2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın arkadaşlar. Bendede gazım olduğu zaman belim ve sırtım çok ağrıyor.Sanki omirilik kemiğim ağrıyo. Gazım gidince geçiyor. Belki sizinde öyledir.

yok canim benimki gaz felan degil, zaten hamile kalmadan oncede agriyodu, simdi artti, ozellikle oturunca agriyo, arkama bir iki kirlent koyuyorum sekilden sekile giriyorum:roflol: dun misafirlikteydik zor durdum , esime isaret edip durdum valla oturamadim yaa yayilarak oturunca biraz iyi geliyorkaydirigubbakcemile3

Günaydın arkadaşlar. Bendede gazım olduğu zaman belim ve sırtım çok ağrıyor.Sanki omirilik kemiğim ağrıyo. Gazım gidince geçiyor. Belki sizinde öyledir.

bendede gaz olayı var öyle olunca kasıklarım sanki daha çok ağrıyor..kızlar birde gece yatağa yattığımda alt karın bölgemde kıpırtı gibi bişey oluyor bebekmidirki çünkü bağırsak hareketi olsa anlarım herhalde alt karın bölgemde nasıl anlatsam göbek deliğinin altlarında sizdede varmı?

bendede gaz olayı var öyle olunca kasıklarım sanki daha çok ağrıyor..kızlar birde gece yatağa yattığımda alt karın bölgemde kıpırtı gibi bişey oluyor bebekmidirki çünkü bağırsak hareketi olsa anlarım herhalde alt karın bölgemde nasıl anlatsam göbek deliğinin altlarında sizdede varmı?

canım kaç haftalık hamilesin bendede var ama dr olmadığını gaz olduğunu söylüyor benimde solda göbek deliğimin altında hadi hayırlısı benim 11+4 haftalık:emir_bebek:

kızlar benimde belim çok ağrıyor bazen dışarı iniyorum serinlemek için biraz oturunca hemen belim ağrımaya başlıyor eve gelip uzanma ihtiyacı hissediyorum benimde uykum çok bölünüyor yatakta sağdan sola dönerkenbile uyanıyorum sanırım bende uykusuzluğa hazırlık yapıyorum

kizlar bende birde carpinti cok oluyor, suan bile var ozellikle sabah kahvaltidan sonra oluyor nedense boyle icim cekiliyo gibi oluyorum, ebeme soyledim normal dedi , sizdede oluyomu?

[/B]
kizlar bende birde carpinti cok oluyor, suan bile var ozellikle sabah kahvaltidan sonra oluyor nedense boyle icim cekiliyo gibi oluyorum, ebeme soyledim normal dedi , sizdede oluyomu?

Tansiyon durumun nasıl canım? Benim genelde düşük oluyorda. O yüzden çarpıntım falan yok.

Herkese günaydınlar bugün kimsenin pek keyfi yom herhalde.Bende sürekli kabızdım ama dün akşam ishal olmuşum korktum ya acaba birşey olurmu diyeee.

canım kaç haftalık hamilesin bendede var ama dr olmadığını gaz olduğunu söylüyor benimde solda göbek deliğimin altında hadi hayırlısı benim 11+4 haftalık:emir_bebek:

bugün 10 haftalık oldum niloş...gaz olsa ayırt edebilirim herhalde bu hep aynı yerde kıpırtıyor..bu senin 2.bebeğinmi? çünkü 2.bebeklerde daha erken hissedilirmiş...benimde 2.olacak allahın izniyle...bugün 10 haftalık oldum ama ultrasona göre 11 haftalığım..

çarpıntı bendede var...özellikle ani hareketlerde daha çok oluyor...mesela aniden eğilince kalkınca oluyor..daha önceden yoktu...

herkese selam arkadaşlar nasılsınız.....ya ben çok sık acıkıyorum bundan 2hafta önce hep krakerle geçiniyordum fakat şimdi yediğim sandeviç ekmek arası domates peynir zeytin en çok yediğim.....aranızda benim gibi sık acıkan varmı....cokacimcoook :icecream: naniknanik :Saruboceq: BÖYLE GİDERSE NASIL OLURUM BİLMEM

Herkese günaydınlar bugün kimsenin pek keyfi yom herhalde.Bende sürekli kabızdım ama dün akşam ishal olmuşum korktum ya acaba birşey olurmu diyeee.

akser bende kabızdım günlerce sonunda bir yolunu buldum..sağlık ocağındaki hemşire birkaç tane incir ye demişti ..bende aynı senin gibi ishal oldum sandım ve çok korkmuştum..günde 2-3 tane incirle kabızlık sorununuda hallettim sayılır...ama oda birazcık ishal gibi yapıyor sanki..benneyaptımki

hihoyyytKizlar bende de vardi biara fakat bende kuru kaysiiyi kaynatip biraz şeker ile kaynatip rondodan geçirip hergün bi bardak içiyorum şimdi kesinlikle kalmdi...hamilelikle çok sik rastlanan bi drum bence şimdiden dikkat edelim tavsiye ederim arkadaşlarim....:teytey:..

bugün 10 haftalık oldum niloş...gaz olsa ayırt edebilirim herhalde bu hep aynı yerde kıpırtıyor..bu senin 2.bebeğinmi? çünkü 2.bebeklerde daha erken hissedilirmiş...benimde 2.olacak allahın izniyle...bugün 10 haftalık oldum ama ultrasona göre 11 haftalığım..

canım benimde 2ci olcak allahın izniyle benim kızım var bu sene ilk okula başlıycak çok heycanlıyım karnımdaki için dr oynaması erken dedi bilmiyorum artık 2 hafta sonra kesin belli olur zaten oynama zamanıda yakın senin önceki bebişin kızmı erkekmi kaç yaşında allah bağışlasın canım

[/B]

Tansiyon durumun nasıl canım? Benim genelde düşük oluyorda. O yüzden çarpıntım falan yok.

canim 9-6 genelde ama benim tansiyonum hep boyle doktorumda olctu 9-6 cikti normal dedi , carpintimin olmasinada normal dedi herseye normal diyor zaten fisfisfis

Doğa arkadaşım benimde bu hafta başladı bel ağrılarım heralde biz ağırlaştıkça artacaktır.Gaz olayı bende de çok oluyor.Acıkma olayına gelince saat başı mutlaka bişeyler yiyorum

selam arkadaşlar dün evde yoktum, yeni geldim hemen açtım neti. bir şikayette benden. göğüs uçlarım beni delirtecek. nasıl kaşınıyor anlatamam, kaşınıyor ama kaşıyamıyorum çünkü çok hassas, elimi değdirdiğim anda canım çok yanıyor. buda mı hormonların bir oyunu? benim gibi olan var mı?

herkese selam arkadaşlar nasılsınız.....ya ben çok sık acıkıyorum bundan 2hafta önce hep krakerle geçiniyordum fakat şimdi yediğim sandeviç ekmek arası domates peynir zeytin en çok yediğim.....aranızda benim gibi sık acıkan varmı....cokacimcoook :icecream: naniknanik :Saruboceq: BÖYLE GİDERSE NASIL OLURUM BİLMEM

ben varımcokacimcoook..bu sabah saat 6 da uyandım midemin gurultusundan uyuyamadım..tabiki bişeyler atıştırıp tekrar uyudum..gün içindede 2 saat geçmiyor karnım zil çalıyor..

canım benimde 2ci olcak allahın izniyle benim kızım var bu sene ilk okula başlıycak çok heycanlıyım karnımdaki için dr oynaması erken dedi bilmiyorum artık 2 hafta sonra kesin belli olur zaten oynama zamanıda yakın senin önceki bebişin kızmı erkekmi kaç yaşında allah bağışlasın canım

sağol niloşcum herkesinkini allah bağışlasın..benim kızım var...bu sene 2.sınıfı okuyacak...demekki senden 1 yaş büyük...valla hem ders hem bebek nasıl olcak bilmiyorum allah kolaylık versin bize..:CüvCüv:

selam arkadaşlar dün evde yoktum, yeni geldim hemen açtım neti. bir şikayette benden. göğüs uçlarım beni delirtecek. nasıl kaşınıyor anlatamam, kaşınıyor ama kaşıyamıyorum çünkü çok hassas, elimi değdirdiğim anda canım çok yanıyor. buda mı hormonların bir oyunu? benim gibi olan var mı?

adayadayı benim göğüsuçlarım hamile kaldığım günden beri kaşınıyor zaten..hala var hiç geçmedi..acıdığı için pek bişeyde yapamıyorum:)))birde geceleri uykudan uyanıp lavoboya gidiyosunya acıdan duramıyorum yani göğüslerimi tutmadan lavoboya gidemiyorum o derece yani..ne zaman geçecek bilmem...bendede yok yokmuş:roflol:

slm kızlar dünden beri azar azar su geliyor benden idrar mı kacırıyorumkı dedım ama degıl oturuken bırden camasırım ıslanıyor endıselenıyorum acaba sizlerdede oldumu hiç :uhm:

X