2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar 2li test hastanede mi yapılıyor. ben doktorun muayenehanesine gidiyorum kontrollerim için. 2li testi hastanede mi yaptırıcam ayrıca acaba . 2li test yaptıranlardan yardım lütfen

canım 2 li testi devlet hastaneleri yapmıyor.üniversite yada araştırma hastaneleri yapıyor bizim burda.doktorumda öyle söyledi ben üniversite hastanesine gittim.ama tabii çok kalabalık olduğu için randevu ile alıyorlarmış.ben 11.haftamda gittim.tam zamanında gelmişsin ama randevu 1 ay sonraya verebilirim ondada haftan dolar dedi ve almadılar.çünkü bu test 11 ile 14.üncü haftalar arasında yapıyor ya.bende dışarıdan 80 ytl ye yaptırdım şimdi sonucu bekliyorum canım.yardımcı olabildimse ne mutlu.

kızlar 2li test hastanede mi yapılıyor. ben doktorun muayenehanesine gidiyorum kontrollerim için. 2li testi hastanede mi yaptırıcam ayrıca acaba . 2li test yaptıranlardan yardım lütfen

canım birde doktorunun anlaşmalı olduğu bi laboratuar vardır istersen ordada yaptırabilirsin.ücret eminim aynıdır.

canım birde doktorunun anlaşmalı olduğu bi laboratuar vardır istersen ordada yaptırabilirsin.ücret eminim aynıdır.

teşekkürler enelcim bu hafta içi gidicem hayırlısıyla doktoruma . hazırlıklı gideyim diye merak etmiştim saol o yönlendirir o zaman nasıl olacağını

inşallah hepimiz güzel haberler alalım canım

inşallah canım.ben çok istiyorum iyi haberler alalım.çünkü bu kadar hafta geçirdik bebeğimi kaybetmek istemem.çok zor zamanlarım oldu.2 çocuk yaparım diyordum şimdi bunu bi doğurayım sağlıkla gerisini kestiremiyorum artık diyorum.
benim için hamilelik bi hastalık gibi çok zor başladı ve halada öyle.normal hayattan koptum.dış dünya ile bağlantım sadece bu bilgisayar oldu.iş yerimi görmek tam bir hayal zaten 55 gündür raporlu ve evde yatıyorum.eşim akşamları geliyor yorgun ama benimle ilgilensin istiyorum.yalnızlık allaha mahsusmuş gerçekten.

:uhm:herkese selam hamişler....bende kısmet olursa haftaya hafta içi yaptıracam 2kili testi. arkadaşlar çooook korkuyorum biliyomusunuz ilk kaybettiğim bebişimde sorunlu olduğu için bu testleri bi atlatsak bi kucağımıza albilseydik yüce rabbim yardımcımız olsun..duanıza ihtiyacım var arkadaşlar....:nazar:

kaydirigubbakcemile5
elale canım normalde seninle sat larımız aynı fakat benim ultrasyonda 5 gün faza çıkmıştı...hangisi doğru bende şaşırdım......

:uhm:herkese selam hamişler....bende kısmet olursa haftaya hafta içi yaptıracam 2kili testi. arkadaşlar çooook korkuyorum biliyomusunuz ilk kaybettiğim bebişimde sorunlu olduğu için bu testleri bi atlatsak bi kucağımıza albilseydik yüce rabbim yardımcımız olsun..duanıza ihtiyacım var arkadaşlar....:nazar:

Dua tabi ederiz canım. Sen gönlünü ferah tut. Her bebiş bir değil ilki öyle olduysa şimdikide öyle olmaz tatlım endişeyi bırak.. İnşallah herşey gönlünce olacak merak etme emi.

inşallah canım.ben çok istiyorum iyi haberler alalım.çünkü bu kadar hafta geçirdik bebeğimi kaybetmek istemem.çok zor zamanlarım oldu.2 çocuk yaparım diyordum şimdi bunu bi doğurayım sağlıkla gerisini kestiremiyorum artık diyorum.
benim için hamilelik bi hastalık gibi çok zor başladı ve halada öyle.normal hayattan koptum.dış dünya ile bağlantım sadece bu bilgisayar oldu.iş yerimi görmek tam bir hayal zaten 55 gündür raporlu ve evde yatıyorum.eşim akşamları geliyor yorgun ama benimle ilgilensin istiyorum.yalnızlık allaha mahsusmuş gerçekten.

moralini yüksek tut canım zor zamanları atlatmış sayılırsın allah hepimizin yardımcısı olsun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin olumlu düşün ki bebiş de mutlu ve huzurlu olsun yerinde .

kaydirigubbakcemile5
elale canım normalde seninle sat larımız aynı fakat benim ultrasyonda 5 gün faza çıkmıştı...hangisi doğru bende şaşırdım......
ultrason ölçümlerinde bakış açısı farklı olduğunda farklı sonuçlar çıkabiliyormuş . Ben de bilmiyorum hangisi doğru ama mantıken sata göre sanki:uhm:

moralini yüksek tut canım zor zamanları atlatmış sayılırsın allah hepimizin yardımcısı olsun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin olumlu düşün ki bebiş de mutlu ve huzurlu olsun yerinde .

inşallah canım hepimizin ki sağlıkla dünyaya gelir.amin.

canım allah yardımcın olsun bugünler geçer unutursunbile benim 1 kızım var onun hamileliği çok zor geçmişti bidaha mümkündeğil derdim allah hepsini unutturuyor şimdi ise 2ciye hamileyim doğupta kucağına aldıktansonra bütün sıkıntılar unutuluyor zaman geçince bitanedaha düşünmeğe başlıyorsun annelik böylebi duygu canım sende kucağına al o sevimli yavruyu bütün sıkıntıları unutacaksın:emir_bebek::emir_bebek:

canım allah yardımcın olsun bugünler geçer unutursunbile benim 1 kızım var onun hamileliği çok zor geçmişti bidaha mümkündeğil derdim allah hepsini unutturuyor şimdi ise 2ciye hamileyim doğupta kucağına aldıktansonra bütün sıkıntılar unutuluyor zaman geçince bitanedaha düşünmeğe başlıyorsun annelik böylebi duygu canım sende kucağına al o sevimli yavruyu bütün sıkıntıları unutacaksın:emir_bebek::emir_bebek:

inşallah canım bebeğim tek büyüsün istemiyorum zaten.bi kardeşi olsun o duygudan mahrum kalmasın istiyorum.ne güzel allahım sana ikincisi için kuvvet vermiş inşallaah bizlerede verir.ne diyelim hayırlısı olsun.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

enelcim senin bebiş kaç haftalık benim bebişmi büyük seninkimi benimki12+3 haftalık canım önümüzdeki hafta sonunadoğru 2li testti yapmayı düşünüyorum belki bebişim cinsiyetini gösterirgamyoncuiremsu

enelcim senin bebiş kaç haftalık benim bebişmi büyük seninkimi benimki12+3 haftalık canım önümüzdeki hafta sonunadoğru 2li testti yapmayı düşünüyorum belki bebişim cinsiyetini gösterirgamyoncuiremsu

canım senin ki büyük benimki 12.haftaya girmek üzere.2 li test sonucumu bekliyorum ben canım.2 hafta sonra bende cinsiyetini göreceğim inşallah bi sağlıklı olduğunu duyayımda.

gunaydin kizlarrrrrrrrrr, benimde belim agriyor birkac gundur ya hemde felaket, ya sabahin korunde kalkiyorum ben, kendime inanamiyorum benim bildigim nazan 12 den once kalkmazdi bu bebis neler yapiyor bana boylekaydirigubbakcemile3 pazar sabahi ve ben 7 de ayaktaydim kendine hazirlik yapiyor galiba uykusuzluga alis anne diye kaydirigubbakcemile

Günaydın arkadaşlar. Bendede gazım olduğu zaman belim ve sırtım çok ağrıyor.Sanki omirilik kemiğim ağrıyo. Gazım gidince geçiyor. Belki sizinde öyledir.

X