2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldiiiiiiiiim, kızlar iyiki gitmişim doktora dünkü depresyondan eser kalmadı ağzım kulaklarımda dolaşıyorum. ilk defa karnımda bir bebeğin olduğuna inandım. bebek gibi görünüyordu, kafası kolları ayakları. aman bir taklalar attı soytarı. kalp atımını duyduğumda bile bu kadar tuhaf hissetmemiştim. Allahım sonuna kadar böyle sağlıklı olur inşallah.
11+1 görünüyor boyuna göre, 4,36 cm olmuş. haftaya perşembe veya cuma ikili test için gel dedi dr. şimdi cd yi izler izler sırıtırım ben.
Allahım cümle kullarına yaşatsın bu mutluluğu, şimdi böye acaba sağ salim kucağımıza aldığımızda neler hisssederiz?

hadi gözün aydın adayadayı..taklalarını da atmış annesine..doktora gidene kadar ne kadar stresli oluyoruz değilmi doktordan çıktıktan sonrada stres yapacak bişey olmadığını anlıyoruz..bende bu ayın sonunda gideceğim umarım benimkide taklalar atar:emir_bebek:

Merhaba,bende de baş ağrıları var aynen yazdığın şekilde bir gün normal isem diğer gün çok şiddetli ağrı çekiyorum ama bunun vücudumda artan kan basıncıyla alakalı olduğunu okudum geçer inşallah.. ben doktora söyledim ama ilaç verme taraftarı olmadı başa çıkmak lazım galiba..:1shok:

dun oyle bir agri cektimki anlatamam, ilac icemiyoruz bari bildiginiz baska seyler varmi bas agrisini gecirmek icin, bir dizide kadin patates koyuyordu basina, tulbentle sariyordu :roflol:aceba faydasi olurmuki boyle seylerin , ledaelaracim 9 ay biz bu bas agrisini cekersek yandik valla yandikkkkkkkkkk:1ninca:

ben geldiiiiiiiiim, kızlar iyiki gitmişim doktora dünkü depresyondan eser kalmadı ağzım kulaklarımda dolaşıyorum. ilk defa karnımda bir bebeğin olduğuna inandım. bebek gibi görünüyordu, kafası kolları ayakları. aman bir taklalar attı soytarı. kalp atımını duyduğumda bile bu kadar tuhaf hissetmemiştim. Allahım sonuna kadar böyle sağlıklı olur inşallah.
11+1 görünüyor boyuna göre, 4,36 cm olmuş. haftaya perşembe veya cuma ikili test için gel dedi dr. şimdi cd yi izler izler sırıtırım ben.
Allahım cümle kullarına yaşatsın bu mutluluğu, şimdi böye acaba sağ salim kucağımıza aldığımızda neler hisssederiz?

ne güzel bak herşey yolunda.inşallah kucagına alarak daha çok mutlu olursun.cd ye mi kaydediyor doktor.ne güzel yaa.yalnız harika takla atıyorlar benimkide öyle yapıyor hep.gül gül ölüyoruz eşimle taklalarına.

yupiiieeee oldu:) cok sagol sekerimm:) ay cok mutlu oldum gozlerim doldu yine..

hamisligin en guzel yanı da bu; cok ufak seylerden inanılmaz etkileniyor insan..hele ki etrafta bu kadar ruhsuz insan varken bence bu cok buyuk bir luks kizlar..

ben beyazın fanta reklamında hep cok duygulanıyorum(beyaaz gonullerin kralı, o bir tabiat harikası..:)) 3 kisi benim icin o sekilde bagirsa heralde aglamaktan icim cıkar oracıkta:)

ee kizlar sizin boyle insanlara soylemeye utandiginiz acayip durumlariniz var mı?:)))

kiz sen ne alemsin cok yasa emi:roflol: hosgeldin aramiza, guzel bir hamilelik, saglikli bir bebis diliyorum sanakaydirigubbakcemile5

kızlar ben eşim akşam eve gelince bana aşkım nasılsın bebek nasıl ağrın varmı diyerek masum masum bakıyorya gözlerim sulanıyor hüngür hüngür ağlayasım geliyor.

canim gozun aydin, onun takla atan yerlerini yerim benkaydirigubbakcemile3 , kucagina aldigindaki hissedecegin seyleri omrun boyunca unutamiycaksin, tarifi olmayan, essiz bir duygu inslh Allah hepimize tattirir bunu:Saruboceq:

çok şükür Allahım bu güzellikleri yaşatıyorsun bize. bir daha "dünyaya tekra gelirsem erkek olacağım" demiyeceğim. 4 cm lik bişey ne kadar mutlu ediyor insanı. diyorum ya ilk defa bugün inandım anne olacağıma ve karnımda bir bebeğin olduğuna. o yüzden saçmalayabilirim kusura bakmayın, çok tuhaf hissediyorum kendimi.

Oğlunda hatırlıyormusun nazancım ne taraftaydı o zaman?

canim , oglumun ne tarafta yattigini hic hatirlamiyorum, ama benim regl donemlerimde yada yumurtlama zamanlarimda hep sol kasigim agrir, hicbir zaman sagda birsey hissetmem hic doktora gitmedim bu konuda ama sanirim sag yumurtaliklarimda veya tupumde bir sorun var diye dusunuyorum, o yuzden ne olursa solda oluyor:uhm:

dun oyle bir agri cektimki anlatamam, ilac icemiyoruz bari bildiginiz baska seyler varmi bas agrisini gecirmek icin, bir dizide kadin patates koyuyordu basina, tulbentle sariyordu :roflol:aceba faydasi olurmuki boyle seylerin , ledaelaracim 9 ay biz bu bas agrisini cekersek yandik valla yandikkkkkkkkkk:1ninca:

evet canim iyi geliyor benim annemde yapardi bende ondan görür yapardim iyi geliyor gecekten

Banada dr elimdeki kutuya yeni başlamıştım 50 tane oluyo içinde o bitene kadar iç dedi şu an saydım 21 gün daha içicem ayrıca multivitamin verdi onu içiyorum.Folik asit hem kişiyi hamileliğe hazırlıyor gebelik öncesi sonrasında da bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor ve olası birçok beyin rahatsızlığını da önlediği ve beyin gelişimini olumlu yönde etkilediği söyleniyor.

çok şükür Allahım bu güzellikleri yaşatıyorsun bize. bir daha "dünyaya tekra gelirsem erkek olacağım" demiyeceğim. 4 cm lik bişey ne kadar mutlu ediyor insanı. diyorum ya ilk defa bugün inandım anne olacağıma ve karnımda bir bebeğin olduğuna. o yüzden saçmalayabilirim kusura bakmayın, çok tuhaf hissediyorum kendimi.

bende aynı duyguları paylaşıyorum seninle canım.cd yok bende ama ultrason sonucu var el ayakları belli yatış şekli falan açıp açıp bakıyorum.10 haftalıkken gördüğümde bende ilk o zaman anne olacağımı daha çok anladım.bide karınlarımız şişince nasıl deli olucaz kim bilir.

bende aynı duyguları paylaşıyorum seninle canım.cd yok bende ama ultrason sonucu var el ayakları belli yatış şekli falan açıp açıp bakıyorum.10 haftalıkken gördüğümde bende ilk o zaman anne olacağımı daha çok anladım.bide karınlarımız şişince nasıl deli olucaz kim bilir.

benim popom yassılaştı, yani normalde kalçam yuvarlaktır benim, şimdi yassılaştı enine doğru, vücudum değişmeye başladı. göbeğimde var ama hareketlenince çıldırırız herhalde. bir de 1,5 kilo almışım.

benim popom yassılaştı, yani normalde kalçam yuvarlaktır benim, şimdi yassılaştı enine doğru, vücudum değişmeye başladı. göbeğimde var ama hareketlenince çıldırırız herhalde. bir de 1,5 kilo almışım.

vallaha benim kalça genişledi.kilo almadım verdim hatta.göbekte yok daha.benim bebiş hep sırt üstü yatıyor ve hep sağda.

Tünaydın arkadaşlar bu sabah misafir olunca biraz geç açtım sayfalar ilerlemiş epeyce.umarım iyisinizdir. tv 8 bugün bende izledim konusu tamda bize yönelikti.buketçim benim oğlum sağımdaydı şimdiki solumda eğer tesadüf değilse büyüklerinde söylediği doğruysa erkekler sağda kızlar solda döllenirmiş bilemiyorum görecez.bu aralar bende ağlamamak için zor tutuyorum kendimi haberlelri izlerken herşeye duygulanıyorum.

Bavsecim banada hep erkekmiş gibi geliyo. Bakalım bu söylentiler doğrumu değilmi cinsiyetler belli olunca anlıycaz kaydirigubbakcemile5

X