2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

onemli bisey degildir canım bence,sen bu arada duzgun beslenmene dikkat et yeter.
zaten doktorlar,labdan sonuclar cikinca sistemden hemen bakiyorlar,ters bisey varsa erken cagiriyorlar merak etme..sakin ol rahatla :1hug:

Gunaydin hamiş şekerlera.s. Nasilsiniz bugun?Umarim iyisiniz
Kizlar,ben 1,5 ay hamileyim.Ve acaba havuza girmek sakincalimidir?Ne diyorsunuz?:uhm:

Gunaydin hamiş şekerlera.s. Nasilsiniz bugun?Umarim iyisiniz
Kizlar,ben 1,5 ay hamileyim.Ve acaba havuza girmek sakincalimidir?Ne diyorsunuz?:uhm:

canım aksin yuzme hamileler icin en uygun sporlardan biri.
temiz oldugu surece deniz havuz diledigin kadar yuz demisti bana doktorum

kızlar günaydın.herkese hayırlı cumalar.hafta sonu geldi çalışan arkadaşlar için.
ben dünden beri çok kötüyüm.kanamam geldi biraz daha belim ve kasıklarım kopuyor böyle olunca endişeleniyorum.ağrılar beni bir türlü bırakmadı acaba üşüttüm mü diyorum boğazımda çok ağrıyor.ne yapacam ben böyle yaa?
bu arada doktorlar dikkatlice baksa cinsiyetini görüyorlar.ama emin olmak için haftaasında söylüyorlar.benim 2 doktorda kız diye yorum yaptılar ama kesin değil.
limbi33 canım havuz temiz olsun git misler gibi yüz.ben can atıyorum yüzmek için.çünkü rahim ağzı kasları dahil spor yapmış oluyorsun buda doğumu kolaylaştırıyor.ama bana yasak.sen gönlünce yüz.
öptüm hepinizi.ara ara girerim belimi dilendiriyorum.

gunaydin fistik annislerrrr , canim ben sirt ustu yattigim zaman daha cok hissediyorum karnimin hafif altinda ortada hissediyorum, ama bazen ayaktayken bile hissediyorum, zayif oldugumdanmidir nedir, birde belim felan ince bebisin rahat rahat yatacagi bir yer yok sanirim ondan belkide

Günaydın canım. Aynen bende öyle sabahları özellikle yataktan kalkmadan mesanede çok dolu olduğu için bebişim iyice yukarı çıkıyo. Elimin altında seviyorum onu. Ama benimki hep göbeğin tam altında biraz sağ tarafda oluyo senin nasıl canım? Tuvalete kalkıp gelince kayboluyo.:dance:

canim , hormonlarimizin bize oyunu iste, ben hem duygusal hemde cok sinirli oldum, oglum 2 gun once okulda ceza yemisti, oturdum hungur hungur agladim, dunde arkadasiyla kavga etmis okulda sinirimden oglumu parcalayasim geldi avaz avaz bagirdim, nerdeyse ogretmeniyle kavga edecektim , cok sinirleniyorum ya sonrada bas agrisindan oluyorum, 2 gune bir basim cok agriyor benim kizlar ya, ne yapicam ben bu bas agrisiyla bilmem:uhm:

benimkide gobegin tam altinda sol tarafta duruyor:) demekki senin dollenme sag tarafta olmus, benimki sol tarafta, yakinda yukari dogru cikmaya baslar bebislerimiz

kızlar ben bişey soracağım.folik asiti kullanan varmı hala?ben 1.5 aylıkken bıraktım doktor vermedi bi daha.

Zaten hiç kaöırmıyorum hemşerim. Haftaiçi hergün oluyo.

geçengün sen dedikten sonra izlemeye başladım yaz tatili bitti kaçırdım diye üzülüyorum 1 hafta daha izleyebileceğim. keşke bilseydim yaz başından beri izlerdim gerçektende çok güzel bi proram. 10 günlüğüne bile izlememi sağladığın için sağol a.s.

Çok mutlu oldum canım. Hepimize bi faydası olsun isterim. Birçok arkadaşımız çalışıyo ama bari evdekiler izleyebilsin dedim.Bilseydim daha erken söylerdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…