2009 mart anneleri benim gibi ağrısı olan var mı yardım edin...

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kızlar benim doğum 22 martta nasip olursa... oğlum olacak... bir kaç gündür belimde kasıklarımda basenlerimde acayip ağrılar oluyo adet sancısı gibi... bazen sıklaşıyo bazen az oluyo... vücut kendini doğuma hazırlar olabilir deniyo ama insan korkuyo doğum her an olabilir artık haliyle... sizdede oluyo bu böyle bi durum???????

• Konu Sahibi EU2
Merhaba benim doğumda 17 mart gözüküyor dediğin türden ağrılar bende de oluyor hatta bu sabah o kadar şiddetliydi ve uzun sürdü artık doğuracam dedim kendi kendime ama sonradan geçti tabi. Belli bir düzende olmayınca bu tür sancı ve ağrılar genelde doğuma hazırlık oluyor sanırım,aynı tarif ettiğin gibi adet sancısı hatta dahada fazlası olabiliyor ama düzenli olmayınca ben de panik yapmıyorum

• Konu Sahibi EU2
benimde doğumum 23 martta...yaklaşık 10 gündür tarif ettiğiniz sancılardan çekiyorum bazen tamam kesin doğurcam diyorum ama sonra geçiyo...hazırlık sancıları diyolar ama herkesde yok buda kafamı karıştırıyo.....

• Konu Sahibi EU2
bende de belimde çok hafif ağrı oluyor ama şiddetli değil... doğum 22 mart nasipse..
Hepimizin Allah yardımcısı olsun..:CüvCüv
:

• Konu Sahibi EU2
benimde 22 mart oğlum olacak karnım aşşağı iyice indi ve vajinamda adet ağrısı gibi ağrı oluyo...sancı olmadı hiç belimdede ağrı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…