2009 mart anneleri bebişlere yüzme öğretelim mi?

Renniem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
817
8
Selam...
yaz geldi nihayet havuz mevsimi başladı başlayacak. bizim bebişler kenarda pineklemesin bizle beraber yunuz gibi yüzsün...

Bebekler 4. aydan itibaren yüzmeye başlıyabilirlermiş.
bu demekki haziran temmuz kursa gidip bu yazı beraber yüzerek geçirebiliriz...

Ben gitmeyi düşünüyorum ama yanlız canımız sıkılır... su fışkırtacak arkadaşlar güzel olurdu.. annelerle de tanılmış olurduk...

ben kurs yerine mail attım bana istanbul için gerekli bilgileri yollayacaklar (kurs yeri fiyat..vs) belki bi grup yapabilir ve indirim yaptırabiliriz.... nedersiniz?

isteyen olursa bi liste yapıcam hep beraber başlarız kurslara...
yoksa biz kızımla robinson ve cuma gibi gidicez başbaşa :a015:

istanbul da olsak gelirdik teyzesi ama ege sahilleri bizi bekler :))))biz her koyda denize girecez

Ben profesyonel bir yüzücü ve yüzme öğretmeni olarak, bebekleri havuza sokmanızı tavsiye etmem. Ancak denize girip yüzme öğrenmeleri sağlıklı olur. Klor ve havuzda mevcut olan mikroplar için henüz bedenleri çok genç... Ama erken vakitte yüzme öğretmeyi ben de istiyorum.

bizde kısmetse haziranda antalyaya annemlerin yanına gidicez uzun bi süre oradayım akdenizin temiz sern suları bizi beklio bende çabucak yüzme öğrensin istiom havuz için bencede erken ama deniz olmayan yerlerde denize gidilemeyen yerlerde yapıcakta baska bişey yok birde yüzme havuzda daha kolay öğrenilio öle degilmi bn denizde öğrenmiştim en küçük kardeşimide 1.5 yasında öğretmiştik

tabi sen kızına denizde de öğretebilirsin biz ne yapçaz hocayı tatilrmi götürücez kaydirigubbakcemile3....

bu kurs öğle uzun uzadıya değil... yüzmeyi öğrensin ben onu berrak sularda yüzdürürüm.. tabi bide gitmeden dr umuza sorucaz...

hayır canım, denizdeki su tuzlu olduğundan kaldırma kuvveti daha fazla, bu nedenle daha kolay öğreniliyor denizde...
Ama çok dalgalı olursa, dalgalar, tuzun etkisini bertaraf edebilir tabii...

Ben en fazla suya alıştırmaktan yanayım, kafasını suya sokmam. Haa bir de bezi olmadan suya sokmam, idrar yolu enfeksiyonu olur. Mayo bile kar etmez, mutlka bez olsun ki korusun. Tabii şu huggies in mayo bezlerinden... yerimseniben

]

ben suya işemesi taraftarıyım.serin serin oh ne güzel aferin benim kızıma , mayo falan hikaye :roflol:

Deniz ben Eceye yüzme öğretmeye çalışıyorum ama acaba yüzme kursuna da göndersemmi diyorum havuzdan da tırsıyorum açıkcası ,kolluk takmıyorum Eceye alışır sonra zor öğrenir gibi geliyor
gel benim kıza da öğret yüzmeyi hocam

Öğretirim canım benim. Yaz okulları oluyo, ona da gönderebilirsin. Hem başka aktiviteler de yapıyolar. Ben bi ara öyle bi yaz okulunda çalışmıştım; minicik bebelerle ilgilenip yüzme öğretmiştim.

ben haftasonu mothercare de bebekler için yapılan bi mayo gördüm...
bildiğiniz dalgıç mayosunun bebiş için olanı.. ama çok şirin kızlar için pembe erkekler için mavi ... 1 yaştan başlıyor ama yaza bizimkiler sığar içine..

alttan cırt cırtlı... bez filan kullanılacak cinsten.. bebeği sıcak tutuyor... papikleide var ama onlar biraz daha büyük bizimkilerin ayaklarına olmaz...

ilgilenenlere duyrulur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…