2009 Kasm Anneleri

bende 4. ayı bekliyorum kartanesi. hayırlısı ya. birde anne olanlardan duydum anneler içindekinin ne olduğunu hissedebiliyormuş. rüyalarımda hep erkek görüyorum ama içime kız doğuyor.

elifatihefu çok geçmiş olsun. bende yeni gripten çıktım. tavsiyem bol bol vitamin tüket. burun tıkanıklığı çok fena ona çözüm yok :1no2: mecbur biraz çekecen. nane limon birde okaliptus diye bir bitki çayı var soğuk algınlığında iyi diye biliyorum tadı biraz kötü ama. idare edecen artık.

kizlar gercekten cok sagolun simdi limonlu balli ilik su iciyorum tadi cok hosuma gitti
bu bitsin bide JJuLiEtt in tarifini denicem insallah ise yarar internette arastirdim 1 hafta sürer yaziyo..bebege zarari yok biliyorum ama insan yinede kendi rahat olamayinca bebekte rahat olamiyodur..
kocamada pislik dedim geri aldim valla utandirdi beni yine. isten geldi bana tatli getirmis yemek yapmamistim kendine yemek yapti bulasik makinesini bosaltti..ortaligida süpürse bir numarali tamizlikci valla :roflol:...simdide azcik acilirim diye beni gezmeye götürcekmis

süpeeeeeeeeer canım.hadi bakalım bizim içinde gez emi.temiz hava iyi gelir inşallah

elifcim cok gecmiş olsun :teselli:

bi tencere içine bir limon bir elma dilimle ıhlamur at kaynat sonra bardağa süz içinede biraz bal kat
sabaha bişeyin kalmaz yerimseniben
canim bunlari kabuklarini soymadan mi yapicam limon kabugu aci yapmaz mi?
iki bardaklik yapayim bakalim taze taze hazirlarim ise yararsa

elifcim ben limonum yarısını soyuyorum yarısını soymuyom
elmayı soymadan doğruyorum yerimseniben

elifcim hadi bakalım bir yandan da gönlünü almaya mı çalışıyor eşin hani suçlu ya bulaştırdı sana ....geçmiş olsun tekrar...

ayy kıs onlar nasıl pislik olsun yaa walla onardan başka yardımcımız yok,hastalığıda isteyerk getirmemiştir tabii.onların kıymetini bilelim.tabii onlarda bizimkini:jeyyar:

hadi ben ciktim sekerler sakin siz hasta olmayin dikkat edin kendinize..azcik sokaklarda sürteyim acik hava iyi gelir kesin
zaten sitede de sorun var galiba cok zor aciyo sayfalari....

beratefe gelmiş hihoyyytsöyle bakıyım nerelerde gezdin,insan bi burayada uğrardı:CüvCüv:

Ya şu reklam beni çok ağlatıyor bu aralar ne kadarda doğru"Bir tek Annem olsun Bana Birşey olmaz!" Görüntüler ise hepimiz aynı yoldan geçiyoruz değilmi büyütüyoruz büyüyoruz off offf

senağlama senağlama senağlama senağlama

canım geçmiş olsun ballı ıhlamur iyi gelir sanırım dene istersen dikkat et kendine a.s.

eveeeeet bende çok duygulanıyorum.yaaaaaa bende annemi istiyoruuuuuuuuuumsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

sorma canım yaa limon diil de sarımsak yaptı aynı etkiyi bende anında bayılcak gibi oldum yaa
bana da erkek gibi geliyo ama bilemiyooommm
ya o burun tıkanıklığı bende sürekli var yaa napcam ben bunaaa

kızlaar bi de benim dudaklarımın altında çeneme doğru bi kızarıklık oluştu bariz belli yani daha önce de olmuştu bi ara ama pek farkedilir diildi sinir oldum neden olduğunu bilmiyorum cildiyeye gitcem carş. günü başına böyle bişey gelen var mı

hıı bide o ballı limonlu ılık su varya hamileyken haftada 4 sabah içmek faydalıymış kabızlığa da iyi geliyomuş

bi de bi de şu çatlamayalım diye beb yağı badem yağı falan sürüyoz ya sakın sadece karnınıza sürmekle kalmayın baldır bacak popo herbiyerinize sürün baldır bile çatlayabiliyomuş benneyaptımki

ahh evet nazlıcım o reklamı görünce bende bi tuhaf oluyorum henüz çocuk büyütmedim ama büyüdük degilmi anılar canlanıyor....

evet nazlıcım o reklam gerçekten çok güzel bide emeklilik reklamı varya benim annem hem doktor hem aşçı hem öğretmen.... en çokta ayakkabı bağlayıcısı diyo ya ona kopuyorum :roflol:

ayyy sorma nazlım ya bende kopuyorum o reklamda zaten duygusala bağlandım bu aralarsenağlama ama senin bebişin bu sözü daha çok diyordur'bir tek annem olsun bana birşey olmaz':1hug:

ya bende yeni başladımda üstünde işte ıslakken sürün sonra durulanın falan yazıyo.ama ben direkt sürdüm banyodan sonra.siz nasıl yapıyosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…