2009 Kasm Anneleri

evet aynen öölee
kartanesi 3. bebek benim.

11ve 8 yasında 2 tane kızım var.canım.
maşallah allah bağışlasınn
canımm al benden de o kadar yaa yemeklere karşı hiç ilgim yok sırf erik yiyebilmek için yemek yiyom varya
hergün 1 kilo yiyom -tatlicadiarzu-
ya canımm ben de tuza bana banaa yiyomm ayy tuzu kesmek lazımdı ama dimii
off tuzsuz da olmuyokiii

ayy olur muu ben en az 3 düşünüyom kalabalık eğlenceli bi aile olmak istiyom bradle angelina gibi :jeyyar:

nazlı süpersin canlız sende tşk ler.... kızlar bende ikiliye gidecem bugün kontrolüm var ..ayy 1 aydır görmüyordum bebişimi bakalım nasılmış..çok tedirginim zaten.

canım dualarımız seninle.iyi haberlerini bekliyoruz.belkim cinsiyet bile öğrenirsin bugün.hadi hayırlı haberlerle inşallah

nazlı süpersin canlız sende tşk ler.... kızlar bende ikiliye gidecem bugün kontrolüm var ..ayy 1 aydır görmüyordum bebişimi bakalım nasılmış..çok tedirginim zaten.

hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım :Saruboceq:
yaa sölesem herşeyi yaparda ben çok fazla gitmek istemiyom
çünkü duramıyorum bişeyler yapıyorum orda sonrada rahatsız oluyorum
yapma diye kızıyorlar ama tez canlıyım dayanamıyorum kaydirigubbakcemile3

kolay gelsin caniş Allah'ım kabul etsin dualarını inşallah :Saruboceq:

geldim canlarrrrrrrr ayyyyyy nasıl özledim sizi bir bilseniz sinir oldum 2 gündür giremiyordum bende bizim netten kaynaklanıyor diye kocişe kızıyordum.neyseki kavuştuk:1hug:
bende çıldırdım yaaa neyse sonunda düzeldi de rahatladık kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5

sagolun kızlar dilmuh cinsiyeti ögrenecegimi snamıyorum biizmki kendini bile geç gösterdi..kızlar ya c.tesi ayagım kaydı evde popomun üstüne düştüm daha dogrusu elektirikli süpürgenin üstüne düştüm arkamdaymış görmemiştim..ama sırtım kollarım bacagım çok agrıdı sonra belime agrı girdi o gün kanama olacak diye bekledik eşimle şükür birşey olmadı ama hala belimin yanları agrıyor...o yüzden çok tedirginim kasık agrılarımda sıklaştı çünkü..

kızlar yardım eden kaynananızda olsa kıymetini bilin benim yakınımda kimse yok annem 1,5 saatlik uzaklıkta herzaman gelemiyor işten çıkıp eve gidince yemek yapmak o kadar zor geliyorki allahtan eşim yardım ediyor ama şöyle eve gelince hazır yemekler yapılmış olsa hiç fena olmazdı

canım allahın izniyle bişey olmamıştır ama sen yinede tedbir amaçlı doktora bi sor derim

ya canım ne yapıyorsun sen dikkat etsene kendineklava:yat dinlen birşeyle uğraşma senin bebişin herşeyden önemli bırak işler kalsın.bende çok titiz biriydim ama baktım benim sağlığım önemli yapabildiğim kadarını yapıyorum.

walla ne yalan söyleyim oğluma hamileyken gelirdi yemeğimi falan yapardı.ama bu bebişte sadece işin olunca çağır diyor bende çekiniyorum ee gel işimmi yap mı diyim.o da memnun herhalde bu durumdan koca evi temizlemek emek yapmak zoruna geliyor

sgumus aseba dilmuh itek sagolun ...zaten doktora gidince ne oldugunu daha dogrusu bebgimin ne durumda oldugunu görecem...ev işi degil be itekcim ya namaz kılıyordum namazdan sonra etegi çıakrıken ayagım dolaştı sanırım etege birden dengemi kaybettim arka arkaya gittim allahtan duvar vardı ama yinede düşecek kadar mesafede vardı yani kafayı mafayıda vurmadım ama iyi oturdum popomun üstüne...neyse bakalım..iyi düşenelim iyi olsun..

mavicim hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canımmm kaydirigubbakcemile5

ayy canım ya inşallah bii yoktur ferah tut içini sen bide boşver fazla yorma kendini ev işi yapacam diye
emi tatlım sağlığın ve bebişin herşeyden önemli :1hug:

kıslar annişlere hediye aldınız mı ya da ne düşünüyorsunuzhihoyyyt

ay ben daha almadım ne alacağımıda bilmiyorum :1no2:

ayy canım benim yaaa bazen banada öle oluyor ama allahtan hiç düşmedim.sen içini ferah tut dua et inşş birşey yoktur canım:Saruboceq:

selam kızlar ayyy haftasonu sitede sorun vardı heralde giremedim bi türlü, gerçi çok vaktimde olmadı annemdeydim ıstanbul a gittim tatili bahane edip harikaydı valla bakırköy pazarına gittik çok güzel şeyler aldım kendime 20 tl hamiş pantolonu 15 tl babet 20 tl çok şık hamile bluzları :) ama resimlerini siteye koyamıyom maaleseff

ben annemede kayınvalidemede porselen caydanlık alıcam hihoyyyt hihoyyyt

aaa bende geçen sene öle yapmıştım ikisinede porselen çaydanlık almıştım.bu sene hediyeleri eşim buldu.benim anneme 3lü rondo seti,kayınvalidemede ketıl aldık.hatta kayınvalidemin hediyesini dün verdik gelecek hafta annemlerde olacağım için

ay kızlar o şiirler ne öle nazlı ve cangiz alemsiniz vallahi allay iyiliğinizi versin :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…