2009 Kasm Anneleri

oglus da ne yemıstın tatlımı ekşi mi cnm

annen haklı canım buldun ole kaynanayı opte başına koy bizimki bırak ilgi gostermeyi nasıl gidiyo naptınız bi sorununuz varmı diye bile sormuyo benim iki dusugum oldugu için bundada risk var diye dr işmiş yapmıcan dedi evi bile eşim supuruyo anneside ee napıcaksınız idare edin birbirinizi diyo boyleleride var kıymetini bil

ayy canım yaa gercekten mi benneyaptımki
evladının cocuğu olacak
nasıl acımasız olabiliyorlar aklım almıyorbenneyaptımki

adaşım hoşgeldin canım hayırlı olsun bebegin
biz aynı haftada dogurcaz senle..belli oldu..
hadi bakalım hayırlı bende eşki ve vişne suyu içiyorum ve aklına gelmicek şeylere aseriyorum ama ben mutfaga girmek zorunda kalıyorum annemler ve kayınvalımdemler.

çok uzuktalar ve babam rahatız annem bırakıp gelemz.
kenidi kendime baş etmeye çalışıyorum hayırlısı olsun.
onlar saglıklı gelsinde...hihoyyyt

merhaba arkadaşlar 1 haftadır forumu takip edemedim annemde kalmıştım. haftaya kontrole gidicem düşük tehlikesi vardı bende ilac bitince kontrole gel demişti. çok şükür 1 aydır bir iki kahverengi lekelenme dışında bişey yaşamadım. mide bulantılarım azaldı.

tek çocuk düşünen arkadaşlar ben tek çocuğum!!!!! çok zor tek çocuk olmak zaman zaman kendimi çok yalnız hissediyorum çocuğumun dayısı teyzesi olmıycak dolayısıyla kuzenleri filanda.

oglus da ne yemıstın tatlımı ekşi mi cnm

nazlıı
:roflol: :roflol: :roflol:
oyyy bayıldım :roflol: :roflol:

nazlı süperrrrr sin :lepi: lülülülülülü kötükedihüso

naniknaniknaniknaniknaniknanik:roflol::roflol::roflol:

Oğluşta varyaa Allah ne verdiyse yedim canım ben yaaa hemde bir tabak kendime bir tabak oğluşa ne yesem 2 defa cokacimcoook :roflol: Birde tatlı vs kesmedim bolca portakal suyu içirdiler vitamin yükselmesinden doğuma giderken bile durun şurayıda sileyim yatağın şurası kırıştı bak düzelteyim deyip duruyordum.Ama ne birşey tiksindim ne birşey etkiledi muhteşem bir hamilelikti süprizzzzz alkisalkisalkis

Gelin:
Kaynanamın kelini
Gelin verir yemini
Dırdır etme kaynana
Akrep soksun dilini

Kaynana:
Kartal sinek avlamaz
Köpek kuşa havlamaz
Akıllı olan gelin
Kaynanaya hırlamaz.

Gelin:
Ey varvara varvara
Ayva doldur şalvara
Azmış dişlek kaynana
Tırmalıyor düz duvara

Kaynana:
Ben yaylada kışlarım
Türlü nakış işlerim
Pis gelini görünce
Dayanamam dişlerim.

Gelin:
Allar giyer allanır
Görsem midem bulanır
Kaynanam hamamdan çıkmış
Ayva göbek sallanır.

Kaynana:
Yaşa gelin yaşa
Kına yakmış başa
Arkamdan konuşursan
Dilin karnına kaça.

Gelin:
Sabun koydum legene
Bak başıma gelene
Ben kadar taş düşe
Kaynana senin tepene

hihoyyyt

kızlar merhaba
nazlıcım yarın dr gidiyormuşsun hayırlı haberlerle geliceksin arkadaşım bende yarın ikili test için gidicem ikimizde güzel haberlerle döneriz inşallah

Canım hayırlısı çok sevindim senin için umarım hiç tehliken kalmamıştır kalan zamanı gönül ferahlığıyla bitirirsin ..gelmiş geçmiş olsun..:1hug:

Sende Süpersinn :roflol::roflol::roflol:a.s.

kızlar merhaba
nazlıcım yarın dr gidiyormuşsun hayırlı haberlerle geliceksin arkadaşım bende yarın ikili test için gidicem ikimizde güzel haberlerle döneriz inşallah

Gümüşümmm canım benim dedik ya ikinci bir doktor muhakkak baksın onun için gidiyorum ne derlerse o olur amniyosentez için 16 hafta onun içinde gün verirler inşallah güzel şeyler olacak :Saruboceq::Saruboceq:

Canım inşallah inşallah güzel haberle alırsın az sonra bir duş alıp dua etmeye başlıycam kesinlikle içinde hep dediğim birşey var Allahım kasım annelerinin hepsine diğer hamişlerimize iyilik haberleri nasip etsin hepsinin testleri güzel çıksın ..Seninde öyle olucak annesiiiii a.s.a.s.

slm kızlar siteye naptınız bakim ben yokken hihoyyyt

Nazlıcığım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım

kızlar yaa bende de bi kaynana var anlatamam görsenizde inanmazsınız
ayy hamile olduğumdan beri doğru düzgün evde yemek yapamıyorum
kayınvalidem ve görümcem sürekli çağırıyorlar
öğlen yemek yapma kızım buraya gel diyo
öğlen yemeğe gidiyoz akşama da gel diyo
gelmezsem yemek yolluyo offf oofff
bende hergün beraber olmaktan bazen sıkılıyom
evde yemek yapmak istemediğimde hemen kaçıyom birine :roflol:
bide sürekli canın bişe istiyosa söylede onu yapim diyo
ama benim canım da bişe istemiyoo kiii :sm_cool:
bu bana yapılanlar azmış bu arada benden önce 2 eltim var
onlara misli misli fazlasını yapmış tabii o zaman daha gençmiş
herşeylerini yapmış gelinlerin
ama o gelinler şimdi doğru düzgün gelip bişeye yardım etmiyolar
ve kayınvalidem sevdikleri bişey pişirdiğinde göndermeden durmuyor

Son düzenleme:

ay sıkılma kız.ne güzel bak ben herşeyi kendim yapıyorum.kaynanadan hayır yok.

nazlı süpersin canlız sende tşk ler.... kızlar bende ikiliye gidecem bugün kontrolüm var ..ayy 1 aydır görmüyordum bebişimi bakalım nasılmış..çok tedirginim zaten.

kızzz adananın yemeklerı güzel olur yaptır işte ohhh nazlan bıraz herzaman böle olmaya bılırlar bende ölevalla canım kurabıye ıstedı dedım yapayım dedı kaynaniş ama bakalım bugun ısı coktu kaydirigubbakcemile3 kadının kızı yok napsın 2 gelını var bızımle ugrasıyo :dance:

Asebam sağol gülüm..Allah razı olsun ..Ben azıcık müsade istiyorum. bir duş alayım oturup yarına dua bugüne şükredeyim tabiki sizler içinde hayırlı haber bekleyen tüm arkadaşlarımada....1 saat kadar sonra görüşmek üzere a.s. a.s.

Mavişim tam sayfayı yenilerken okudum senin içinde dua ederim gülüm gümüşüme zaten edicem şimdi hayırlı haber le dolsun inşallah bu sayfalar..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…