2009 Kasm Anneleri

canım kaynanan çok alemmiş valla.seninki gene iyi oturmaya geliyo benimki aramıyo bile:roflol::roflol:

uniii allah iyiyliğini versin emi hele o kaynanan ne öle kıs alem valla seninki
kıs özledim bende herkesi anam ne buyuk bşlukmuş kk olmayınca

canım kaynanan çok alemmiş valla.seninki gene iyi oturmaya geliyo benimki aramıyo bile:roflol::roflol:

valla martın 8 inden beri geberiyorum mide bulantısından 2 ay olucak nerdeyse...bu 2. gelişi... haftada bi kere arıyo bana nasılsın demeden kendi sorunlarını anlatıyo çok yorgunum vs diyip kapatıyo...:roflol::roflol::roflol:

aaaa nasıl yapıyoruz bizde yapalım.hihoyyyt

allah dualarını kabul etmiş nazlıcım..hayırlı haberlerle gel dr. dan cinsiyeti belli oluyomu bu testlerde..

gul acacına mı asmak gerekıyormus yazdıgımızı tam bılmıyorum ben anlatırmısın nasıl yapılıyor canım

Cinsiyet belli oluyormuş cnm..Hayırlısı umarım..

Anlatayım kızlar öncelikle gül ağacı evinizde gülleriniz olabilir iş niyetinize bağlı bahçede olabilir altına taşlardan minik minik çakıl taşları eviniz olmasını istiyorsanız yapıyorsunuz kağıtlardan paralar bilezikler kesiyorsunuz ve tertemiz bir kağıda dileklerinizi yazıyorsunuz hepsini asıyorsunuz gül dallarına..

Derlerki hızır a.s. ve ilyas a.s. gecenin bir vakti yanya geçerlermiş onlar yanaya geldiklerinde rüzgar oluşur bu rüzgarın etkisiyle dallara yazdıklarımıza niyetlerimize değermiş değdiklerinin hepsi olurmuş..
Önemli olan yine ve yine bana göre Allaha dua etmek ama işi pzoitif tamamen eğlenceli bir hale getirmek..

kızlar sıkmayın canınızı herkesın anlasamadıgı mutlaka bırı oluyor ben kayananamla cok ıyıyım ama bende eltımı sevmıyorum ohhhhhh anlasamıyoruz kıskanc kız hıhhhh laelaelaelaelae

kaynananda hakketen alemmış kendi pişirecegi yere..

benim annem uzukta yaprak sarması kendim yapsam yermiyim acaba.ama midem bulanıyo..yaa.

eski günlerimi arıyorum..

unigue kıss kaynanan öldürdü benii ne deişik insanlar var yaa boşver gül geç sende napıcaksın -tatlicadiarzu- elevit büyük bir hap yaa ben hiç kusma olayı yaşamamşıtım bi sabah boğamıza kaçmasıyla yaşadım kutu bitmek üzere doktor bakalım yine vericekmii

kartenesiii bırak geçmişte yaşamayı kısss gelseneekaydirigubbakcemile2

sabahtan beri girmeye çalışıyom sen nası girdin kız o saatte
aaaaaa saldırı mıı :1shok: terbiyesizleeer

senin ikinci hamişliğin mi canım
kar tanesii nerdee yaaws:1shok:
giremedimki anam anca açıldı siz nasıl girdiniz yaa

canım yarın güzel haberlerle geliceksin tatlım benimm hemen gel yaz
canıım geç olsun güç olmasın a.s
hem cinsiyeti öğrencen sen kıız geç gitmen daha iii
evet ben yarın yıycem ınsallah yarın eltımın bebegının mevlutu var kaynanam bugun yaracaktı üstüne bırde limon sıkcan uffff cokacimcoook yaaaa cok pıs bogaz olduk böle
yaw susun beee cokacimcoook
kartanesii gelmiş hoşgelmiş nerdesin kıssshihoyyyt
hoşbulduum anca okuyup geldim çok yavaşş

süpermişşş :roflol:
aaa erkeğe benziyo dimek haaa

al benden de o kadar
bi ilk duyunca o da duyduğundan 1-2 hafta sonra aradı tebrik eder mahiyette bi daha da ne aradı ne sordu nasıl iyimi diye oğluna bile sormadı valla :1no2:

nazlıcım dualarımız seninle sakın korkma bitanemmm ... hem hamilelerin duası kabul olurmuş... miniğin sağlıkla gelicek anneciğineee alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Canımsınızzz inşallahhhhhhhh inşallah birtanelerim meleklerim benim..Adaşım hoşgeldin Nalzıcım sefalar getirdin sende çok ama çok tşk ederim..

Bu arada yukarıda gülağacına astıktan sonra kaşrısına geçip gülünce neşeli neşeli çabuk olur derler bizde oğluşla gülme krizine girmiştik valla hepsi oldu şükürler olsun...

Ertesi sabah hıdrellez sabahı yada dilekleriniz olunca yaptıklarınızı Denize atıyorsunuz ve bol bolll şükrediyorsunuzalkisalkisalkisalkisalkisalkis

uniii allah iyiyliğini versin emi hele o kaynanan ne öle kıs alem valla seninki
kıs özledim bende herkesi anam ne buyuk bşlukmuş kk olmayınca

ben de çok ösledim herkesi Şeniz
anamm saat 2 olmuş...dışarı çıkıcam bugün iyice ağırlık çökmeden hazırlanıyım burda çeneye dalıyorum vazgeçiyorum sonra... tayt almıştım ya onu değiştiricem inş bulurum istediğimden ... hihoyyyt

canım valla benim kaynanam benim eşime küsmüş bi baktım banada küsmüş hamile kaldığımdan beri hiç aramadı valla.amaaaan hiç takma kaynananı kafana bak hepsi bi türlü.garipklava:klava:

Kartanemde geldi hoşgeldin canım yarın bütün gelişmeleri gelir gelmez yazıcam birtanesi söz veriyorum a.s. a.s.

Ya benim kayınvalidemde ne güzel telefonlarda diyor annen gelmiyormu:))))))))))Geliyor diyorum Allahıma çok şükürki annem var ..Bazı insanların birşeyler yapmalarından sa yapmamaları daha hayırlı gibi değil mi?:))))))

kesinlikle yapsada sonra konuşuyo bunlarklava:

kendı annemızle sey yarıstırıyolar he valla onu yapan cok ya ne tuhaflar :teytey:

ay sorma canım bende benim bağlantıda bozukluk var sandım önce ama bir ara bağlandık gene gitti inş bir daha böyle bir şey olmaz
inş canım bu hafta gidebilirsem öğrenirim belkim hihoyyythihoyyyt
yatak odasını da süpürüp duşa gircem konuşuruk sonra yinea.s.

selam kasım teyseleri :CüvCüv:
biz geldik
artık herkes varlığımızı biliyo
annane babanne hepsi biliyo
hepsi öğrenimce deli oldu
annem geldi yanımda
kaynanam hele cay bile doldurtmuyor
kimi ilgisiz diye üzülür
benimkide cok aşırı ilgi alaka
patladım patlıcam
annemde kızım sen buldunda bunuyon diyo kızma kadına diyoda sakinleşiyom
bulantılar ara ara devam ediyo
hiç yemek yiyemiyorum hele ekmek ağzıma koymadım öğrendiğimden beri
yediğim sadece erik sabah akşam erik yiyorum işe gelirken bile yanımda getiriyom
kızım mı olcak ne kaydirigubbakcemile3
birde bu foliki içmeye hep unutuyorum kötü bişi olur mu diyede korkuyorum :uhm:

tesekkur ederim canım hoş bulduk ben inanıyo cok guzel sonuclarla donuceksin dualarımız seninle.

a.s. a.s. a.s. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Hoşgeldin tatlımm ya kahvaltım benim o erik varyaaa canıma okudu biliyorsunuz çıkana dek bekledim şimdiden ya bitecek diye dert yanıyorum kesin kesin 20 kiloyu geçmiştir sositososito sositososito Karnım ağrıyacak vs herkez söyleniyor onlar söyleniyor ben nolur erik diyorum te bukaaa cokacimcoookcokacimcoook Az önce yedim yine ama onunla beraber tuza banıyoruz ya arada ona gıcık oluyorlar şişecek diyorlar yine oğluşta tuzu kesmemiştim bayağıııı bi şişmiştim süprizzzzz

Sana evlat bir yana, gelin bir yana,
Birlikte düşünmedin, getirmedin bir araya,
Bırak mutlu olsun millet, neden girersin araya,
ılla haset mi olacan, koca göbekli kaynana?

Ağzıyla kuş tutsa, yaranmaz gelin,
Kara kedi değil ki bu, uğraşma şu garibanla,
Kendine batır iğneyi, kendinde de bir suç ara,
Oğlunu kendin mi alacan, koca göbekli kaynana?

Senin adın çıkmış zaten dokuza,
Bari biraz insaf eyle, elin kızına,
Muhtaç olurda birgün, bakarsın gelin ağzına,
Sende birgün yaşlanacan, koca göbekli kaynana.

Sağlıklısın belki şimdi tutuyor elin ayağın,
Birgün de dişini sık, tutmasın fesatlığın,
Karışma şu evlatlara, onlar senin tek varlığın,
Herşeyi sen mi bilecen, koca göbekli kaynana?

Gelinine söyledim ben, anladı o hatasını,
Artık el üstünde tutacak kaynanasını,
Şimdi sana söylüyorum, sen de yap fazlasını,
Bakalım sen ne diyecen, koca göbekli kaynana.

delikafadulden :lepi: lülülülülülü :mymeka: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…