2009 Kasm Anneleri

Canımsınız ne mutlu bana inşallah inşallah kızlar yarına değişir değişmese bile hayırlı haberler getirmek nasip olsun :1hug::Saruboceq::Saruboceq:

hayırlı haberlerlerle geliceksin inşş bu arada cinsiyetide öğreniceksin bence tatlı bir prenses saklı içindeehihoyyytkaydirigubbakcemile2

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnn

hayırlı haberlerlerle geliceksin inşş bu arada cinsiyetide öğreniceksin bence tatlı bir prenses saklı içindeehihoyyytkaydirigubbakcemile2

Oyy oyyyyyyyyy Ölürümmm dilmuh cnm Destnam Hayırlı haberleri alayım yemin ettimm önce hayırlarımı yapacağım çocuk sevindireceğim..Sonra içimdeki küçücüğe hediyesini alacağım teyzeleri..:ecrin_bebek:İnşallah Destnacım Allahım hepimizin gönlüne göre versin ama önce sağlıklı,akıllı,vatana millete bizlere hayırlı olabilecek yavrular nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

Oyy oyyyyyyyyy Ölürümmm dilmuh cnm Destnam Hayırlı haberleri alayım yemin ettimm önce hayırlarımı yapacağım çocuk sevindireceğim..Sonra içimdeki küçücüğe hediyesini alacağım teyzeleri..:ecrin_bebek:İnşallah Destnacım Allahım hepimizin gönlüne göre versin ama önce sağlıklı,akıllı,vatana millete bizlere hayırlı olabilecek yavrular nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

aminnn

amin canım zaten hepimizin istediği odur sağlıklı hayırlı akıllı güzel evlatlar rabbim cümlemize onu nasip etsinn sonuçta ya kız olucak ya erkek ama niye bu kadar merak diyorumm yawsalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3

amin canım ..hyırlıyla inş.

amin canım zaten hepimizin istediği odur sağlıklı hayırlı akıllı güzel evlatlar rabbim cümlemize onu nasip etsinn sonuçta ya kız olucak ya erkek ama niye bu kadar merak diyorumm yawsalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3

haklısın 2 secenek var ama merak etmeden de yapamıyoruz cınsıyetını ögrenınce sankı zaman dah ahızlı gececekmı sgıbı gelıyor bana tabı bu sefer de kıme benzeyecek dıye meraklanmassak hihoyyyt

ayyy o vitamin irenç bişi ya dana kadar allah yardımcımız olsunnnn oy oyyy..

ay canım yaaa sen rizedesin dimi ne kadar şanslısınn yanında olmak isterdim bayılıyorum ben rizeye ben ispirliyim memlekete giderken rizeden geçiyorus ikizdereyi dönünce hemen bizim köye gidiliyo ama rizeden sorada bizim oralar hiç çekilmio beaa:)rabbim ne kadar güzellik varsa rizeye vermiş her yer yeşillik sular allahım ya dünyadaki cennet resmennnnnnnnnnn bol bol ciğerlerine oksijen çek benim yerime de istanbuldan sevgiler............

bizde istadan buraya yerleştik 4 yıl önce rizeliyiz ama sürekli yaşamak için istememiştim sonrada burda evlendim ama çok seviyorum Allah her yere farklı bir güzellik vermiş bizde buyaz"ispire gittik gezmeye idos diye bir yer var orda kaldık bir akşam dağ motorlarına bindik eşimlee çok zevkliydii şimdii gitsek bile binemem hayırlısıyla doğumdan sonra inşş

Y kaçtır cvp yazıyorum karakızz sana bir türlü gönderemedim deliricimm:)İnşallah yakın zamanda düzelir kızlar uğraşılıp duruyor.Neden saldırı bilemiyorum kedi ulaşamadığına mundar der sanırım emek harcamazlar yapılan emeği bozmak kolay gelir ..İnşallah düzelir önümüzdeki saatlerde en azından girebiliyoruz..

Zeytinim sende hoşgeldin cnm çok tşk ederim a.s.

ay nazlım sorma bende sana mesaj atmaya çalışıyorum ama atamadım sabahtan beri umarım sorun çözülmüştür

nazlım yarın göreceksin hiçbirşey yok bebişin çok sağlıklı çıkacak hepimiz dualar ettik allahın izni ile sende yarın bize güzel haberlerle geleceksin inşallahhhh :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

dogumdan sonra da bebegını uyutan gelır kızlar o zaman galıba ancak öyle görusuruz :emir_bebek:

ay nazlım sorma bende sana mesaj atmaya çalışıyorum ama atamadım sabahtan beri umarım sorun çözülmüştür

nazlım yarın göreceksin hiçbirşey yok bebişin çok sağlıklı çıkacak hepimiz dualar ettik allahın izni ile sende yarın bize güzel haberlerle geleceksin inşallahhhh :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Şuan site daha iyi gibi arada takılıyor ama olsun bizler birbirimize kavuştuk yaa..İnşallah canım benim yarın bakalım içimi dediğiniz gibi serin tutuyorum olabildiğimce Allahım dualarımız hepsini kabul etmiş olsun inşallah..

Yarın hani dediğimiz 2, bir doktorada kontrol olma gereği ama test içinde konuşacağım iyi yapan biryermiş Hayırlısını diledik Allahımdan hep inşl Hayırlısıyla karşılaştırır..

Bu arada Salı akşamı hıdrellez yaa çok ğelenceli geçer ve hep tutuyor 3 senedir..Geçen sene Doğamla birlikte bir sürü taş toplamıştık kocaman bir ev yaptık deniz kenarında yerini bile yazdık ve 2 aydır burada oturuyorum alkisalkisalkis
Sonraa bebiş dilemiştik sağlıkla huzurla oğluşumda yazmıştı gül ağacı altına astık ama derlerki yapınca neşeli neşeli geçip gülecekmişsin biz eğlenceli birşekilde hazırlıyoruz sonrası ototmatik kahkaha kopuyor naniknanik

Çok zevkli kızlar duada etmiştik bir sürüü valla BMW hariç hepisi tuttu sırnaşık şeyOda bu sene inşallah :roflol:Ama öncelikler bebişler için Allahım onlara sağlık versin hepimize yazıcağım ilk şey sağlıklı doğumlar :ecrin_bebek:

Sonrasını oooo bir sürü arkadaşlarımda istiyor bu sene illa biz yapalım bakalım:1hug:

Şuan site daha iyi gibi arada takılıyor ama olsun bizler birbirimize kavuştuk yaa..İnşallah canım benim yarın bakalım içimi dediğiniz gibi serin tutuyorum olabildiğimce Allahım dualarımız hepsini kabul etmiş olsun inşallah..

Yarın hani dediğimiz 2, bir doktorada kontrol olma gereği ama test içinde konuşacağım iyi yapan biryermiş Hayırlısını diledik Allahımdan hep inşl Hayırlısıyla karşılaştırır..

Bu arada Salı akşamı hıdrellez yaa çok ğelenceli geçer ve hep tutuyor 3 senedir..Geçen sene Doğamla birlikte bir sürü taş toplamıştık kocaman bir ev yaptık deniz kenarında yerini bile yazdık ve 2 aydır burada oturuyorum alkisalkisalkis
Sonraa bebiş dilemiştik sağlıkla huzurla oğluşumda yazmıştı gül ağacı altına astık ama derlerki yapınca neşeli neşeli geçip gülecekmişsin biz eğlenceli birşekilde hazırlıyoruz sonrası ototmatik kahkaha kopuyor naniknanik

Çok zevkli kızlar duada etmiştik bir sürüü valla BMW hariç hepisi tuttu sırnaşık şeyOda bu sene inşallah :roflol:Ama öncelikler bebişler için Allahım onlara sağlık versin hepimize yazıcağım ilk şey sağlıklı doğumlar :ecrin_bebek:

Sonrasını oooo bir sürü arkadaşlarımda istiyor bu sene illa biz yapalım bakalım:1hug:

aaaa nasıl yapıyoruz bizde yapalım.hihoyyyt

allah dualarını kabul etmiş nazlıcım..hayırlı haberlerle gel dr. dan cinsiyeti belli oluyomu bu testlerde..

gul acacına mı asmak gerekıyormus yazdıgımızı tam bılmıyorum ben anlatırmısın nasıl yapılıyor canım

ayyy nazlıı bende yapacam daha önce yapmadım hıdırellezde bişi ama bu sene yapayım bende şöle bir ev dileyeyimde şu kira derdinden kurtulayım hayırlısı ile inşallahhh eh bide kendime ait bir arabada fena olmaz hani bebişimle gezmelere gideriz inşallahh

canlarııımmmmm nasıl özledim sizi anlatamammm...kaç gündür giremedim deli oldum ...çok büyük boşluk hissettim sizle konuşamayınca... kötü bi haber de yok aallaha şükür hihoyyyt :nazar: hepiniiziii öpüüyooruummmmmmŞeniz

ilk kez bu sabah kustum elevit diyee vitamin varya çok büyük onu yutmaya çalışırken ay çok kötüydüü

bana da elevit vericek... ben bulantılar başlayınca folic plusı bile büyük diye içemedim de solgarınkini vermişti bana...eleviti nasıl içicem yaa kırıp da içsek olmuyo mu...şimdiden dertlendimmm :roflol:

destnamm birtanem benim sağol canım neden geçmedi bilmiyorum ama bu sefer banyoya zor yetiştim hep yarın doktora gidiyorum kızlar ben başka bir doktora nolur nolur nolur bizim için çok dua edin olurmu...

İnşallah Allahım yardım eder hayırlara dönüşür herşey gördüğüm rüyalar hep öyle ama bakalım naisp kısmet ve hayırlısı tabiki..

Bu arada ben ekşi tarz yiyorum ala tatlı hiç yemedim yiyemiyorum özledim ama tadına bile bakamıyorum :KK43:

nazlıcım dualarımız seninle sakın korkma bitanemmm ... hem hamilelerin duası kabul olurmuş... miniğin sağlıkla gelicek anneciğineee alkisalkisalkisalkisalkisalkis:nazar:

yaa ben tatlı delisiydim yemeği bile tatlı yicem içim bayılmasın diye yerdim düşün artık...her an tatlı bişey yapıyım diye düşünürdüm çantamda çikolata eksik olmazdı...reklamlarda ağzım sulanırdı kaydirigubbakcemile3 şimdi ağzıma süremiyorummm....nasıl bişey bu böyle anlayamadım...gerçi iyi oldu.. regl zamanı tatlı krizine girerdim hamile olunca da öyle olucam sanıyodum...iyi ki olmadı yoksa çok kilo alırdımm :smiley-cool:

kızlar canınız çekecek ama benim canım ekşili yaprak sarması istiyo..
hergün bişeye aşeriyorum bu ne ya böyle..

ahh sorma benim de kaç gündür canım istiyo onu...cokacimcoook ama hala mutfağa giremiyorum kendim yapmam mümkün diil...senağlama anneme de söylemedim şimdi kendini paralar yapıcam da getiricem diye..evlerimiz çok uzak kıyamıyorum çok yoruluyo...:1hug:

antalya da olsan getırırdım sana valla :eek: benımde yapacak vaktım olmuyo sagolsun kaynanam yapıyo ıstedıgımı yoksa aserip erip oturacaktım yerimseniben

yav benim kaynana çok komik... biliyo mutfağa giremiyorum akşam kociş gelene kadar peynir ekmek galete tost vs yle idare ediyorum...yapılmış bi yemeği bile ısıtamıyorum o kadar kötü yani...dün akşam geldi yanlış anlamayın yardıma falan diil evde canı sıkılmış oturmaya geldi... laelaelaelaelaelaelaelaelaelae bana diyoki sen enginarı çok güzel yapıyodun, enginar aldım getiriyim de bana pişir... :roflol::roflol: valla ben dicek bişey bulamadım :lepi:alkisalkisalkis artık gülüyorum napimm naniknanik

selamm kızlar nasılsınız nasıl gidiyo hamişlik cinsiyeti belli olan varmı aranızda benimki erkege benziyomuş bi daha 3 hafta sonra üclü test için gitcez insallah o zaman belli olur.bu arada nazlıcım sanada gecmiş olsun insallah hayırlı haberler alırsın gonlunu ferah tut :emir_bebek::emir_bebek:

X