2009 Kasm Anneleri

asebam ohh ne güzel tam gezilecek yerler bu mevsim de
bol yeşillik bayılırım valla
ben de bir karadenizli olarak severim oraları
bebişe de iyi gelmiştir bol oksijen bakam belki daha da çabuk büyür
nazlıcım geçmiş olsun canım
şimdidaha iyisindir umarım
öpüyorum sizleri

neyse kızlar ben çıkayım zaten kimse de yok sitede
biraz zaman geçsin öle girerim
ben de evde yarım kalan işlerim vardı onları tamamlayım bari

Y kaçtır cvp yazıyorum karakızz sana bir türlü gönderemedim deliricimm:)ınşallah yakın zamanda düzelir kızlar uğraşılıp duruyor.Neden saldırı bilemiyorum kedi ulaşamadığına mundar der sanırım emek harcamazlar yapılan emeği bozmak kolay gelir ..ınşallah düzelir önümüzdeki saatlerde en azından girebiliyoruz..

Zeytinim sende hoşgeldin cnm çok tşk ederim a.s.

ya kızlar ben hamile kaldıgımdan beri rüyamda hep elma topluyorum..

bugün aynı rüyayı gördüm..yeşil elme ve yiyorum..
sizde böyle rüyalar görüyomusunuz soruyum dedim..

slm kızlar nedir bu sıkıntı delirdim yaa c.tesi girip geçmişi okuyayım deidm okuyamadan site gitti yazamadım malum dünde giremedim siteye misafirim vardı...kk ya giremedim sabahtan beri sinir oldum iyice...nasılsınız bakalım..julietcim valla bulantıları çok iyi çeken biri için fazla yapılacak birşey yok hafif bulantılarda limon tuz ve az su çözüm olabiliyor ama yogunsa zaten hiç birşey alamıyorsun agzına dramamine miydi neydi onda içiyordun sanırım sende doktorum banada vermişti ama yogunken o ilacı aldıktan sonra bile kusuyordum ben ama hafif ken bulantı limonu yapabilirsin yada ilacı almak daha iyi..ama sonra dikkat ette bir yerlerde uyuyup kalma... rüyalara gelince oo daha ne rüyalar göreceksin fazla takılıp etkilenme ben çok etkilenip günlerce moralimi bozup eşime soguk davrandıgımı bilirim..hamilelikte bu tür rüyalar görmek normalmiş herkeste var yani annem ben evlenirken görürüdüm kendimi diyor... güzel annecik umarım bulantıları çok çekmezsin..

bulantım sabahları çok oluyo önerilerinizi bekliyorum.kızlar

Canım en basiti yataktan kalkmadan kraker leblebi ilk zamanlarda bunun gibi yiyecekler yada rüyanda gördüğün ekşi elma ayva vs çok işime yaradı amaaaa hala devam ediyor bende umarım yakın zamanda biter uğraşıp duruyorum inan bazen ne yapsam kar etmiyor..

Otarz rüyalarda çok görüyor insan akrman çorman rüyalarda herşeyimiz değişti cnm ya herşeyimiz

ya kızlar ben hamile kaldıgımdan beri rüyamda hep elma topluyorum..

bugün aynı rüyayı gördüm..yeşil elme ve yiyorum..
sizde böyle rüyalar görüyomusunuz soruyum dedim..

herkese slm kızlar hihoyyyt yok canım ben2 kere bebek gördum rüyamda 1 kac kerede para gördum bende hep ya para buluyorum yada cok guzel para kazanıyor oluyorum :CüvCüv: hayırlara cıkar ınsallah

kız rizede olan benim destna yaniialkisalkisalkis karıştırdın heraldee valla köy havası iyi geldi kızlar bomba gibiyim süpürcem bugün 2 aydır yasaktı gerçi daha doktora gitmedim ama iyyiyim kanamam yokyavaşça süpürücem

nazlıcım geçmiş olsun niye geçmedii bulantın bu hafta son olur inş

julietcim sanada geçmiş olsun yataktan kalkmadan leblebi ye iyi geliryerimseniben

Canım bulantıyla uyanıyorum..sonra banyoya koşuyorum ögürt kusma.içim dışıma çıkıyo..

3.5 aylık olana dek sürüyo benim bulantılar.
allah sanada sabır versin canım hepimize herşeyden tiksinir oldum .
bulantım geçince güzel yiyorum iştahım yerinde ve ben daha çok ekşi yiyorum. tatlı hiç yemedim.
sizin aşermeleriniz nasıl ekşimi.yiyorsunuz..cokacimcoook

bende ekşi mayhos seylerı sevıyorum benımde canım tatlı cekmıyo hıc ama erık lımon bayılıyorum laelaelaelaelae

destnamm birtanem benim sağol canım neden geçmedi bilmiyorum ama bu sefer banyoya zor yetiştim hep yarın doktora gidiyorum kızlar ben başka bir doktora nolur nolur nolur bizim için çok dua edin olurmu...

ınşallah Allahım yardım eder hayırlara dönüşür herşey gördüğüm rüyalar hep öyle ama bakalım naisp kısmet ve hayırlısı tabiki..

Bu arada ben ekşi tarz yiyorum ala tatlı hiç yemedim yiyemiyorum özledim ama tadına bile bakamıyorum

herkese slm kızlar hihoyyyt yok canım ben2 kere bebek gördum rüyamda 1 kac kerede para gördum bende hep ya para buluyorum yada cok guzel para kazanıyor oluyorum :CüvCüv: hayırlara cıkar ınsallah
.
canım evt bende hep bu rüyayı görüyorum ..bol bol elma tpoluyorum umarım rüyalarımız hayra çıkar saol cnm cvp yazdıgın için.kaydirigubbakcemile3

canıım sanada geçmiş olsun..bugün daha hiç bişey yemedim vişne suyu çok iyi geliyo ekşi ekşi..sanda geçmiş olsun canım:tomato:

nazlıcım bende tatlının yüzene bile bakmıyorum..

ama bulantım geçince tatlıya baklavaya reçele düşüyorum..

benım hamılelklerımde böyle oluyo..
senden bulantın geçince yemeye başlarsın canım hadi iyi haberlerle gel dr. dan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…