2009 Kasm Anneleri

karakızım evet var tabi
ana kucağı-mam koltuğu-bebek arabaları bir sürü
bebek oto koltuğu-oyun parkı yatak odasına koyulan varya müzikli falanda
pudra-kremler-emzik aksesuarları bunlar stoklarda da fazla olduğu için rahatlıkla bulabilrisin canım
ama sakın ha bu araba an kucağı beşik gibi şeyleri yerinden almayın gerek yok nerdeyse yarı fiyatına alıyoruz.ben biraz erken diye almadım ama ilerde mutlaka ordan alacam
bu arada babanı da ziyaret etmiş olursun canım.inşallah denk düşeriz de görüşürüz kız
ben her indirimde gitmeyi düşünüyom.her gittiğimde 2-3 eksiği alsam zaten bebişimizin herşeyi olur
ben de az önce aradım kayıt oldum.hemen yanıtlıyorlar zaten.depo satış indirimli günlerden faydalanmak istiyorum dersin.
bu arada istanbul dışındakiler de bu noyu bi arasın bakalım belki başka şehirlerde de vardır.izmir ankara buralarda da vardır sanırım.kartanem-itekcim sen de ara kız
neslicim bizler için biş ey göremedim daha çok bebkler için
he bir de süt pompası da almıştım:))
umarım herkes bu imkanlardan faydalanır kıslar
hepinizi öpüyorum

Nayırrrr nolamaz yaaa ağlamak istiyorum ağlamak istiyorum dün gümüşü kaçırdım bugün seni yaa açıyorum pat telefon yok efenim şöyle böyle hep birşey çıkıyor bırakıyorum çıkıyorum yine :1no2:

Oynamıyorum yaa oynamıyorum işte! kaydirigubbakcemile (özledim hepinizi yafu :asigim: )

Kimsecikler yuk kalmamış bende önce balkona sonra oğluşları almaya gideyim barim..
Amaaaaaa hepinizi öpüp öyle gidiyorum sizde benim için göbişleri sevinnnn :CüvCüv: :ecrin_bebek:

nesli hadi gel kız oynayalım ay ben geliyom kimse yok ben cıkıyom herkes burda öğlen bir güzel uyumuşum tatlı tatlı öğle uykusuda başka güzel oluyo canım ya mirmirmirmir

kısss geldim işte ben ya hadi gel oynayalım ip atlayalım hihoyyyt
kıs nazlı bu arada trt de gördüm izmir de konser vardı tüm çocuklar ordaydı sanada bakındım ama göremedim kaydirigubbakcemile3

karazeytin canım aldıklarını güle güle kullan inş. bende tatilde izmite gidicem benim mem oradn ist geçerim diyorum ağzımın suyu aktı walla böle şeyler insanı motive ediyo sen oto koltuğu falan ordanmı alalım dedin anlamadım ben

karazeytin sabırsızlıkla bekliyorum bir dahaki indirimi yalnız sen oto koltuğu bebek arabsını falan ordan almayalımmı diyosun nedenki yoksa yanlışmı anladm fisfisfis
ayyy ne zaman bidahaki indirim acep
yalnız varya izmir grubu ve ankara grubu bizi topa tutacak lülülülülülü
hele bide nesquik vardıya onlar nesli + unique ikilisi varya naniknanik :roflol:
kıs bide şu aldıklarının resmini eklede bakalım neler aldın meraktan çatlatma beni

karakız mevzey canlarım anlatamadım sanırım.mağazalarından almanıza gerek yok demek istedim.o kadar para vermeye gerek yok.çünkü chicco depo satış yerinde bunlardan çok.bulamama durumumuzda olmaz zaten.son aylara doğru alırız bu ihtiyaçlarımızı depo satış yerinden canım.zaten cinsiyet belli olunca renk tercihini ona göre yaparız.
bugün carrefoura gittik.ordaki chicco mağazasına bir fiyat karşılaştıralım dedik.
inanırmısınız 119 ytl çantayı 15 ytl aldık.pompa 25 ytl onu da 5 ytl aldık
kremler 28 ytl onuda 5 ytl aldık.hatta eşimle sonra üzüldük güneş kremlerinden daha fazla alsaydık diye.bizde kullanırdık.eşimde beyaz tenli çabuk kızarıyo.yazın veriyor bir kreme 25 ytl.hiç gerek yok bir dahaki gittiğimizde bulabilrisek kendimize de alcaz.ne farkımız varki bizde birer bebeğiz:sm_cool:

yarın kahvaltıya misafirlerim var.yorulcam biraz.
aldıklarımın resmini akşama doğru ancak çeker gösteririm karakız
öpüyorum herkesi

ohhh be maviş valla içim rahatladı...:lepi: birisi 2 gün gelmese paranoya yapıyorum yaa senağlama

oyy benim kederli arkadaşım Şeniz çok mu sıkılıyosun orda ? üstüne bi de hormonlar değişti tabi iyice hassaslaştın Şeniz evde günü nasıl geçiriyosun vaktin var mı bilmiyorum ama ben kendimi oyalıycak bişey buldum ilgini çeker mi bilmem...(ben de ilk defa çalışmadığım için ara ara bunalım takılıyorum..o yüzden yaratıcı fikirlere çok açığım..neyse...)
nette dolaşırken tesadüfen buldum...bebekler için kumaş kitap yapmışlar... mesela her sayfasına bi rengi kullanarak bi obje yapıyosun ve bu şekilde renkleri öğretiyosun... istersen sayıları yapabilirsin ya da meyveleri , hayvanları ...ne biliyim işte kafana göre...
resimleri de ekliyorum ...
bi de örgü oyuncaklar var o biraz daha zor geldi gerçi bana onları da ekliyim bi bak ...

ben de bu sabah bunalımdım hemen attım kendimi sokağa bi sürü cici aldım, çook rahatladımmm kaydirigubbakcemile2
abc yayınlarının ''annelik ve bebek bakımı'' adlı kitabını aldım tavsiye ederim resimler falan çok zengin... bebişlerin ilk 3 yılında çok işimize yarıycak bi kitap...bi de bebişe günlük hazırlamak için bişey aldım ''dikkat bebek var '' diye... içinde ayak izini ultrason görüntülerini falan koyucak yerler de var... ayrıca bi günlük daha hazırlıycam daha çok kendi duygu ve düşüncelerimi yazabildiğim......
nihayet bulantılar azaldı da gözüm açılmaya başladı yaa :CüvCüv:

yaa kızlar bugün benim içime oğluşum olucak gibi doğdu...kendime de maviş maviş şeyler aldım :ecrin_bebek: keşke ay sonunda gidince benim dr da söylese cinsiyeti kaydirigubbakcemile

nesquik kadar kafana taş düşsün emi ..:tomato: .allahın cadısıı...sen oraya gidince bana bişey alma da bak noluyooo klava:klava:

ayy resimleri eklemeyi unutmuşum ...hemen ekliyorumm....

Eklentiler

• $bebeklere bez kitap kapak.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 14
  • $bebeklere bez kitap.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 12
  • $renk öğretici kitap.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 23
bunlar da oyuncaklar...bebeklerin oynaması için diil de odalarını süslemek için daha mantıklı sanki....

Eklentiler

• $bebek.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 18
  • $lulu.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 20
  • $kediler.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 19
  • $tavsancik.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 13
ellerine sağlık unique kuzum :)
sen daha erken başlarsın el uğraşlarına benim şafak 60 larda hala
hadi inşallah canım, mavişlerin hayırlı olsun
erkekleri siz doğurun da kızlar kız isteyenlere kalsın di mi amahihoyyyt

gece saçma sapan rüyalar görmüşüm, meyveli sebzeli falan :tomato:
semt pazarı aramaya gidiyoruz şimdi:1shok:
ilk aş erme vakam bu galiba, ne diyim ... hayırlısı:bbo:

günaydın kızlarrrrrrr
uniiii kıssss kafam yarıldı :bbo:
nesquik taşından dolayıııı naniknanik
canımmmm hele ben bi gideyimmmmm bakayım almazmıyım sizlere ordan cicilerr aşkolsunnn ya
neslimmm naber tatlımmmm günaydınnn bu arada
karazeytinnn tamam tatlım anladım şimdi sadece depodan alıyoruz ürünleri akşam eşime söyledim bugun gidip yerini bulalım indirim gününde erkenden orda olalım dedi benden fazla heyecanlandı ve sevindi sonrada bu kk ne güzel bir yer ya dedi

gece saçma sapan rüyalar görmüşüm, meyveli sebzeli falan :tomato:
semt pazarı aramaya gidiyoruz şimdi:1shok:
ilk aş erme vakam bu galiba, ne diyim ... hayırlısı:bbo:

tatlım ne aşerdin sen ya sen nerde oturuyodun istanbuldaysan pendik pazarı var bugün canımmm

ayyyy neslimmm pardon ya sen izmirdeydn hatırladım sabah sabah unutkanlığım üstümde bak ya kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…