2009 Kasm Anneleri

Cok geçmiş olsun Mavi....

Bende bugün kendimi cok ama cok kotu hissediyorum, birisi dokunsa ağlıycam resmen, sinirlerim bozuldu yine. Sanırım benim bu hamilelik sırasındaki sorunlarım yüzünden cocugumda psikopat olucak...

mart sagol ...o normal duygular bende de var maalesef hormonlarımız fena tavan yaptı..bende çıkacam geri kızlar kendimi iyi hissetmişken evi toparlayayım yarın annem gelecek...kendinize iyi bakın..

çok geçmiş olsun mavicim dikkat et kendine kısa sürede düzelirsin inş.a.s. mart kıss saçmalama Allah aşkına hepimizde oluyor bu hormonlar etkiliyoor bizi bende eltime takmış durumdayım sinir ediyo beni telefonda bile .bbebek eşyalarına yada bbebek resimlerine bak nettten mutlu ediyor insanı kafan dağılır hemyerimseniben

mavişim çok geçmiş olsun canım.bol bol dinlen..yorma kendini de.bunuda atlatacan inşallah.iyi olduğunu bilmek yeter.topiğe girmesende olur.sadece arada iyi olduğunu bilelim.kendine iyi bak öptüm

kızlar merhaba ben klomen ovıtrelle tedavısı goruyordum bu ay malesef tedavımı yarım bıraktım yumurtlama gunumde ev tasıdık ama bı mucıze gıbı adetım 16 17 nısandı ve mutlaka 2 3 gun once gelırdı gelmeyınce bu sabah yanı 2 saat once test yaptım ve 2 cısgıyı cokda nette olmasa gordum sızce hamıleyım dımı

canım hayırlsı olsun inş ben evde yaptığımda silikti 2 gün sonra sağlık ocağında yaptırdım ebe hemen hamilesin dedi bence sende bir iki gün bekle yakınında sağlık ocağı varsa orda yaptır heyecandan biz şaşırıyoruz profesyonel birinin bakması daha iyi yanılma olmaz hem benim fikrim inş Allah gönlüne göre versin

herkese tünaydınnnnn
karakız çıkmadın herhalde sen canım.
kızlar toplam 30 parça aldık 100 ytl verdim
orda barkot okutma diye bişey yok
aşa yukarı fiyatlar 2.5- 3 ytl falandı
hak geçmeden adam göz kararıyla hesaplıyo.zaten 1 kişinin eline 40-50 parça bişey oluyor,
eşim zaten direk sıraya girdi bizde görümcemle alışverişi yaptık
20 dk geç kaldık kutular boşalmıştı bile
oradaki sistem şu canım boş bir depo düşün
kutuların içine ay ay yaş yaş ayırıp kıyafet emzik vs ürünler konulmuş
kutuların üzrine de şuanki piyasa değeri ve indirimli fiyatı yazılmış.chicco mağazazında insanlar karşılaştırabilsinler hem diye.ama bizim uyanık millet modele yaşa bakmadan herşeyden poşetien dolduruyo sonra bir yere oturup kendisine uygun olanları ayıklayıp gerisini tekrar kutuya atıyor
en azından sonradan da bişey bulabiliyon.seçilmişlerden de seçebiliyon yani
ben 4 yeni ay şampuanı aldım tanesi 5 ytl-bebiş için güneş kremi aldım oda 5 ytl
çanta aldım hani bebişin biberon bez kıyafet vs yanında taşıman gerekn çanta olur ya ondan çok süper içi çok gözlü.15 ytl ona verdim ama değer
sonra geri kalan parçalar içlikler oluyo ya alttan çıtçıtlı en çok onu kullanıyoz zaten .en sok değiştireceğimiz şey olduğu fazla aldım.3 tane önlük.1 tulum.tişört vs kıyafet işte tanesi 2.5-3 ytl falan geliyo.pazarda bu fiyata alırsın ama chicco ve kaliteli ürünler defosuz temiz tavsiye ederim
ama cinsiyet belli olmayınca daha çok ortak renk aldım

Yok valla benim tedavi filan olmam lazım heralde, bir insanda hergün ağlamazki canım, bebek eşyalarına bakıncada ağlıyorum ben bunları alamıycam diye. Simdi KK'daki ev resimlerine bakiim dedim, kendi evimi özledim. bak bunları yazıyorum ama bir yandanda salya sümük ağlıyorum

ay kıyamam yakın olsam hemen gelirdim yanına :1no2: içindeki mucizeyi düşün canım oda senin halinden etkileniyor bak senağlamadün kuzenimle netten aradık adım adım hamilelik diye bi belgesel çıktı inan şok olduk hamile kalmak okadar zor bi şansmışki şükrettik spermlerin yumurtaya ulaşmak için savaşlarını bi görsen bence biraz hava al dolaşimkanın varsa bu aralar bende geçirdiğim kanamadan dolayı hep evdeydim inan insan hep olumsuz şeyler düşünüyor sen kasım annesisisin güçlü ol bakem klava: akrep anası olcez kolay deil tamammı camnım hadi üzme benideeyerimseniben

karakız canım 444 24 42 nolu arıyormuşuz
o şekilde kayıt yaptırıp bundan sonraki indirimli günler msj olarak geliyormuş sana
aşa yukarı ayda 1 oluyo sanırım.şu cinsiyetini öğrensek daha çok şey alırdık
bir dahaki sefere allah nasip ederse ona göre alırız canım
bu arda adres olarak canım.içmeler köprüsünden yukarı doğru çıkıyorsun.baya bir gidiyoruz
tepeörene gelince orda sormanız lazım maret satış yeri var.sorarak bulabiliyorsun zaten.maret ya da değirmen pastanesi yanı.
belli bir adresi yok çünkü oaralar hep fabrika dolu canım.ama özel araçla gitmeni tavsiye ederim.

anlat zeytin anlatta biraz daha ağzımızın suları aksın angaralı olarakklava:klava:bak üzüntüden naber bile diyemedim kimseyesenağlamaya burada da ucuz şeyler var ama kaliteyi ucuza almak başka.ee kıslar nasılsınız bakıyım bebişler nasıl?bu arada mavişim çok geçmiş olsun canım benim:1hug:

nan zeytin nan!! hamilelik sırasında kullanabileceğimiz çamaşır vs ürünler de var mıydı bacım orda??
sitesinde var öyle ürünleri güya da onda soruverdim garifisfisfis

Nazlııııııı bir sen bir ben bir de bebekssskaydirigubbakcemile2
yalnızık la!!

15 dk sonra düzeltme : pehhh tekmişim meğer. Amaann bre ben de burda havamı alacağıma çıkar terasta havamı alırım :dilcikar: sositososito

Son düzenleme:

canımmmm harikasın sen ya aldıklarını çokk güzel günlerde kullansın bebişinnn en kısa zamanda yeni indirim gününü bekliyorum bellimi olur belki orda buluşuruz bir dahakine
ayrıca tarif ettiğin yerde mezarlık falan var babacımda orda uyuyo senağlama
ya bende hemen arıyıp kayıt yaptırcam hihoyyyt
canım peki mama sandalyesi bebek arabası falan gibi ürünleride varmıydı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…