2009 Kasm Anneleri

hanimlar ilk defa aserdim ben karpuza ay cok tuhafti kaynanama anlattim almis gelmis ben popomun dibindeki markete gidemedim o taa nerden almis getirmis yaa, simdi nasil sevmem ben böyle kaynanayi cuma saati cok sevaba girdi allah herkese nasip etsin böylesini

ayyy bak sen karpuz dedin canım karpuz istedi şimdi ne olacek.senin kayınvalide banada getirmez mii acep:uhm::roflol:

aynı gene iştee 3+1 :çok üzgünüm:

ay ben de ne zamandır karpuz çıksın deyüü bekliyom yaa aşerdiimden diil de yemek yiyesim olmadıı için akşamları karpuz peynir ekmek yeriz deyüü cokacimcoook

kızlar acaba ben aşeriyom daa farkında mı diilimmm kafamçokkarıştı

haberin olosun canım çıkmış karpuz hemde kasa kasa koymuşlarsırnaşık şey

evt kızlar karpuz çıkalı baya oldu...benim ilk onu canım istemişti ama fazla yiyemedim tatlı şeyler yiyemediğim için...
bugün de muradıma erdim ... :lepi: heralde 1,5 kg yemişimdir malum şeyden naniknanik:sm_cool:

maşş kıslar sohbetinize doyum olmuyor aşağıda ne duruyorsunuz yaw gelinde iki laf edelim yawklava:

baya maya olmadı be burda yok :dilcikar:
çıksın yaa bananeee
hem o muradına erdiğin şeyden de anneme sipariş verdimm izmirden gelirkene getircek banaaa :dilcikar:

nesli aşada kızlaar geçmişi okuyo heralde tutun kolundan da getirelim iki lafın belini kıralım

Goncagüllerimmm merhabaa.s.

sabahtan sınavım vardı, sonra da benden proje bekleyen çatlak hocalarıma yakalandım-tatlicadiarzu-
anca geldim emmeee hoş geldim, olumsuz haber yok sevindim.
Karazeytin ne diye küsem nan ben sizle uğraşmayı sevdim eccük de ondan iliştim.

çok acıkmışım meğer ...
evde de ekmek yok, çok yorgunum benimkini bekliycem mecbur.
Çubuk krakerle zeytin yedim birazcık-tatlicadiarzu-

eeh iyi hadi eferimm sınavlarını başarıyla tamamla da mezun ol çucuummm kaydirigubbakcemile

bizim evde 2+1 ama benim salon oturma odası diye ayrı bir kavramım yok zaten bir odamız boş sayılırdı kısmet olursa bebişimizn odası orası olucak bu arada o meyveler burdada var 10-15 gündür

çok acıkmışım meğer ...

çubuk kraker endüstrisi hamileler sayesinde ayakta duruyomuş hamile kalınca bunu anladım :roflol:

hoşgeldin canım a.s.a.s.a.s.söyle bakem bu saate kadar gelinmez mi burayakötükedihüso

bizim evde 2+1 ama benim salon oturma odası diye ayrı bir kavramım yok zaten bir odamız boş sayılırdı kısmet olursa bebişimizn odası orası olucak bu arada o meyveler burdada var 10-15 gündür
aynı durumdaymışız fıstıkımm
çubuk kraker endüstrisi hamileler sayesinde ayakta duruyomuş hamile kalınca bunu anladım :roflol:
he ya, anasını satim çeşidi de yok öyle, halbukim yapsalar ya 8-10 çeşidini. klava:

kızlaaaaaaaar çok uykum geldiiiiiii
eccük yazın da uykum açılsın yahuu

çok acıkmışım meğer ...

anam bu adamcağızlar olmasa halimiz harap acep onlar hamile kalsa bize aynısı yapar mıydıkCADIARZU:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…