2009 Kasm Anneleri

cidden bebek yağı harika birşey ya cildi yumuşacık yapıyor.oğluşumla kullanıyorz.yakında bebişim gelince o da kullanır bi babamız kaldı kullanmadık:roflol::roflol::roflol:

kıssss berat kakasınıda mı saklayacaktın allah seni neyleye ne diyim sana ben :roflol:
ilerde gelinine gösterirdin artıkın gel kızım sana efenin ilk kakasını göstereyim :roflol:

yaaa tabe o da çıkarırmış buda benimki kayınvalideciğim dermiş ıyyyyy iğrençççkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canım ya ne güzel bende normal doğum için can atıyorum da
buradaki doktorlar genelde son zamanlarda bir bahane bulup sezaryan yapmaya kalkıyorlar.ama bende eğer sezaryan derseki doktor başka hastane ve doktora da gösterip gerçekten normal olacaksa normal yapmayı düşünüyorum.
hiç olmadı epudural normal doğum aklıma yatıyor bir de
bakalım hayırlısı olsun
sen çok sıkıntı çektinmi canım ne zaman doğum yapmıştın

karakız doktor ikili test yapcaz falan demedi dimi
eğer ikiliye gerek yok derse ben yaptırmayı düşünmüyom
üçlü test daha güvenilirmiş diyorlar benim arkadaşıma da gerek duymamış doktor

aaa zeki mi oluyomuş kııız süpperr ben her akşam bi çuval yiyom en çok o var ne de olsaa cokacimcoook

sen ne diyon benim eşim tam 6 kilo doğmuş.ama kayınvalidem aşırı derecede tatlı yiyormuş.onun için ben dikkat ediyorum velet babasına çekmesin:jeyyar:

ee şimdi nasıl eşin?
ben de çikolata yiyip duruyom yaa çocuum obez olmasa barii :roflol:

kartanem görünmüyon aşada nasıl saklanabiliyon bakim sen
sen böle çikolataları ye sonra göbüşüm çıktı de heee

yaaa tabe o da çıkarırmış buda benimki kayınvalideciğim dermiş ıyyyyy iğrençççkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

öğğğğkk iğrennnçççççççççççç kafamçokkarıştı
kıs berat gördünmü neler konuşuyos senin yüzünden :mymeka:

karakız doktor ikili test yapcaz falan demedi dimi
eğer ikiliye gerek yok derse ben yaptırmayı düşünmüyom
üçlü test daha güvenilirmiş diyorlar benim arkadaşıma da gerek duymamış doktor

canım istiyo bızım dr haftaya gittiğimde benden isteyecek çünkü arkadaşımdan istedi yaptı o

8 kasım 2008 de doğum yaptım ben
özel hastaneye gidiyosan sezeryana meyilli olular evet
ben bilerek ve isteyerk gitmedim özele
hamilelik sürecinde gittim sadece
mekan önemli değil nasıl olsa doğumu ben yapıcaktım değil mi??:sm_confused:
benim gibi devlet hastanesine git hiç gözünün yaşına bakdan doğurtuyolar valla epidural falan hak getire:dance:
şaka bi yana doktorunla anlaş ve normal doğum konusunda ısrarlı ol
sonuçta doktorlar için sezeryanı yapmak daha kolay
biraz da kendilerini düşünüyolar benceklava:

ee şimdi nasıl eşin?
ben de çikolata yiyip duruyom yaa çocuum obez olmasa barii :roflol:

yok allahtan şimdi iyi boyu uzun ama pek kilolu değil.ayy bende ondan korktuğumdan birşey yiyemiyorum.yya birde çilek sana kaşıntı yapmadı mı ya,daha önce hiç yapmazdı bana ilk defa oldu

anamm kızlar mavi hala ortalarda görünmüyo bu sefer gerçekten merak ettim bu gacıyı nerdeki ne oldki acep yaa

-tatlicadiarzu-
o zaman bütün hipotezler gene çürüdü benimki bana hiç çektirmiyo kız mı ki o zmaaan kafamçokkarıştı

haklısın canım.
olmadı tehdit edecem valla doktorumu normal olcekse normal yap deyüüüklava:
zaten ben bütün acıyı göze olarak normal istiyom birde yapmıyorlar kendi rahatlığı için

bak işde tecrume yapmayın işde oyle garip şeyler

kıssss berat kakasınıda mı saklayacaktın allah seni neyleye ne diyim sana ben :roflol:
ilerde gelinine gösterirdin artıkın gel kızım sana efenin ilk kakasını göstereyim :roflol:

haha evet ne olmuş ama her gelin adayına değil sevmediğim beğenmediği gelin adayı olursa ona gösterirdim hahahah
kuşumm üzgünüm dost acı soyler :mymeka:
teşekkürler cabnım bebeği öp yerimize

hahaha olusa kesin kk bir annenin kızı olur anca budan cıkar boyle tip anneler -tatlicadiarzu-

seviyommmmmmmm hepiniziiiiiiiiii:lepi::lepi::lepi:

tabi canım işlerine geliyor sezeryan hem parası daha fazla hemde bi gece yarısı yatağından kalkıp saatlerce beklemek işlerine gelmiyor.klava:benim dr.kaç defa sordu sezeryan istiyor msn diye bende her defasında normal doğum istediğimi söyledim ve öle oldu:jeyyar:

ama zeytinyağı tüylenme yapabiliyo galibaaa
badem yağını da ondan sürmicem bebe yağı sürüyomm karnıma göğüslerime şimdilik

ya bırakın şimdi yağyı vajinayıda doğumdan önce yapacaklarımıza bakalım .......

mesela ben her ay aynı koltuda aynı pozisyonda oğluşumla resim cekiliyorum... bir dr sitedinde görmüştüm ikiz bebekleri olmuştu karının resmini cekmiş çok hoşuma gitmişti ... bende yapacam banane .............
başka boyle enterasan fikirleri olan varmı

karakız biz bugün gidiyoruz chiccoya
tuzla mermerciler sanayi sitesinin oralardaymış
görümcem de oraları bilmediği için ezbere gidecez
tula mermerciler sitesinde değirmen pastanesinin yanından düz devam ediyormuşuz sağ tarafta kalıyormuş.maret yanındaymış.mavi boyalı chicco merkez depo yazıyormuş
biz bu akşam gidecez.özel araçla.eğer sen yarın gidebilirsen akşam geldiğimde adresi tam olarak yazarım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…