2009 Kasm Anneleri

nan bu bebeto da cinsiyet tahmin etti demiş kaçmış yaw meraktan çatlıyacauk burda

napıon kıs karakız

ya şu gecmişe bir care bulsalk hergün biri görevli olsa alıntı yapsa yada özet gecse:jeyyar::jeyyar:
bu hamilelik ben dahi yaptı yawwwwwa.s

ya şu gecmişe bir care bulsalk hergün biri görevli olsa alıntı yapsa yada özet gecse:jeyyar::jeyyar:

hehe al benden de okadar ne yazmışsınız bu kadar günlük kaç sayfa okuyoruz kitap gibin kitabı bıraktım sizleri okuyorum bu sabah çok erken kalktım 6 da sabah haberleri izledim tvde bi şeylere takıldımkahvaltı derkene uyumuşum hayrert bi olay bbbeto kaç haftalık niye cinsiyet yazmamışın aşkolsun kıss:dilcikar: dün kuzenim benim doktordaydı biizm doktor 2 li test yaptırmıyomuş ben ahlaken uygun bulmuyorum demiş 3 lü test daha ayrıntılı onu yaparız demişneyse ondan yırttım bareeyerimseniben

içimden geldi inşallah bir an önce boyle oluruz...:1rolleyes:
burada 6 ayım bitmek üzere mayın 2 haftası cünkü anneler günü bu .ve oğluşum bundan 1 ay 1.5 ay sonra doğdu.......şutarafagitti gördüğünüz manzara kayın validemlerin evinin yolu çok seviyorum burayı yan tarafda yine bizimkilerin fınfık tarlası acayip güzel bir yer hep diyorum eşime emenki olunca buaya ev yapalım diye:asigim: ama emeklilik biraz zor anasını satayım:dilcikar:

oku tabii hayat okulu burası hayat okulu bu tecrübeleri kitaplardan elde edemezsin şakkıdı
aman ben zati yapmasa da çok meraklı diilim o ikili teste önlem tarzı bişi yok bildiğim kadarıynan istemiyosan aldırman için falan baalım bizimki ne dicekk :uhm:

anaam ne şugar gacı olmuşun sen ööle
sen erken doğum mu yaptın kııız

ewt canım hayat okulu burasıı kaydirigubbakcemile3 ama okul gibin sıkıcı deil gerçi ben okuluda çok severdim ne alakaysaa:jeyyar: saçmalıyo boşverin benii

berat efe ay içim açıldı yeşillikleri görünce ben rizedeyim dünyanın en güzel yerlerinden biri
ama şu arabaya fazla binememden yasaktan dolayı bu aralar gezemiyorum köyümü özledim
beratfe meraklıyım biliyorum tecrübeli anne olrak soruyorum ilk doğumun normalmiydi toparlanman çabukmuyduu:uhm: gece rüyamda doğuruyodum doğumdan bişey anlamadım dikerken acımıştı ehhe biraz daha yatakta kalsam kaçırıyodum yatağa onun ağrısıymışşhihoyyyt

:roflol: sıkışıklık ağrısına benzemez oo anaaamm :roflol:
anneme sordum dün doğum kolaymıydı diye de çoğu kişiye göre kolaydı çok sancı çekmedim dedi :sm_cool:

:roflol: sıkışıklık ağrısına benzemez oo anaaamm :roflol:
anneme sordum dün doğum kolaymıydı diye de çoğu kişiye göre kolaydı çok sancı çekmedim dedi :sm_cool:

ah ah anam netcez bilmem :roflol:annem 3 çocuğunu normal doğurdu kızlarda dikiş olmamış oğlan büyük olduğu için dikişli ona benzersem iyi kayınvalidem den bahsetmem bile olay 6 yaşıyan çocuğu var 3 tane ölmüş bebeği düşükleride 5 taneymiş sanırsamm:1no2:

Annelere çakiyosak ayvayı yedik, benim annem bize hiç süt verememiş, işin tersi hiçbir teyzemde kuzenlerime verememiş. Onlara çektiysem bende hiiiiç süt olmasss:1no2:

anaam ne şugar gacı olmuşun sen ööle
sen erken doğum mu yaptın kııız

evet kuşum 8 aylık dünyaya geldi efe böbreklkerime baskı yapıyordu ve böbreklerimi kaybedecektim o yüzden dr kilosuda iyi ( 8aylık ama 3900 ve 52 cm olarak dünyaya geldi ) olduğu için erkenden aldı bebeğimi :bbo:ama çok şükür ne küvez nede başka bir şey gördü bebeğimmmm

evet kuşum burası çok güzel bir yer sakarya hendek ben ankaralı olduğum için ilk buraya geldiğmde dibim düşmüştü biz hayatımızda boyle yeşilkik görmedim ben

aaaaa ne demek herzeman herşeyi sorabilirisn tevrubelerim sizin için şakkıdı... hayır canım spinaz ( yani belime iğne vuruldu ve belden altı uyuştu) anestesi ile dünyaya geldi efe..... inanın sezeryan olcak her arkadaşa şiddetle tavsiye ediyorum.... doumdan güle olynaya cıktım bebeğimi ilk ben gördüm sezeryan sonra uyunmaya çalışma krizlerine girmedim anasteziyi atmak için kusmadım belirli bir süre hiç ağrım olmadı .. olmaya başlayıncada ağrı kesici ile işi halletik... benim canım tatlıdır eve geldikden sonra naz yaptım bizimkilre hemen kalkmadım ayağa...
ama ben ne olursa olsun mevburi kalmadıkca severyanı tavsiye etmiyorum ...... herşeyin normali makul ... bu bebeğimde drye ila normal dedim ama ölüm teylikesi var istermisin dedi:1shok: tabiki hayır dedim

benim anneminde doğumları hep normal umarım süt konusunda o çekerim beni 2 yaşına yani küçük bir dana olana kadar emzirmiş

Annelere çakiyosak ayvayı yedik, benim annem bize hiç süt verememiş, işin tersi hiçbir teyzemde kuzenlerime verememiş. Onlara çektiysem bende hiiiiç süt olmasss:1no2:

ay canım sen şimdiden göğüslerini her gün soğuksuyla yıka doğumdan sonrada ılıksuyla masaj yap bol su ve ısırgan ıhlamur iç bol sütün olurinş düşünme

berat efe çok saol canım bende sağlık problemi yoksa normal istiyorum eltim de seninki gibi sezeryan oldu çok rahattı olmazsa onu deneriz napalım sağlık olsun

herkese hayırlı cumalar cuma sürelerini okuyim hepinize dua edicem rabbim hepimize akıllı sağlıklı mutlu huzurlu güzel sevimlii ailesini seven vatana millete hayrı dokunacak evlatlar nasip etsin :Saruboceq:birazdan gelirim canlarryerimseniben

anana çekersin nan kaynanandan sana ne kanbağı mı var sankim kaydirigubbakcemile2
kayınvalidemin akrabası beni kaynanama benzettiydi manyaqq bu insanlar yaa nerde güzel gacı görseler kendilerine benzetiyolar halbusi ne alaka yaanii :roflol:

nan bu bebeto da cinsiyet tahmin etti demiş kaçmış yaw meraktan çatlıyacauk burda

napıon kıs karakız

ay nappim arada girip kayboluyom bugun iyiyim sen nasılsın bakim

dahi gacı seni tütütütü maşallah kaydirigubbakcemile3

kıs ne afilli gacıymışsın sen öle maşallahhh ayy bende böle olcammı yaa ulen insnaın göbişi bi damlada cıkmazmı yahu -tatlicadiarzu- çıkmadı gitti şu göbeğim valla çıksın hemen hamile kıyafetleri alcam :roflol:

Tünaydın bağyanlar:) heeheh

ooo tünaydınnn efenim sanada :lepi:

ayy kıız benim annemde de bendeyken süt olmamış yaaa
ama kardeşimde olmuş o da gerçi içtiğini çıkarmış içtiğini çıkarmış -tatlicadiarzu-

kızlaaarr amma kaynatmışınız ben yokkenn napiyonuz bakiiimm hava çok kasvetli burda içim karardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…