2009 Kasm Anneleri

ben 1 kilo almışım ama sabah kalkıncada var minik bi şey.pantolonların göbekten dar geliyo yada ben tedirginim diye öle

valla ben hamiş olduğumu öğrendiğimden beri karnım şiş kafamçokkarıştı
o zaman regl şişkinliği olabilirdi ama o şişkinlik hiç inmedi
kıyafetlerin belleri uzun süredir dar geliyo -tatlicadiarzu-

önce geçmişi okuyup alıntılara cvp verdiim artık günaydınlaar diyebilirim kasım annişleriii

kızlra günaydınnnnnnyerimsenibenyerimseniben

ben hiç gitmedim izmire ama okdar çok merak ediyoru miii Allah izin veriirse kuzenimin düğünü var izmirden kız alacağız. bebiş olmadan önce kesin gidicem diyordum .eşimde tamama efeyi götürmezsin sen git gel diyorudu :asigim: gecen akşam konu gene orayagelince ben gidicem dedim.... eşim bir baktı ne ne diyebildim :tomato::tomato:... 5 aylık olmuş olcam Allah izin verrirse olmaz aşkım nasıl gidicen bu halinle dedi:uhm: 10 saat yol dedi haklı aslında ama ben gitmek kordonu görmek izmiri görmek istiyom yaw:dilcikar::dilcikar:

neslicim .... kuzu bende pek boy yok 1.58 sıksan oda hahaha ama efenin yatağı büyük düşün bazı egceler yanımza alışmasın diye ben onun yatağına girer orada emzirir ve orada uyuya kalırdım .......... herifde bu manyak karı nereye gitti diye beni aradı .. zaten şuan oyle kullanmıyoruz büyükdük yatağı

günaydın canım sende bebişinle gelirsin canım doğumdan sonra hem oğluşuda getirirsin
izmir görülmeye değer gerçekten kuzeninde şanslı izmirin kızları güzel olur :dance:

günaydın incisu, beratefee :teytey:
benim bebiş artık takla atıp köprü kuruyomuş bi de ayaklarını kullanarak rahim içinde yukarı tırmanıyomuş bak şu bacaksızın yaptıklarına

aaaah ah bi dr. a gitseeeem de görsem kuzumuu :asigim:

kızlar gunaydın ya sizin nasıl gidiyor hamilelik benim çok feci ya hastaneye gittim 3 gün yattım 8 şişe serum yedim şimdi evimdeyim ne zaman geçer bu dönem 9.haftadayım dahaa

kuzummm 2.kontrolü olduk 3.nisanda yenisi mayıs 15 gibi sanırım,ama öncesinde 2li testimizi yaptırıcaz :hooray:

günaydın kuzu
onceden hiç bu kadar takvime bakmazdım şimdi gözüm hgep takvimde şukadar gün kaldı diye :1rolleyes::1rolleyes:..... ama bu gittiğimizde daha büyümüş olacaklar sonra bu kadar net göremiyeceğiz cünkü ekrana sığmıyacaklar hahahha ya poposunu ya kafasını yada apış arasını göreceğiz:asigim::roflol:

kızlar gunaydın ya sizin nasıl gidiyor hamilelik benim çok feci ya hastaneye gittim 3 gün yattım 8 şişe serum yedim şimdi evimdeyim ne zaman geçer bu dönem 9.haftadayım dahaa

bulantılar yüzünden mi canım ... eğer oysa 4 ayda kesiliyor insaşlah biran öncekesilirde rahatlarsın
günaydın canım sende bebişinle gelirsin canım doğumdan sonra hem oğluşuda getirirsin
izmir görülmeye değer gerçekten kuzeninde şanslı izmirin kızları güzel olur :dance:

evet gelin pek güzel maşallah ama kuzenimde az jon değil yani :jeyyar::jeyyar:

bende diyodum burda biri eksik ama kim meyersem senmişisin o gacı :roflol:
geldiğine göre capon daha seni yiyememiş kıs haket geldimi capon misafiriniz

ayy neymiş cinsiyeti sölesene kısss çatlarım meraktan şimdi hemide senle aynıyız bir gun var aramızda

yahu gelcem dedinde gelememi dedik aşkolsunnnnn kısss gel gellll karalar tayfasına gelllll :lepi:

:roflol::roflol::roflol::roflol: nesquik süper olduuuu Şeniz :teytey: çatlasın kara gaciler :CüvCüv:

nesquik he :roflol::roflol::roflol: süper ikli olmuşsunuz bizde yaparız karalar grubu :roflol:

ne caponu nan?
ben bişi mi kaçırdım :uhm:

kıs bu nazlı gacısının evine bi capon gelcekti ondan bahsediyo :roflol:

Günaydın kasım ayının en çalışkan anneleri

günaydınnn tatlımmmm

kıs alemsinnn varya :roflol::roflol::roflol:

geçmiş olsun canım 12. haftada artık iyice düzeliyormuş az kaldı sabret

aaa valla mıı öyle mi oluyo o iş :roflol:
ay hiç düşünmemiştimm neresini dayarsa artık :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…