2009 Kasm Anneleri

kızlar bişey sorcam benim karnım büyümeye başladı galiba.eski pantolonlara giremiyorum.siz ne durumdasınız.

canım valla ben kabız olduğum için herhangi bi şişliği ona yoruyorum...şimdilik kıyafetler falan da oluyo ... eğer süt içiyosan gaz yapıyodur... gerçi 11. hafta artık büyümenin hızlandığı dönemmiş ve bu haftadan itibaren haftada 400 g alınabilirmiş... belki de bebiş kendini gösteriyodur artık :lepi::nazar:

kıslar bişey sorucam muayneye giderken hazır meyva suyumu içiyonuz yoksa sıkmamı ben daha hazır içecek içmedim zaten çok sevmem ama kola bile ister oldum eskiden tiksinmiştim şimdi ne oluyor anlamadım birde saçım 7 aya kadar ne olur bitkisel boyalar zaralımıki bileniniz varmı

mevzey sorma yaa ben daha önce ne yemediysem şimdi onu yemek istiyorum asiti içecekler ağzıma sürmezdim şimdi görünce ağzım sulanıyo... :roflol::asigim:
boya konusunu bu ay sonunda gidince iyice bi sorucam dr.uma... olmadı ben de zengin gacilerinkinden bulurum neyim eksik ama di mi kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile

Kızlar ne gÜzel gÜn İÇİnde bol bol yazabİlİyorsunuz.ben ancak akŞam evde gİrebİlİyorum.1.sınıfları okuttuĞum İÇİn tenefÜslerİm bİle onlarla geÇİyor.bİrde 23 nİsan hazırlıkları ÖlÜyorum yorgunluktan...
BebİŞİ geÇen gÜn gÖrdÜk.Çok Çabuk bÜyÜyorlar.kocaman olmuŞ.İkİlİ test İÇİn 5 mayısta ÇaĞırdı doktorumuz.cİnsİyet tahmİnİ bİle yaptı...

ayyy bebetooooo inanmıyorum ne çabuuukkkk :lepi: yahu söylesene niye merak ettiriyosun hainnnn :eek:klava::CüvCüv:

Beratefe gacısı oğlunun odası demişsin sen kurulmuşsun nan. Ayrıca yatak kaç metrekare ya da senin boyun kaç nan!! Ben bi kolumu uzatsam dibi bulurumkaydirigubbakcemile3
Ayıptır söölemesi ben baya bi boylu posluyumsositososito
Ayrıca bu Karalar kod adlı diyebileceğim Kartal tayfası !!
Nan beni niye almıyonuz nan araya buluşak diyom görüşek diyom,
Kız beni de götür oraya ben de gelcem çikoya kikoya!!
naniknanikKaraNesli yapcam adımı gerekirseÇok üzgünüm çoookkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

nnesliiiiiii :roflol::roflol::roflol:

ayy çok güzel şeyler buldum durun bakim resim ekliyebilicek miyim :uhm:

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|bebişi el salladı yuvacığından:nazar:
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım|
6|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
7|BeYzA.NuR|23|27 Ocak|02 Kasim| pirinç tanemi gördüm, kalbi de pı pıt atıyodu:)) :nazar:
8|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|:nazar:
9|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
10|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
11|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
12|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü
13|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü, elini ayağını gördü, ikili test 24 Nisan
14|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
15|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası :nazar:
16|tugba_SEKER|**|31 Ocak|07 Kasım|
17|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
18|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü :nazar: şükür kalp atışları gördü.
19|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
20|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor :nazar: :nazar:
21|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
22|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar:
23|belinay|26|03 Şubat|10 Kasım|bebişin kalp atışlarını duydu 27 nisan 3. kontrol :nazar:
24|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|Pıt Pıtları gördü :) :nazar:
25|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
26| BEBETO2009|26|06 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
27|N.S.E|26|06 Şubat|13 Kasım|bebişin kalp atışlarını duydu :nazar:
28|cangum|27|06 şubat|13 kasım|kalp atışını gördü :nazar:
29|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
30|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
31|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol :nazar:
32|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
33|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| ikizlerin kalp atışlarını gördü :nazar:23 Nisan kontrol
34|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
35|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
36|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar: 30 Nisan 3. kontrol
37|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|pıt pıtları gördü :nazar:
38|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|keseyi gördü :nazar: kontrol mayısta
39|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
40|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|pıtpıtları gördük :nazar: 2'li test 6 mayıs :Saruboceq:
41|nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
42|sinem200|**|14 Şubat|21 Kasım|
43|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|pıtpıtları gördükk:nazar:3.kontrol nisan sonu
44|itek|21|15 şubat | 22 kasım|kalp atışarını gördü :nazar:
45|elifatihEFU|23|15 subat|22 Kasım| pıtptları duydu :nazar:kontrol 20 nisanda
46|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
47|mevzey|**|17 Şubat|24 Kasım| pıtpıtları gördü :nazar:
48|incisu|25|20subat|27 kasım| iki minik kalp atıyor :nazar:
49|AppleArzu|34|13 şubat|27 kasım|Kalp atışlarını duyduk:nazar:
50|nevrosky|30|23 şubat|30 kasım|miniğinin kalp atışlarını duydu :nazar:
51|aseba|26|23 Şubat|30 Kasım|yarın kalp atışlarını duymaya gidiyor
52|Roay|29|23 Şubat|30 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
53|burcu1507|**|23 Şubat|30 Kasım|miniğinin pıtpıtlarını duyacak :nazar:
54|yavrucuk|26|23 Şubat|30 Kasım|kalp atışlarını duydu:nazar:
|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|BONCUK26|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|dorukk|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|NURHAYATK|||| FAHRİ KASIM ANNESİ

Neslişkoooo bunlar senin için ... bak bakalım işine yarar mı ???

Eklentiler

• $duvar panosu.jpg
    $duvar panosu.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 27
  • $duvar süsü.jpg
    $duvar süsü.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 17
  • $askı.jpg
    $askı.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 19
  • $solucan.jpg
    $solucan.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 24
  • $vestiyer.jpg
    $vestiyer.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 23
hadi herkese iyi akşamlar.
nan unique biz de birbirimizi tamamlayak nesquik olak. Ay çok bıdıklar bunlarrr. solucanı eşekler kovalsınnn. pis şeyyykaydirigubbakcemile2:asigim:
çok güzeller ay hemen bitsin şu okul yaz gelsin atam kocakarı koltuğumu terasa öyleee yola baka baka nineler gibin örem dikem biçem (sonra annem gelsin, söylene söylene rötuşlasın elbet)-tatlicadiarzu-

nan unique biz de birbirimizi tamamlayak nesquik olak. Ay çok bıdıklar bunlarrr. solucanı eşekler kovalsınnn. pis şeyyykaydirigubbakcemile2:asigim:
çok güzeller ay hemen bitsin şu okul yaz gelsin atam kocakarı koltuğumu terasa öyleee yola baka baka nineler gibin örem dikem biçem (sonra annem gelsin, söylene söylene rötuşlasın elbet)-tatlicadiarzu-

:roflol::roflol::roflol::roflol: nesquik süper olduuuu Şeniz :teytey: çatlasın kara gaciler :CüvCüv:

ya o kuşlu dallı olan!! işte tam olarak kastettiğim bu mantıktı. Gösterdim ya sabah bezden elmalarım kalplerim yıldızlarım var o resimdeki çiçekler gibi, ağacı çizip dallarına da bu elmacıklarıı yapıştırıcammmm:asigim::1hug:
sağol tatlım

Beratefe gacısı oğlunun odası demişsin sen kurulmuşsun nan. Ayrıca yatak kaç metrekare ya da senin boyun kaç nan!! Ben bi kolumu uzatsam dibi bulurumkaydirigubbakcemile3
Ayıptır söölemesi ben baya bi boylu posluyumsositososito
Ayrıca bu Karalar kod adlı diyebileceğim Kartal tayfası !!
Nan beni niye almıyonuz nan araya buluşak diyom görüşek diyom,
Kız beni de götür oraya ben de gelcem çikoya kikoya!!
naniknanikKaraNesli yapcam adımı gerekirseÇok üzgünüm çoookkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

haaaahayt pis kıskanç seni:dance:
karayız işte ohhhh canıma deysinlülülülülülü
karaneslimi hıhhh sırnaşık şeyhiç güsel olmadı tabeee
gel senin adını tamemen değiştirelimCADIARZU
karakedi nasıl yok yok olmadı karakuş yok buda olmadı nepcez bulamadım kızzzsositososito
karakız-karazeytin-kartanem :nazar:kaydirigubbakcemile3:lepi:
neyse sen en iyisi orjinal ismini kullan nesliiiiii he bu arada neguik de fena fikir değil ha:roflol:

ben de 18,30 da çıkıyom 19,30-20,00 gibi evde oluyorumm

ay aslında Ankara ekibi olarak bi yerde bi buluşma ayarlayabiliriz hani hamiş kıyafetleri falan bakarken iyi olurdu :):CüvCüv:

hee süper olur valla eccük daha göbişler çıksın :CüvCüv:

durun güldüreyim sizi biraz: saat 12 gibi canım kayınvalideciğim aradı...sana ne yapim canın ne istiyo dedi..(1,5 ay sonra nihayet!) ben de dedim saol annecim benim canımın istediği bişey yok sen ne istiyosan yap... neyse börek falan yapmış... eşimin iş yeri de yakın...bazen öğlenleri yemek aldırır o da evden... benim düşünceli kayınvalideciğim saat 4 gibi börekler elinde geldi...önce oğluşuna götürmüş ! sonra bana geldi bi de diyoki vallahi bi tepsiden bu kadar sana zor ayırdım !! :roflol:
yaa sizce de tuhaf diil mi allah aşkına ben mi abartıyorum :))) 4 e kadar da aç bekledim bu arada ! :CüvCüv:

yuh diyorum başka da bişi demiyoruuummm delikafadulden
madem kalanı getirecekmiş ne diye sana ne yemek yapayım diye soruyo
aaa sinir olduumm
salon kadını çizgimden kaymak üzereyim -tatlicadiarzu-

valla anlamadım... geldi 2 saat oturdu... belki sorar dedim yapılıcak bişey var mı falan diye... hoş sorsa da bişey yaptırmazdım ama tuhaf geldi... annecim geliyo bi dk oturmadan didinip uğraşıp gidiyo... allahım nolur bana bunları unutturma oğlum olursa ben böyle olmıyım diye dua ediyorum :1shok:
öle oluyo canım o işler benim annem bi gelsin bi dk.oturmaz annelik öle bişi demekkii
benimki de geldiinde ben eskisi gibi sağlam olsam camların hepsini silerdim dedi ama sağlamken geldiğinde de hep oturmuştu :roflol:

canım hiç annelerle bir olurmu benim annemde öyledir canım benim annem izmirde ben izmir dışındayım şimdi hep aklı bende yemek yapmak istemiyorum hiç diyorum kadıncağız söyleme öyle kötü oluyorum diyor ama inşallah yakında taşınacaklar buraya gerçi benim kayınvaldemle bi problemim yok zaten çok uzaktalar ama anne gibi olmuyor valla

kız sgumus benim annem de izmirdeee
sen nerdesiin?
annem geliyo bu cts yaşasıııınn:sm_cool:

aaaaaaaa aaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa yani söylemiyoruz diye özlemiyorsunuz benide yahu mavişime katılıyorum yaparım sitemimi öldükmü kaldıkmı capon bizi yedimii hiççççççççç tesüfler benden size ama bebişlere değil onları öpüyorum en şekerinden kaydirigubbakcemile3

Koniçivaaaaaaa Dünyanın ennn enn tatlı gebişleri a.s. a.s. a.s. a.s.

ne caponu nan?
ben bişi mi kaçırdım :uhm:

yok canım gazdır o .
gün içerinde de ne yersem yiyeyim hep şişkinlik oluyor.göbüşlü oluyorum yanee
sabah bir kalkıyom wc den sonra karın yok.benim durum böle
ben şimdiye kadar hiç kilo almadım valla.
inşallah almam da

benim göbüş sabah da var gaz diil benimki iştee :dilcikar:
ben 1 kilo aldım sanırım yaa sabah tartılcaktım unuttum bak
her çıktığımda farklıı
54 ile 55 arasında gramajlar oynayıp duruyoo

kıslar bişey sorucam muayneye giderken hazır meyva suyumu içiyonuz yoksa sıkmamı ben daha hazır içecek içmedim zaten çok sevmem ama kola bile ister oldum eskiden tiksinmiştim şimdi ne oluyor anlamadım birde saçım 7 aya kadar ne olur bitkisel boyalar zaralımıki bileniniz varmı

sıkma iç tabüükü en iyisi ama ben 1-2 kere eccük kola 1-2 kere de hazır meyve suyu içtim :eek: meyve suyu diilde kolaya dayanamayabiliyom bazen kendim özellikle almadım gerçi hiç

X