2009 Kasm Anneleri

ay sorma bu hamilelik benide pek sulu göz yaptı herşeye ağlanırmı ya benneyaptımki
ne zaman istersen gel misafir ederiz ama bu kartanesi geldiğinde önce dövecem onu kaydirigubbakcemile

allam yaa hala dövcem diyo karnı burnunda gacıyı tüübe tüübeee klava:

ben de sulugöz oldum diyemiciiim ama babam aklımda sürekli ağlıyorum yalnız bi ortam bulursam senağlama

a.s.olabülür ben bikere alındım işte bende gidince size alacaktım hepünüze birden hemide ne lazımsa :dilcikar:
neyse madem gel hamileyiz şurda hepimiz koklaşıp öpüşüp barışalım :1hug:

a.s.olabülür ben bikere alındım işte bende gidince size alacaktım hepünüze birden hemide ne lazımsa :dilcikar:
neyse madem gel hamileyiz şurda hepimiz koklaşıp öpüşüp barışalım :1hug:

madem alcaktın barışırım tabüüü :jeyyar:
emme herşeyden 50 tane almaa kalkarsan seni mağazaya sokmazlar :roflol:

allam yaa hala dövcem diyo karnı burnunda gacıyı tüübe tüübeee klava:

ben de sulugöz oldum diyemiciiim ama babam aklımda sürekli ağlıyorum yalnız bi ortam bulursam senağlama

ağlama sakın bak bende ağlarım heleki babam dersen senağlama senağlama

kızlar paydossss ben çıkıyorumm hepinizi kocamann öptümm kendinize iyi bakın hemi a.s.

gene iyimiş ama 18.00de çıkıom 19.00da evde oluyom kafamçokkarıştı

ben de 18,30 da çıkıyom 19,30-20,00 gibi evde oluyorumm

ay aslında Ankara ekibi olarak bi yerde bi buluşma ayarlayabiliriz hani hamiş kıyafetleri falan bakarken iyi olurdu :):CüvCüv:

aynen benimde boyası geldi beyazlar çıktı dr. 3. aydan sora isin verdi ama kuaforum 3. aydan sonra da boyamayı doğru bulmuyomuşşşş kına yakalım bariiikaydirigubbakcemile3

kızlar yaa boyatmıcak mısınız gerçekten ??? ben ikili testten sonra boyatırım diyodum...10 senedir gittiğim kuaförüm var üst katı falan da müsait orda boyatır camı açar otururum diye düşünmüştüm... :uhm:CADIARZU
e bu sanatçılar falan napıyo peki ???
benim 9 ay hayatta idare etmez çünkü beyazlarım da var aralarda... bizde beyaz çok erken yaşta çıkıyo yaa annemin 27 de başlamıştı senağlama

durun güldüreyim sizi biraz: saat 12 gibi canım kayınvalideciğim aradı...sana ne yapim canın ne istiyo dedi..(1,5 ay sonra nihayet!) ben de dedim saol annecim benim canımın istediği bişey yok sen ne istiyosan yap... neyse börek falan yapmış... eşimin iş yeri de yakın...bazen öğlenleri yemek aldırır o da evden... benim düşünceli kayınvalideciğim saat 4 gibi börekler elinde geldi...önce oğluşuna götürmüş ! sonra bana geldi bi de diyoki vallahi bi tepsiden bu kadar sana zor ayırdım !! :roflol:
yaa sizce de tuhaf diil mi allah aşkına ben mi abartıyorum :))) 4 e kadar da aç bekledim bu arada ! :CüvCüv:

klava: geliyo baaakk kına yak dedik ya pazardan kınataşı al ez kınaya karıştır badem yağı yumurta sarısı falanda koy saçı mavimsi siyah yapar ya da kınataşını çok çok az koy kızılımsı olsun yada kınataşı hiç koma kızıl olsun amaaa boyatma cicimm kana karışıyo o boya ve bebişe kadar gidiyoo

iyiki sormuş yani ne istiyorsun diye kime yapmış börekleri pardon

kız doğurduktan sonra bu kadın seni ortadan kaldırmasınn??? kaydirigubbakcemile3
hamile bi kadın aç aç akşamakadar beklermi aaaa delii yeseydinya sen de bişiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…