2009 Kasm Anneleri

nar suyumu versek soda mı versek

anam neler kaynatmışınız ben yokkene bizim tüyler bitmiş sıra bebişlerde delikafadulden

önce anne sütü kıs ne narı yalnız doğuma 1 ay kala süreler okunuyor hurmaya sancılar

başladığında yiyorsun kolay doğum yapmayı sağlıyor. ve bebek doğduğunda damağına

sürülürmüş akılılı olsun diyee.

yok tatlım ben değildim o kaydirigubbakcemile3 tamam canım hadi bakalım görüşürüz gene canım benım iyi bak sende kendıne olur mu bebeişine de.oğlusunuda öp yanaklarından benım içinnn:1hug:

canım doğuma kala süreler okunuyo demişsin hangi süreler.hurmayı duymuştm bende bol bol yeriz artık

destnacım anne sütünden hemen önce bi damla nar suyu veya soda verirsen bebişin gazı olmuyomuş ööle çok diil yaani
söle hangi sureler de okuyalım ama sancı başlamasına daha çook var dimi
hurmayı şimdiden yesek olurmuki

canım doğuma kala süreler okunuyo demişsin hangi süreler.hurmayı duymuştm bende bol bol yeriz artık

canım tam olarak aklımda deil annemde bir kitap vardı onda kumuştum yasinle birlikte başka şeylerde vardıı doğuma kadar onu bulup yazarım merak etmeeyerimseniben
bu arada kızlar hergün yasin okunması lazım siz okuyamıyosanız eşiniz okusun ahlaklı söz dinleyen evlat olması için Allah hepimize sağlıklı akıllı huzrlu evlatlar nasip etsin

evet bizim bi akrabamız da doğuma kadar hep kuran okudu.aslında okunmalı dediğin gibi.
canım in bulup yazarsın bizede...
Rabbım hepimize hayırlı,sağlıklı evlatlar nasıp etsın arkadaşlarr:Saruboceq:

canım valla bunu söyleyen prof. heralde bebeğe zararı olsa söylemez... :uhm:bi de aynı anda doğan iki bebekten birine vermeyi unutmuşlar onda gaz problemi var diğerinde yok... işe yaramış demekki.. ne biliyim işte...bişey öğrenince söylüyorum hemen size de aklınıza yatarsa yaparsınız...

çok şanslısın canım kocanın kıymetini bil :))
afiyet olsun öptüm....

evettt canım saolsun valla getirmese aç kalmıştım bugün...bi güzel yedim de kendime geldim... :CüvCüv:

kızlar ben kaçıyorum uzun bi aradan sonra yemek yapmayı deneyecem
bakalım midem bulanıcak mı inşallah bulanmaz.öptüm hepinizi...

ahh canımmm hadi kolay gelsin hihoyyyt gazan mübarek olsun delikafadulden

ben kendime almıştım bi kere sürdüm bıraktım... bunların son kullanma tarihi falan olur mu acaba ?
bebişe sürmeye cesaret edemem heralde ben yaa :bbo: zaten yaparsam da babasından gizli yapmam lazım kıyameti koparır valla :teytey:

ewet canım 6 aylık ama abi oluyorsenağlama

ayyy yerim ben onuuuu.... itekcim hiç üzülme kardeşi doğana kadar bir yaşını geçmiş olucak..benim eşimle kardeşi arasında 20 ay var öyle iyi anlaşıyolarki yaş farkı az olunca birbirlerine çok daha bağlı oluyolar bence...kıskanmayı bile bilmeden büyücekler ne güzel...:ecrin_bebek:

sen kesin sür anasına çekerse yandı temiz ağda salonu arar durur kaydirigubbakcemile5Şeniz

ayyy canım nar suyu istediiiii :asigim:

tam olrak aklımda deil ama doğuma kadar yazarım canım senle beraber doğurcaz zaten inşş hurma müthiş vitaminli besleyici ayva yiyen güzel hurma yiyen gürbüz sağlıklı olurmuş biz 2 sinden de yiyekkyerimseniben normaldede yiyebilirsin yaniii

annem bana hamileykene ayva yemiş sürekliii ondan ben bööle afet kimin bir hatunum dimekki şakkıdı
ayva da kalmadı ki yaw sezonu geçti bulursam yiyem baarii
ayy evet kuran okumak ve dinletmek çok çok önemli okuyamazsanız dinletin ahlakına çok faydası oluyomuş ben de artık hergün okucam inş..

kız o nurhayattı lülülülülülü

bizde soda duyduk cnm bugün ama nerden bulacaz o anda aklımıza gelirmi o heyecandan acaba..

benim kuzen hastane çantasına koyup götürmüş yani işini şansa bırakmamış :roflol:

ayy hurma da istiyoruummmm :asigim:

çok uykum geldiii sabahtan beri burdayım vallah
iş yoktu bugün ayy çenem düştü ayool

kızlar ben kaçar...artık torarlanayım birazda başım agrır gibi oldu..bilg başında durmayayım artık..hadi görüşürüz yarın...

kız o nurhayattı lülülülülülü

benim kuzen hastane çantasına koyup götürmüş yani işini şansa bırakmamış :roflol:

ayy hurma da istiyoruummmm :asigim:

canım:teselli: yakın olsan getirirdim hurma yeni umreden geldi .bu arada kızlar şeftaliyemeyin kızınız mazallah tüylü olur ah ah hep anamın yüzünden

kartanesi canım iyiki varsın canım...sen yeter ki konuşş..kızlar ben kaçar koçiş gelcek sofra hazırlıcam bende.akşama bidaha bakarım hadi öptümm hepinizi...
iyi bakın bebişlere ve kendınıze..a.s.

canım:teselli: yakın olsan getirirdim hurma yeni umreden geldi .bu arada kızlar şeftaliyemeyin kızınız mazallah tüylü olur ah ah hep anamın yüzünden

:roflol: :roflol:
şeftali çıkınca netcez yaw neyse nasılsa karınca yumurtası çözcek olayı yiyebülürüz yaane hihoyyyt

mavicim, melek anne hadi ii akşamlaar ben de çıkcam 12 dk. soora kaydirigubbakcemile2

nar suyumu versek soda mı versek

kız delü delü konuşmayın aaaaa hiçbişi yedirmeyin çocuklara anne sütü ilk önce verilecek çok gazı olursa anason falan damlatırız
beni de doğduğumda tuzlamışlar kokmayayım die ama bir kokuyorum annatamam size terlemeyeyim yooosam mahvoluyom. ayrıca koca popolu olayım die karpuza oturtmuşlar bakın o çok işe yaramış maalesefff:1rolleyes: maşallahım var yanii 48 kg. düştüğümde bile tampon aynı duruyoo:roflol:

kabuğunu soyup yemek lazımm
heraldeee iyi akşamlar canım sana iyi bak kendine ve yiğenimehihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…