2009 Kasm Anneleri

ayy yerim ben onu yaaa demek sarılıp sarmalanmak hoşuna gidiyooo
ilk defa duydum kundağa alışan bebeği...tatlım yaaa ne tatlıdır kimbilir..

walla bende ilk defa bu çocukta gördüm acaba kendini güvende mi hissediyo anlamadım gitti.ama bu bebişe yapmamayı düşünüyorm.ya birde bebişleri kendi kendine uyumaya alıştıralım yoksa çok zorluk çekiliyor:1no2:

senin oğlun daha 6 aylık mı :uhm:

kızlar ben kaçıyorum uzun bi aradan sonra yemek yapmayı deneyecem
bakalım midem bulanıcak mı inşallah bulanmaz.öptüm hepinizi...

kundağın ne faydası var onu bilmiyom
ama ben kesin tuzlatacam valla tecrübeyle sabit
bi de kız çocuklarına karınca yumurtası sürüyomuşun tüy çıkmıyomuş onunda yağını sürcem kız doğarsa kurtulsun tüy işkencesinden ama onun zararı olurmu kii kaydirigubbakcemile2

kızlar yazımı okudunuzmu yukarıda biraz dikkat gerekiyor yabana atmamak lazım..pek ilginizi çekmedi galiba..

haydi kıslar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın yarın görüşmek üzere öptüm hepinizi a.s.

okudum ben okudum mavii ne acele ediyon yazcaz heralde cvp aaa ne sabırsız gacısın sen ööle
şakkıdı
ben de tam olarak onu soruyodum işte dimek aşerince oluyomuş neyse daha bişeye aşermedim ben erersem de dokunmiim bari sağol bilgiler için

walla canım değişik değişik yorumlar var.bilmiyorum doğru mu ama böyle türbelerden falan geçerken bir yerine dokunursan oluyormuş.gerçeklik payını bilemem

kız kartanesi lafım sana dgl zati sen daha yazı bilem yazmmıştın söyledigimde..hani başka yazı yazan cvp veren arkadaşlara dediydim ben...bunlarda tecrübe ile sabit oldugundan yazdım bende ...dikkat etmek gerekiyor..ama şu ellem işinde elimden geldigince dikkat ettim ama etmedigim unuttugum zmanlar olupta bir yere ellediysem diye korkuyorum umarım leke meke olmaz bebişimizde..

itek nasıl türbede geçerken bir yerine dokunursan oluyor ...ne oluyor tam anlamadım..

ya canım mesela örnek vererek açıklayım mevlana hz.ziyarete gittin diyelim.orada bir yerine dokunmayacakmışsn.yoksa kırmızı bi leke oluyormuş dokunduğun yer.tabi ne kadar doğrudur bilemem

yok cnm senini dedigin leke olayını duymadımda..benim dedigim mesela elma aşerdin ama elma yok o anda o zman farketmeden bir yerinde dokundugunda yada kaşıdıgında o yerde elme şekli çıkıyormuş onun gibi leke yani ama senin dedigin gibi sadece leke olarak ta çıkabilir tam cismi olmayabiliyor bazen..ama dedigim arkadaşımın dizinde yaprak resmi var görseniz yapragın damarları falan olur ya o bile çıkmış çizgi çizgi ..

olabilir canım haklısın acaba bi denesek mi acaba kanıt olur:jeyyar:

canım ben hem tuzlayacam hemde kundak yapıcam nedense kundaklı bebeği tutmak daha kolay oluyo
ya bak bu karınca yumurtası yağı olayı benimde kafama takılmadı değil hani kızım olursa düşünüyorum kurtulsun kıldan tüyden diye ama zararı olurmu olmazmı bilmiyorumki öğrenmek lazım iyice

olabilir canım haklısın acaba bi denesek mi acaba kanıt olur:jeyyar:

kısss denem sakın deli kızın olursa bide kaydirigubbakcemile sonra buyuduğunde sana kızar he

ay itek allah iyiligini versin gözükmeyen yerine poposuna yap bari ..valla ben yok olmaz diyorum ama arkadaşımda görünce geri düşüncemden vazgeçiyorum hani ne bileyim bu kadar gebe dikkat bile etmiyordur diye tamam bazı çocuklardada böyle degişik yüzünde elinde leke falan oluyor belkide o yüzden olmuştur diyorum hani diyorlar ya dogum lekesi diye..neyse biz yine tedbirli olalımda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…