2009 Kasm Anneleri

ay dimi yaa bi çözüm bulmalıyım tatlı bi oda yapmalıyız hımm düşüneyim bu konu üzerine

ya canım bizim ev baya bi büyük 6+1.ben oğlum için ayrı oda hazırlamıştım bebek takımı aldım.ama gece kalkması zor olur diye odamıza aldım.iyikide almışım.şimdi oğlumun odasını ayırmayı düşünüyorm yanımızdaki odaya bu sefer bu bebişi alırım herhalde yanıma sanada tavsiye ederim.ama takım al yinede sadece beşiği yanına alırsın.birde yatak olan bşikler var.sallanan kısımını çıkarıyorsun yatak oluyor 6-7 yaşına kadar kullanıyor.ben oğluma onlardan almiştım bunada düşünüyorm.

unique senin meyvenden ben de gördüm hem güzel diildi hem de çok pahalıydı az daha bekle çıkcak az kaldı
ben çikolata manyağım haala baalım altından ne çıkcak prens mi prenses mi

karakız valla ben gidip bakmıyorum bile baksam dayanamayım bir iki ufak birşey alırım diye uzak kalmaya çalışıyorum gerçi adam akıllı çıkamadım bir yerlere aman neyse hayırlısı ile cinsiyeti ögrenelim. gerçi ben yine tırnak makası tarak gibi ufak tefek şey bakacam yine..kişisel bakım yanii..belki bir iki çıtçıtlı badi falan..

oooh ne güzel yaa 6+1
bi de geçen bişey okuduk 1.5 2 yaşına kadar bebişin kendine güvenini kazanması için ailesiyle aynı odada yatması sonrasında da ayrılması gerekiyomuş o nedenle ben çok şirin sepet gibi beşiklerden almak istiyodum yatak odasına

En şanslı benim galiba delikafadulden 4+1 benim evim ve benim abimin iç dekorasyon (mutfak, çocuk odası...vs) İşyeri var :roflol::roflol:

canım ben de 1,5 kilo aldım aynenn sigara içmiyorum ben de valla hemen belli oluyoo değilse bulantım olmadı hiç ama iştahım da yok hiç yemesem hiç gelmio aklıma
boyun kaç ? kaç kilo ile kaldın hamile ?

yaa bence çok şanslıyız çünkü bu seneki kıyafetlerin hepsi hamileyken de giyilebilecek tarzda... her yer tuniklerle elbiselerle dolu...yazın zaten pantolon giymeyiz bence tayt eşofman altı kapri falan idare ederiz... asıl kıyafet derdi 8. 9 . aylarda olur gibi geliyo bana... tabi 10 kilocuk alırsak o zaman da dert olmaz :))) hihoyyyt

kartanesi fazladan odan varsa yap bence de... çok güzel oluyo çünkü... aynı masallardaki evler gibi öyle şirin şeyler var ki...bi de o bacaksızın ııvırı zıvırı çok olucak :roflol:

yavv kızlar ya benim cnm istedi bu reçelden .

allah iyiliğini versin senin emi... :lepi:::roflol:

karakız saol canım link için eşim geldi aramaktan maffolmuş :))
verdiğin linkteki markayı gösterdim aaa tamam biliyorum onu dedi onu bulurum ben dedi :)) bulamassa da bu siteden isticez
unique canım valla bilmiyorum dün sabah uykudan kalktım
aklıma bi düştü bi daha da gitmedi :))) bi iki kez yemiştim ordan
tadı damağımda kalmış :)))
senin istediğin meyvenin doğrudürüst çıkması 1 ayı bulur sabır canım :)))

kartanesi sagol cnm zahmet etme...ben bulurum bir yerlerden ...birazda pis bogazım cnm sürekli bir şeyler istiyor..

yavv kızlar ya benim cnm istedi bu reçelden .

allah canını almasın seni delü -tatlicadiarzu- her duyduğunu gördüğünü istiyon ama bak kartanesi yakınmış sana göndersin stersen bulduğum siteyi sanada gönderim kaydirigubbakcemile5

ben camış kimin yiyom bi kerem kafamçokkarıştı
üç gündür yiyemedim bitek

valla ne yalan sölim bende öle camış gibi yiyom ama halen gram kilo almış değilim ya gerçi benim bünye müsait değil daha ömümde 58 in üzerine ilk defa ilaç tedavisi ile çıktım 65 oldum oda kilo almayı okadar çok istiyodumki kalktım gittim psikiyatriste :roflol:
tabi kadın önce kahkahalarla guldu sonrada bak bu ilacı vercem ama sonrada beni zayıflatın diye gelme kapıma nitekimde o yaz kilo aldım sonra tatile gittim havamı attım salına salına fekat ilacı bir bıraktım ben gene aynı ben oldum bakalım belkim hamileyken alırım kilo kaydirigubbakcemile3

yok bide giyseydin o aldığın elbiseleri giyde hasta ol sonra bu havada kaydirigubbakcemile

En şanslı benim galiba delikafadulden 4+1 benim evim ve benim abimin iç dekorasyon (mutfak, çocuk odası...vs) İşyeri var :roflol::roflol:

ohhh ne güzel çok şanslısın canım...
ammaaa o bıdıklara oda yapmak ta yeniden evlenmek gibi bişey
çok masraflı oluyor gerçekten allah herkese kolaylık versin...

oda bizde yapacaz gerçi bizim ev kira ama 3+1 ortalama çocuk odalanın büyüklügü aynı oluyor o yüzden oratalama çok kaba olmayan bir takım bakacaz tabii ..şimdi o odada 2 kapılı dolap kitaplık küçükte komidin gibi dolap var ama ben ona ilave etmek istemiyorum o daha çok genç odası olabilecek şekilde..bizim oda gibi camla kaplı balkonumuz var küçük dolabı oraya alacaz digerleri söküp kaldıracaz şimdilik atmayız çünkü yeni eşimin içi elvermiyor ama bakacaz tabii ilerleyen aylarda duruma göre birşeyler yaparız..

bak karakız koycam fotosunu burayaa o zaman niye giymek için bu kadar sabırsızlandıımı annıcan :dilcikar:

evetttttttt ben de onlardan alıcam... o kadar güzellerki... ama onu çok kısa bi süre kullanabiliyomuşuz...biraz hareketlenince kullanılmıyomuş...olsun da 3 ay da olsa alıcammm... cibinliği de var üstünde ayyy çok tatlııııı hihoyyytkaydirigubbakcemile2

gerçi nişantaşında bi yerde görmüştüm valla bebek odası fiyatınaydı ama daha hesaplısı da vardır heralde....:uhm:

hah işte al benden de o kadar bizim ev de kira bi dolap var genç odası tarzı ona ben kışlıkları koyuyoodum iki kitaplık var bi de bilg. masa var

evet canım onlar çok güzel oluyorlar yaaa internetten bakmışştım bi ara
çok lüksleri abartılıları var süperler ama çok pahalılardır
uygunları da var onlarda çok güzel bakalım bütçemiz neye yeterse
onlardan alıcaz artık..bende çok istiyorum odası olmıcak bari
iki ayrı beşiği olsun isterse 1 ay kullansın hiç önemli değil...

allah canını almasın emi :))) ben de tam tersi evlendiğim sene hırs yapıp 55 e düşmüştüm öyle fena oldum ki ama bana çok güzel geliyodu..sonra tatile gittik her zaman olduğu gibi hava değişikliğinden kabız oldum bi de zayıflıkla birleşince bi gün otururken küt diye bayıldımmm :roflol: ayy çok fenaydı :))

hah işte al benden de o kadar bizim ev de kira bi dolap var genç odası tarzı ona ben kışlıkları koyuyoodum iki kitaplık var bi de bilg. masa var

benim de 3+1 . birinde kitaplık pc falan var...eşim işinden dolayı çok kullanıyo orayı diğerini de misafir odası gibi yapmıştık yatak var gardrop var... çarşafları havluları falan koyuyorum... o eşyaların içine bebek odası hiç güzel olmaz :tomato: hem birisi gelince bebeğimle aynı odada mı yatıcak ...ayy ne derdim varmış da haberim yokmuş görüyomusunuz.... :lepi:

Benim yiğenimin de vardı sallanıyodu 6 aya kadar onda yattı sonra aşağı atlar diye yatırmadılar bide istediğin odaya götürebiliyorsun bende almak istiyorum
kızlar lüks yerlere bakarsanız tabi pahalı olur uygunları da vardır ya orta halli dükkanlara bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…