2009 Kasm Anneleri

kızlar ben de dün doğum sonrası sorunları falan okudum....resmen içim karardı...sakın bakmayın o sayfalara...bu günlerin kıymetini bilelim güle oynaya geçirelim şu 9 ayı...sonrası en azından düzeni kurana kadar baya zorlu geçiyo galiba...hele de büyüklerin karışması çoğu kişiyi çileden çıkarmış... zaten doğum sonrası depresyon diye bişey var biliyosunuz..inş o günlerimizi de böyle neşeyle geçiririz...

Evlerden canlı bağlantı isterim ama:))
Neyse iyi tarafını düşünelim benim cocugu kucagına alacak kimsesi olmayacak bir babası bir ben:)

haa bi de yetmezmiş gibi üstüne doğum videolarını seyrettim...resmen içim şişşşttiiiiiii !!!!!!! :1no2::1shok:

mavi deniz, sgumus hoşgeldiniiiiizzzzz ...2 satır bişey yazın da sonra okuyun yahu...:CüvCüv:

hoşbulduk canım valla size yetişmek ne mümkün döktürmüşsünüz bi yemeğe gittim geldim bir sürü sayfa olmuş bende geçen gün baktım doğum sonrasına valla korkmadım desem yalan olur uyku problemleri gaz sancısı ........ ne yapıcaz bilmem annem herhelde bizde kalıcak uzun bi süre

canım ya beni de düşünmüşsün saol .Şeniz
yaa ben konuya tam hakim olamadımda yakacık kadın doğum bana yakın da onun ne gibi artıları varmış anlayamadım.geçmişi tam olarak okuyamadım ama.:uhm:

ya haklısın canım çalışınca yapması zor olur.eve gelip uzanası geliyor insanın.hele yemek toparla derken zaman geçiyor.zaman.ben de 1 ay öncesine kadar öyleydim.çalışırken bir çok istediğin şeyi yapamıyorsun maalesef.ama olsun eğer masa başında oturuyorsan hep yürümen gerekir.akşamları 1 saatte olsa faydasını görürsün canım.
fırsatın varsa sen de hafta sonu plates yap derim.ama hamileler için plates vcd bulabilirsem onu alacam.

ay canım kafam karıştı şimdi.ben de yanlış bişey yapmayım diyorum ama
ebru şallı da hamişlikte plates yapmış hep ya vücutta süper ondan kıskandım işte
gerçi o da erken doğum yapmıştı:uhm:
ama ben kilo almak istemiyom yaaa ne yapcez kızlarrr:çok üzgünüm:

ay neslicim ne diyorsun.inşallah iyidir de işlerini kolay halledersin canım
bende soğanlıktayım.bana çok yakında.ama orası için çok kalabalık oluyor dediklerini duymuştum.canım dr adı ne peki.özel muayenesine çağırmadı dimi seni.sen bir gelişmelerden bize de haber ver.zaten umut hastanesine hep şüpheli bakıyorum.bahanem olur .peki canım sen hangi semttesinki.sana uzak değilmi orası canım

kıs sana biz burdan canlı yayın yaparız anacım daha şimdiden ne bunları düşünmeye başladın

ya kartanesi biliyonmu bende öle yattığı yerde uyusun istiyorum bebeğimin kucağa alışmasın istiyorum birde benim özel nedenim var heralde bu yüzden annemler özellikle dikkat ederler kucak meselesine çünkü belimden rahatsızım ve hiçbir şekilde ağır kaldıramam yasak yani bana bişiler taşımak şimdi bebişim kucağa alışırsa ben onu taşıyamayacağım o nedenle biz bu konuda biraz fazla dikkatli davranacağız annem bakacağı içinde o konuda rahatım çünkü ilerde benim sıkıntı çekmemi istemez kimseye kucağına aldırmaz inşallah istediğmiz gibi büyütebiliriz çocuklarımızı.

haa bi de yetmezmiş gibi üstüne doğum videolarını seyrettim...resmen içim şişşşttiiiiiii !!!!!!! :1no2::1shok:

kıs delü kaydirigubbakcemile ne izliyon öyle şeyler sen sopa mı istiyon :mymeka: ben hiç izleyemem boşver ya bu zamanlarımızın tadını çıkaralım tatlım ne kafanı karıştırıyosun şimdiden.

slm kızlar...yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz....
unique canım hala bulantılarının olmasına üzüldüm
ilk midesi bulananlardan biri sendin en uzunda senin sürecek heralde
inşaallah bi kaç güne bişeyin kalmaz...benim gün geçtikçe iyiye gidiyor çok şükür..
sağlıkocağı olayını ilk kez duydum ve çok şaşırdım bi araştırmak lazım...
mavicim aşağıda görüyorum seni nasılsın nerelerdesin kaç gündür???

slm kızlar valla söyle göz attım geçmişe emme beni soran merak eden pek olmamış gerçi bu kalabalıkta farketmeniz mümkün degil gibi gözüküyor bu arada ben taa perş.beri yoktum neredeyse sonra açıp okumak istedim ama midem fena olunca geri kapadım...buarada karakız sagolsun o sordu hep beni.... kızlar ben istirahat için rapor almıştım ama evde yatınca perş akşamı bir başladı kusmam cuma akaşama dogru rahatladım uzun sürdü su içsem çıkarıyordum ögüre ögüre berbat oldum...bogazım tahriş oldu valla...şimdi daha iyiyim..raporda bitti yahu bir haftada eklesemiydim ki hazır biraz topralmaışken kendimi evde sefa sürerdim gerçi raporlu oluncada evden dışarı çıkamıyorsun hani yatman gerekiyor ya valla şiştim evde yatmaktan hastaydım gerçi nasıl geçti zaman anlamadım ama hafta sonu daha iyi idim yine hava güzel olunca bir yere gidemeyince...neyse sık dişini diye kendime gaz verdim hani bu zmanları dinlenerek geçireyimde sonrasında rahat olayım diye...hadi bakalım 12 haftayı iple çekiyorum.. hem ikili test var hemde 3 ay bitiyor hanid erler ya bulantılar falan ortalama o haftalarda biter diye... bu arada inanılmaz merak ediyorum cinsiyeti bakalım... beratefecim iyi olduguna sevindim bebişi görmüşsün ne güzel...martcım bence sen erken yaptırmışsın ikili testi farklı ülkede farklı zmanda çagırması zaten saçma sonuçta her yerde gebelik haftası aynıdır o yüzden hep tüm dünyada aynı olsun diye gebelik yaşı sattan hesaplanıyor...ama neyseki sonuç kötü çıkmamış...hadi bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun...neyse atladıgım olabilir belki kusura bakamyın..yeni gelen arkadaşlarada hoşgeldin diyorum..

mavi yüzzz kere sordum seni bee ayıp valla benneyaptımki küstüümmmmm :çok üzgünüm:

hoşgeldin mavi denizcim aşk olsun bende sormuştum ama yanıt gelmeyince dedim herhalde evin keyfini çıkarıyor diye.ama üsüldüm ya geçmiş olsun.şu 3 ayın bitmesine az kaldı canım dayan bence biraz daha.
allaha şükür benim hafif bulantılarım oldu ama kusma derecesinde değil tabi.inşallh atlatacaksın sende
hadi öpüyorum seni

maynaaak naptın kızım seen
ben hiç bakmıyom o konulara valla cahil cesaretim olsun anam

kartanesi sorma yaa...gece de sinirlerim bozuldu ondan ağladım belki de... eşim dün çalışıyodu bütün gün pc başındaydım... doğum görüntüleri diye bişey vardı kadınlar evde kendileri doğum yaparken çekmiş birileri ...bi de kadınlar pis pisdi... üstüne de videoları izledim o gazla.... sonra da yattım yatağa ağlamaya başladım benim midem ne zaman düzelicek ben ne zaman normal hayatıma geçicem sıkıntıdan patlıyorum evde diye....kaydirigubbakcemile

beni atlamışsın mavi :dilcikar:
geçmiş olsun canım yaa rapor uzasa iyi olacak valla dimi
ay ben de 1 gün izinliydim yaa ne hoştu yaaa
unique bak senin kızın olcak demedi deme erken hamilelikte bulantı kıza tekabül ediyomuş :sm_cool:
karazeytincim ben de kilo almak istemiyom şu an iyi gidiyo ama korkuyom vallaaa
gerçi uyumazsam zayıflıyom ben muhtemelen doğumdan sonra veletler uıyutmıcak bizi ee zayıflarız haliynen
martcım ne güzel iştee senin hiç büyüklerin karışmasından yana derdin olmıcak

selam kızlar, valla ben geçmişi okuyamıcaam döktürmüşsünüz haftasonu kızlar bebeklerin kendi kendine uyuması gürültüye alışık olması belki evet biraz elimizde olabilir ama ben ce çocuğun karakterine bağlı ve çocuğun genetiği daha ana rahmine düştüğünde belli yanii kasmayalım olacağına varır

allah iyiliğini versin emi
zaten miden bulanıyoo iyice kalkmıştır bakma ööle şeylere illa pc başında takılacaksan git bebiş kıyafetlerine odalarına bak cicim aaa döverun haa klava:

okuma okuma zaten geçmişi okucam diye kimse yazamıyo buraya :jeyyar: gel iki lafın belini kıralım naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…