2009 Kasım Anneleri , Elleri Görelim :))

filiz_onur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
507
5
41
10 Haftalık hamileyim, bebeğimizin normal gelişi 5-6 kasım olucak inşallah. Bütün anne adaylarına kolay bi hamilelik ve doğum diliyorum. Umarım bebişlerimizi hepimiz sağlıkcakla kucaklarımıza alırız.

bende 8 haftalık hamileyim canım. Herkese hayırlı ve sağlıklı bir bebek nasip olur inşallah. sağlıklı birşekilde alırız bebeğimizi allahın izniyle canım

arada bi dokuz haftanız eksikmiş sanırım onu da ben tamamlayayım bende 9 haftalık hamileyim :)) Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah:))

selam arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim kasım sonuna gelicek doğum umarım rahat ve sorunsuz hamilelik geçiririz. bende şimdilik bir bulantı veya başka bir sıkıntı yok umarım herkesin rahat geçiyordur siz nasılsınız

selam arkadaslar bende 8 haftalık hamileyim nasipse bende kasım annesi olucam benimde sabahları erken kalktıgım için sadece migde bulantım oluyor onun haricinde bir sorun yok şükür allah insallah kucagımıza almayı nasip eder bebişlerimizi ben cok heyecanlıyım bu ilk bebişim

slm arkadaşlar ben 9+4 günlük hamileyim ilk bebeğimi 7 aylık erken doğum sonucu kaybettim çok sıkıntılı günler geçirdim inşallah bu sefer herşey güzel olur kasım 3 doğum Allah hepimize sağlıklı hayırlı bebek nasip etsin

Canım Allah bu seferkini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...

Benimde 7. haftamda sadece 1 haftalık bi bulantım oldu ama hepsini atlattım çok şükür. Tek problemin gaz sancısıi midemde zaten gastrit vardı şimdi ne yesem gaz yapıyo ve çok çektiriyo bana, bi de kabızlık çekmeye başladım. Benim gibi problem yaşayan arkadaşlar var mı?? Bunları hafifletebilecek önerilere ihtiyacım var.

Herkese hayırlı olsun. Allah sağlıkla sıhatle kucağımıza almak nasip etsin bebişleri. bende 9 haftalık hamileyim... sabahları midem bulanıyor ara sıra geri çıkartıyorum. Gaz problemi malesef bendede var ve sürekli bişeyler yeme ihtiyacı duyuyorum çünkü midem bulanıyor aç kalınca:))) ılk bebişimiz bizimde. biran önce zaman geçsin istiyorum:)))

slm arkadaşlar bende sizdenim 9 haftalık hamişim ve ilk gebeliğim allahım herkeze hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin benimde mide yanma ve ekşisi sorunum var bide benimde gastritim var valla bende ilaçsız nasıl başa çıkabilirm bu durumla bilmiyorum bilen arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyoruz

elacım aynen bendede aynı problem sürekli yemek yeme ihtiyacı duyuyorum yemeyince miğde bulantısı oluyor. insallah kısa zmanda atlatırız allaha emanet olsun bütün bebişler...

elacım aynen bendede aynı problem sürekli yemek yeme ihtiyacı duyuyorum yemeyince miğde bulantısı oluyor. insallah kısa zmanda atlatırız allaha emanet olsun bütün bebişler...

benimde midem acıkmaya başlatınca ekşiyo ve gaz yapıyo mecburen 3 saatte bir bişiler atıştırıyorum. 11 haftalık hamileyim daha ama şimdiden en az 2 kilo aldım umarım anormal değildir.

bendeeeeee şu an 11+2haftalık hamileyim:asigim: allahın izniyle kasım annesi olacağımmdoğum 7kasım gibi gözüküyor ama tabi allah bilir.Hepinize sağlıklı mutlu ve güzel hamilelikler diliyoruma.s.

merhaba kızlar,ben 11 haftalık hamileyim.Benimde günboyu midem bulanıyor,zorla yemek yemeye çalışıyorum,ondada çıkartıyorum.Baş dönmelerim fazla,bu benim 2.hamileliğim 4 yaşında bir kızım var.Onda daha kötüydüm,ALLAH kimseyi öyle etmesin 9 ay hastanelerde geçmişti.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.bebişlerimizi kucamıza aldığımızda inşallah bunları hiç yaşamamış gibi olacağız.

selam kızler bende 12 haftalık hamileyim bdt 10 kasım ama sezeryan oldugu için 1 kasımda alırız dedi doktor Hepinize hayırlı hamilelikler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…