2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

al benden de okadar canım msn de konuşurken artık arkadaşlara soruyom kızlar ne pişireceksiniz diye şaşırıyo insan ne pişireceğini
valla yöresel yemek terifi varsa verin bugün eşim geldi bakalım ne yapacam
filizcim ayşe zayıflamak için tahlil yaptır dedi de ondan diyom

anladım canım

tmm kızlar eger bigün tekrar hamile kalmak istersem ve ölmez sag kalırsam bu konuyu tekrar konuşalım çünkü 2 erkek çocuktan sonra insan bi kız istiyo ya alısverısi bıle zevklidir kızlarin

dün karnabaharı haşladıktan sonra yumurta un ekleyip mücver gibi kızarttım vee kızım yedi az yedi ama olsun değişik geldi önceden normal kızartıyodum yemiyodu

tmm kızlar eger bigün tekrar hamile kalmak istersem ve ölmez sag kalırsam bu konuyu tekrar konuşalım çünkü 2 erkek çocuktan sonra insan bi kız istiyo ya alısverısi bıle zevklidir kızlarin
nesrincim valla maşallah sana
aynı azim bende yok maşallah sana
dün karnabaharı haşladıktan sonra yumurta un ekleyip mücver gibi kızarttım vee kızım yedi az yedi ama olsun değişik geldi önceden normal kızartıyodum yemiyodu

ellerine sağlık canım

aynen canım ya bende bıktm ne yapıcagımı bilsem yemek yapmak çok zevkli hic üsenmem ama düsüncesı boguyo insanı benim bugün icin sebze corbam vardı dünden aksamada tavuklu bolonez makarna, salata yogurt benim bu akşamki menüm bu cnm

nesrincim valla maşallah sana
aynı azim bende yok maşallah sana

ellerine sağlık canım

adım nermin canım, inancığı kardeşsizmi bırakıcan ben tek çocugum inan bana filiz güzel bişey degil bak çocuklarım teyzeyi, dayıyı bilmeden büyüyecekler kızıyorum anne babama utanmıyorum hic, gülüyolar bana ama keşke olsaymış kardeşlik güzel bi duygudur heralde tatmak isterdim

ay nermin delircem şimdi 2 saattir telefonla uğraşıyorum, haber okuyorum türkiye foruma ,anneysen forumlrına giriyorum okuyorum kk ya giremiyorum, wap tan bağlanayım bide, sen indirimli tarifedenmi konuşuyorsun, ne kadar ücret ödüyorsun.

ozlemcım kusura bakma gercekten

buarada klavyeme bırsey oldu hatalı yazıyorsam kusura bakmayın kızlar

benımde aksama yemegım yokkk
ama fırında mucver yapmayı dusunuyorum cok hafıfı oluyor yanına bı corba salat bıde zeytınyaglı barbunyam var aksamdan okadar ıste
aman yeterr vallah

benim 3 aylık ayda 5 tl paketı canım msj gelmisti öyle abone oldum yani aylık 5 lira alıyo tl hesabımdan ama sadece 3 ay kullanabiliyosun neden kk'ya girmioki en kısa zamanda telefoncuya danış cok rahat edersın

pardon canım ya ben biraz isim özürlüyümdür kusura bakma öyle hatırladım
canım sonuna kadar haklısın çok güzel bi duygu kardeş
ablamı çok severim izmire gidince önce ona giderim bilmem mi

ellerine sağlık canım daha ne olsun

aynene öyle daha ne olsun canım eline saglık

kızlar şarjım bitiyo çocuklarımda uyandı koşturmaca basladı onlara bisey yediriyim tlfnuda sarja takıym yine gelirim sonra görüşürz bye byd

off ya sinirimden oturdum ağladım leslie ile yürüme videosu var onu indiridim yapayım diye sağolsun kızım onu da yaptırmadı hemen dibimde bitiyo ya ben nasıl zayıflycam boğazımı da tutamıyorum

ay cnm sağol içim rahatladı inan..

olymposs nasıl çıktı peki kendi kendine düştümü. benimki şuan havada bantladım ama biraz anlatırmısın ne kadar sürede düştü..

Kızlar 2. çocuk bence şart. Bende hiç düşünmüyordum kızım 7 yaşına gelene kadar ama sonradan fikir değiştirdik. Kızımla oğlumun arasında 8 yaş var . ama iyiki Allah bana 2. çocuğu vermiş diyorum. Bence büyük haksızlık çocuğa. kardeşlik çok güzel çocuklarımızı mahrum etmemek lazım. Onları izlemek o kadar güzelki..

menekşe valla 1 ay falan sürdü heralde tatile gitmiştik hatta denizde düşmüş eşim aldı saklıyo hala
ayağını sıkıştırdığı ilk günlerde ağrısı oldu calpol verdik ama sonra geçti tırnağı düştüğünü farketmedi bile sonra bi baktıkki tırnak uzamış bile

Son düzenleme:
iyigeceler kızlar,
oku oku zor bitirdim maşallah çenenize :)
menekşe geçmiş olsun canım
sabahın ilk annesine günaydın

görüşürüz

gunaydın kızlarr
valalhı sabah 6,30 da okuldaydım sınır oldum
esım trafık acık olmaz dıye sabahın koru yollara dusurdu benı...
kızlar ya moralım cok bozuk..
yenı evlendıgımde aldıgım elbıseye gıremedım ya dun aksam.. cok moralım bozuldu ya..
sırtı kapanmadı bı turlu..
bende karar verdım goguslerımı kucultucem ya bu yaz tatılınde hemde hemen...

neyse herkese ıyı cumalar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…