2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar..
yine yağmurlu hava var burda.
bugün yağmuru kayınvalideme bırakıp dışarı çıkıcam.ehliyete yazıldım.gecikmeli olarak.uzun süredir aklımdaydı ama birtürlü fırsatım olmadı.arkadaşım yazıldı beraber gidicez.
onun evraklarını yapmam lazım.sabıka kaydı sağlık raporu vs..

menekşe geçmiş olsun.umarımm ciddi birşey yoktur.iyileşir hemen...

ben çıktım kızlar görüşürüz..

off kızlar daraldım valalhı bugun yaaa
nesıl bır dun ya
hava kotu moraller kotu
ıste bı dk. durasım yok
eve gıdıp uymak ıstıyorum bennnn

kuzucumuu ozledım cokkk

selam kızlar..
bugün yağmuru kayınvalideme bırakıp dışarı çıkıcam.ehliyete yazıldım.gecikmeli olarak.uzun süredir aklımdaydı ama birtürlü fırsatım olmadı.arkadaşım yazıldı beraber gidicez.

Allah zihin açıklıgı versin canım
kolay gelsin
bende iki sene önce almıştım ehliyetimi
çok zor degil şimdiden başarılıarr
off kızlar daraldım valalhı bugun yaaa
nesıl bır dun ya
hava kotu moraller kotu
ıste bı dk. durasım yok
eve gıdıp uymak ıstıyorum bennnn

kuzucumuu ozledım cokkk

canım öyle bir dünyada yaşıyoruzki
insanlar kötü zaman kötü
kimselere güven olmuyorrr

ben hep eski zamanlarda herşeyin saf ve temiz oldugu
herşeyin az ve sayılı oldugu bu doyumsuzlukların olmadıgı zamanlarda yaşamak isterdimmm
kuzunuda eve gidince koklayıp öpersin canım doya doya

selam kızlar..

bende çok istiyorum ehliyet ama iki çocukla çok zor daha zamanı var çok seviyorum araba kullanmayı, hadı hayırlı olsun canım darısı başıma

canım benımde orada bim var ama ben pek kullankıyorum urunlerını yogurdu guzel dıye duymustum ama almadım hıc
benım kızda bır tek sut ıcer okadar
ne olacak bu cocukların halı ya

canım benım telde gırmıyor ya
normalde face msn hepsıne gırıyo ama kk ya gırmıyooo
ufff

canım cok gecmıs olsun yaa
cok acır benım ayak parmagımın tırnagı dusmustu oyle acısı ıcıme oturmustuu vallah
yerıne yenısı cıktı canım once mor cıkmıstı benımkı uzaya uzaya beyzaladı bend ecok korkmustum yaa

saol canımm hos bulduk

ay kızlar amam cok konusmussunuz ya
oku oku bıtıremedım
dun tam cevap yazdım
elektrık gıttı
bı daha gırdım patron geldı :KK9:
bı daha da kısmet olmadı ya
ben altın cılek falan kullanmıyorum ama sabah aksam nesfıt yıyorum 1 haftadır 5 kılo gıttı kızlar yaa :KK9:
beyza hanımın oksurugu gectı cok sukur dun benımle yatmak ıstedı canım ya
babayı yataktan kovduk anne kız beraber uyduk gece sacımı sevıyo yuzumu opuyoo ya nasıl bır duygu allahım
allah ıteyen herkese nasıp edtsın kızlar ya
ıkı gundur ınanaılmaz duygusalım yaaa beyzayı gorunce ıcımden once sukredıyorum sonrada cok duygulanıyorum kızlar normalmı bu durumm :KK34:

amin canım Allah olmayan ve isteyen herkezlere bu nimeti naisp etsin bizlerinde elinden almasın inş
canım senin gibi bende düşünürüm eminimki bizim gibi çogu annede düşünür bu duyguları yaşar
benimde ilk 4 tane bebgim karnımda öldü
kızımda 9 ay yattım ve dogum yapıpta kucagıma alıpta evime gelesiye inanamadım
daha sonra da oglum sürpriz yaptı bize
uzun lafın kısası
nerdeyse evlatlarımA BAktıgım her saniye Allaha şükürederimmmm
ve zaman zamanda aglarım

bende çok istiyorum ehliyet ama iki çocukla çok zor daha zamanı var çok seviyorum araba kullanmayı, hadı hayırlı olsun canım darısı başıma

çocuklarını büyütür alırsın canım önemli olan istemek ve azmedtmek
bende çocuklarda önce almıştım
iyiki araya sıkıştırmışım şimdi olsa bu yogunlukt hiç yapamazdımm

yok kuşum ya gayet büyük yazılar, çokta rahat yazıyosun evde pc yok ya buna alıştım tabı belki ondandır

nermin googleye yazıyorum 2009 haziran anneleri diye,
başlıklar geliyor, hatta bebek öpme karşılığı yeni başlık açtık yazısınıda görüyorum ama tıklıyorum bişey yok, yetersiz hafıza diyor, hafıza kartı alsam girebilirmiyim acaba, giremessem almam telefonla işim olmuyor konuşmak dışında.

amin canım Allah olmayan ve isteyen herkezlere bu nimeti naisp etsin bizlerinde elinden almasın inş
canım senin gibi bende düşünürüm eminimki bizim gibi çogu annede düşünür bu duyguları yaşar
uzun lafın kısası
ve zaman zamanda aglarım

canım ya.. uzuldum...
benımde ıkızdı kızlarım bırı cok kucukken karnımda oldu...ama cok sukur beyza hanım dırendı hayata..
zaten cok hırslıdır daha sımdıden bellı..
her gun konustum kızımla muzık dınledım kıtap okudum
yatamadım ama dınlenmeye calıstım cok..

alalh uzun omurler versın hepsıne..
alalh kımseyı anasız babasız bırakmasın..
ben kucuktum babam oldugunde...
bılıyorum cok zor...

neyse bende ehlıyet olayını cookk once bıtırdım
sımdı ohhh rahat rahat cıkıyorum vallah
canım ıkı cocugu bagla koltuklar arkaya gıdersın ıstedıgın yere canım ınan cok buyuk rahatlık

nermin googleye yazıyorum 2009 haziran anneleri diye,
başlıklar geliyor, hatta bebek öpme karşılığı yeni başlık açtık yazısınıda görüyorum ama tıklıyorum bişey yok, yetersiz hafıza diyor, hafıza kartı alsam girebilirmiyim acaba, giremessem almam telefonla işim olmuyor konuşmak dışında.

canım oraya kadar geldiysen açıldıysa demekki gerçekten hafızayla ilgili bence en iyisi almadan telefoncuyla konuş onlar kesin bilir benim tlfnda hafıza kartı yok kendi hafızası büyük heralde. Bende aynı senin gibiym kkyı keşfetmeden evvel sadece konuşmak icın alırdım elime

merti uyuttum çocuk uykusu geldiği zaman saçmalamaya başlıyor, üstünü çıkarcakmıım çırılçıplak gezcekmiş, ben çıkarmasamda kolunun birini çıkarmayı başarıyor pantolonunun indiriryor.
birde hep banyo yapmak istiyor, ağlıyor hep.
mercimek köftesi yedi uyudu şimdi.
bugün 10 da kalktık, emmeden umudunu kesti geceleri uyuyor artık.

sizin çocuklarda düştüğü zaman gelip size öptürüyorlarmı kızlar, benimki yalancıktan acıyo diyo öp diyo, öpünce geçti diyo, farkında olmayarak zamanında yapmışım alışmış öpmeden susmuyor.

canım oraya kadar geldiysen açıldıysa demekki gerçekten hafızayla ilgili bence en iyisi almadan telefoncuyla konuş onlar kesin bilir benim tlfnda hafıza kartı yok kendi hafızası büyük heralde. Bende aynı senin gibiym kkyı keşfetmeden evvel sadece konuşmak icın alırdım elime

banada öyle geliyor, telefoncuya götüreyim.
face msn açılıyor ama face de falan o kadar sayfa geziyorum. neyse telefoncu anlar zaten.

merti uyuttum çocuk uykusu geldiği zaman saçmalamaya başlıyor, üstünü çıkarcakmıım çırılçıplak gezcekmiş, ben çıkarmasamda kolunun birini çıkarmayı başarıyor pantolonunun indiriryor.
birde hep banyo yapmak istiyor, ağlıyor hep.
mercimek köftesi yedi uyudu şimdi.
bugün 10 da kalktık, emmeden umudunu kesti geceleri uyuyor artık.

sizin çocuklarda düştüğü zaman gelip size öptürüyorlarmı kızlar, benimki yalancıktan acıyo diyo öp diyo, öpünce geçti diyo, farkında olmayarak zamanında yapmışım alışmış öpmeden susmuyor.

yerim ben onu benimkilerde öyle ayşe havalar biraz ısındıya 2 si birden soyunuyo öptürmeye gelince benimkilerde aynı öptürüyolar bide güya hemen geciyo gecti anne diyo küçügüm

sormayı unuttum, çocuklarınız hazır çorba yiyiormu kızlar.
mert domates çorbasını seviyor. dün 2 kase ard arda içti. kendi yaptıklarımdan 1 kase anca bitiriyor.
katkı yok yazıyor üzerinde. evde tarhana yapıyoruz mesela o dayanıyorsa bu da kurutularak yapıldığı için dayanıyor diye düşünüyorum ama bu konuda kimse sağlıklı olduğuna inanmıyor.

akşama ne yapcam bilmiyorum, siz ne yediridniz yada ne yedireceksiniz kuzularınıza fikir verin kızlar.

yerim ben onu benimkilerde öyle ayşe havalar biraz ısındıya 2 si birden soyunuyo öptürmeye gelince benimkilerde aynı öptürüyolar bide güya hemen geciyo gecti anne diyo küçügüm

canım senin en küçüğü 2009 doğumlu değilmi, ne güzel kurtuldun büyüdü gitti valla.
bizim ev kışın daha sıcak ama bu aralar çok rahatsız kıyafetten yana aklına estimi çıkartmadan durmaz. yıkıyor ortalığı.

merhaba kızlar
menekşeak geçen yaz kızımın da ayak parmağı sıkışmıştı sonra düştü şimdi yerine yenisii çıktı ama düşünce hiç acımadı biz üzüldük o gayet iyiydi üzülme yani çıkar yenisi
ayşecim hem kendisi öptürüyo hem de bize bişey olsa özellikle babaya gidip öpüyo
nora senden gaza geldim ben de nesfit yiycem aslında 2 haftadır yiyorum ama sadece sabahları hiç bi yararı olmadı

uzun lafın kısası
ve zaman zamanda aglarım

canım ya 4 tanemi,çok üzüldm ya yıpranmışsındır benimde ilk bebegm öldü çok kötüydm uzun zaman kendime gelemedim çok zor gerçekten nora sende yaşamışsın aynı şeyi neyseki atlattık kızlar Allah uzun ömür versin evlatlarımıza inşallah

merhaba kızlar
menekşeak geçen yaz kızımın da ayak parmağı sıkışmıştı sonra düştü şimdi yerine yenisii çıktı ama düşünce hiç acımadı biz üzüldük o gayet iyiydi üzülme yani çıkar yenisi
ayşecim hem kendisi öptürüyo hem de bize bişey olsa özellikle babaya gidip öpüyo
nora senden gaza geldim ben de nesfit yiycem aslında 2 haftadır yiyorum ama sadece sabahları hiç bi yararı olmadı

evet canım yanağınıda uzatır bizede öptürür ama öpmez öp deriz kendiniz öptürür.

birde özlem diyetler işe yaramıyorsa tahlil yaptırdınmı, metabolizmanmı yavaş yada troidlerdemi bi sorun var acaba.

canım senin en küçüğü 2009 doğumlu değilmi, ne güzel kurtuldun büyüdü gitti valla.
bizim ev kışın daha sıcak ama bu aralar çok rahatsız kıyafetten yana aklına estimi çıkartmadan durmaz. yıkıyor ortalığı.

benim büyügüm 2008 mart küçügüm 2009 haziran dogumlu çok zor ama iyikide oldu ayşe sonra gözü korkardı benim 2.ciyi yapmak zor olurdu böyle iyi oldu çok tatlı ya naptı unuttumu anne sütünü daha iyimi

benim büyügüm 2008 mart küçügüm 2009 haziran dogumlu çok zor ama iyikide oldu ayşe sonra gözü korkardı benim 2.ciyi yapmak zor olurdu böyle iyi oldu çok tatlı ya naptı unuttumu anne sütünü daha iyimi

her gün daha iyiyye gidiyoruz bugün daha iyi, en azında sabah 7 de kaldırmadı 10 kalktık ben uykusuz olduğumda çok gergin oluyorum.
3. düşünüyormusun yasemin yaşında küçükmüş daha.

amin inşallah Alırsın bende düşünüyorum yazılmayı benimde kızm yeni bir yaşına girdi biraz daha zamn geçsin umarım bende giderim :)

X