2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

biz geçen sene dogumgününde aydında görümcemin sünneti vardı ordaydık
ozamana denk geldi
şimdi ise memlekete kaynanamların yanına gidecez sanırım
orda gene bişiy yapamadan normal gün gibi geçirecezz

maşallah canım
benim oğluşuma da maşallah hergün aptamilin normal sütünü 400-500 ml içiyor aptamilden başka bişey içmiyo ılık sever soğuk içmez
ben oğluma geçen sene yeşilköyde çay bahçesinde yapmıştım çok güzel olmuştu. Bu sene yine aynı yerde yapmayı düşünüyorum.
ayyy çok güzelmiş bizde mi gelsek acaba
:)

hayırlısı canım

öyle hayırlısı diyoruz bizde
kaynanamlar memlekette olunca her sene gideriz ve 1aykalırızzz
hepde ozamana denk geliyorrr

senin paşanada maşşallh canım
içsinlerde büyüsünler
benim kızda yemek yemez sade süttt
sütle yaşıyor zaten
süt olmasaydı ne yapacaktık acaba

filizcim çok sevinirim.. misafirim olursunuz..

kaçırdım muhabbeti ya nereye kayboldunuz ben cıkmak zorunda kaldm mutfakta ufak çapta tadilat vardı usta gitti, bende arkasından temizledm oraları of ya işim hic bitmiyo benim

selam kızlar...

ayşecim kullan bakalım altın çileği faydasını görürsen bende alırım.ne kadar aldın ve nerden?**

bimin birkaç ürünü dışında diğerlerini beğenmyiroum.mesela yuva mantı ve milföyleri süppperrr ötesi.ama birkere kremşanti aldım almak zorunda kaldım daha doğrusu.daphne mi neydi allahımm tatsız tussuz bişeydi.kötü oldu pastam ozaman...pek gitmem alışweriş yapmam ordan...

walla ben bu sene çok büyük bişey yapmıcağım d.gününe.aile içinde olur okadar.
geçen sene çok yoruldum.terasda oldu bide in çık canım çıktı yapmamm birdaha öyle...

sabahtan beri yağıyor.yağmurla çıktık dışarı.ama pek durmadık hem serin hemde yağmurlu die.babamız bıraktı bizi.geldik uyuduk bileeee.bende nefes alayım biraz..
heryerim ağrıyor zaten.bugün plates çok zordu.kolarım bacaklarım felaket ağrıyor...

napıyosunuz kızlar ayşeceylin altın çilek markasını sormuştum komşunun kullandığı ama görmedin galiba

kızlar metabolizma hızlandırıcı bir çay tairifi buldum netten.deniyeceğim bakalım.işe yarıyacakmı ?

1 elma
1 limon
1 tatlı kaşığı karanfil
1 tatlı kaşığı karabiber (tane olacak toz değil )
1 tatlı kaşığı tarçın ( çubuklardan )
2 veya 3 litre suyla kaynatıp öğünlerden sonra sıcak içilecekmiş.

3 gün kullanılabilirmiş bu karışım.sonra tekrar yenisi...

ben başlıyorum denemek isteyen olur die paylaşayım dedimm...

görmedim cnm benim kullandığım form seti siyah kutulu olan arkadaşın kullandığı golden berres kırmızı beyaz kutu cnm.

ceylin çok huysuz 1 haftadır heleki 2 gündür ölüyorum her gün dışarı çıkıyoruz hiç doymuyo eve gelmek istemiyo.evde sürekli ağlıyo.dün akşam 9.30 babasını aradım bölükteymiş geldi dışarı çıktı yağmurun altında gezi yarım saatden fazla sırılsıklam olmuş montu babası ağlaya ağlaya getirdi.şimdi yine ağlıyo herşeyebende ağlıcam artık

elma yeşil elma olacak.ben de yapmıştım bir ara içemedim tadını sevmedim

yok kuşum ya gayet büyük yazılar, çokta rahat yazıyosun evde pc yok ya buna alıştım tabı belki ondandır
belkide ondandır canım ben deneyeyim dedimde ufacık yazılar çıktı hiçbişiy anlaşılamıyordu
yada ben beceremedimmmm

bazen öyle huysuzlukları tutuyor canım
özelliklede gezmeyi çok seviyor ve sık bir yere çıktılarsa ondan yapıyorlar bu huysuzlugu
benim kızda gezme aşıgıdır 24 saatin 25 saati gezdirencen cadıyı,
birde üst üste bir yere gittiysek o hafta dahada hırçın oluyor neden eve hiç girmeyecekmişiz
ama bir iki gün evde durursak unutur gibi oluyor dışarıyı o herşeye aglamasıda 1-2günlügüne durmuş oluyor
bazen inanki hiç durmuyor komşunun torunu var oraya götürüyorum oynasınlar diye yarımsaat felan duruyor bi ozmanı geçiyor
yani büyük ihtimal hırçınlıgı bundandırr

hımm ayşecim sağol
ilkecim o karışımı ben önceden duymuştum bir hafta denemiştim tadı çok hoşuma gitti ama bende işe yaramamıştı

Kızlar dün oğlumun parmağı çekmeceye sıkışmıştı biraz kanadı bant filan taktık. ama bugün iyice morarmış hatta tırnak yerinden oynamış. Yaa çok moralim bozuk tırnağı çıkarmı acaba? çıksada yerine nasıl tırnak çıkar bilmiorum.. bununla ilgili bişey bilen varmı?

ayyy canım benim kıyamam nede acımıştır tırnak çok acırrr
geçmişolsun
canım her yerinden oynayan tırnak çıkmaz korkma çıksada kötü bişiy degil ol yerine aynı normal tırnak geliyor
benimde çocukken ayakparmagımın en küçügü merdiven korkuluklarına çarptı ve uzatmayayım sonuç
tırnagım çıktı
yerinede aynı tırnagım geri çıktı
ama yeni tırnagın çıkması vakit almıştı

geçmis olsun canım, çokta acır kıyamam ya benim oglumun çelik kapıya sıkışmıştı of çok aglamıştı eger morarma falan varsa çıkmıyo kalktıysa tırnak düşebilir belki. Yerine çıkan tırnakta normal çıkar ama üstü tırtıklı tırnakta çıkabilir

günaydın kızlarrrrrr

menekşecim çok küçükken yeğenimin parmağı kapıya sıkıştı sağ serçe parmağı tırnağının yarısı hala yok canım etle yarım tırnak birbirine girdi parmak yarım gibi duruyo

menekşem geçmiş olsun demeyi unuttum geçmiş olsun canım kuzeye

günaydın canım sende erkencisin bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…