2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben kızımın en sevdıgı menu dıye yazmıstım ama tabıkıde hepsı aynı anda olmuyor canım
bende aksam ıcın corba salata muhakkak bır zeytınyaglı makarna yada pılav bırde ana yemek yaparım yanı eger coookkk yorgun degılsem yada balık falan almadıysam
balıgın yanına bı corba bı salata yapıyorum yetıyo bıze
ama ben en ccok kahvaltı menusunu sevıyorum menemen yumurta falan kolay ya canım..
calısınca zor ama ne yapalım canım mınıkler yesın dıye cabalıyoruz ıste...
eger yazın dolaba bıseyler attıysam daha kolay yemek yapıyorum mesela fasulye bamya bezelye falan..
has. nohut gıbı oyle daha kolay oluyo.. hele bır ara abarttıp soganları bıle dolaba koymustum rondodan gecırıp arada bayat ekmeklerı rondodan cekıp buzluga atıyorum baya pratık oluyooo
emınım herkes bılıyordur boyle yontemlerı canım ıste bende kendımce bıseyler yapıyorum evdeee

yokyok yiyo maşşlah işte

canım haşlıyorum sonra kıyma sogan havuç filan salça işte birazda su böyle pişiyo az bişey güzeloluyo

Anladım canım denk gelirsem tekrar deniycem bu lahanayı.

hımm.... bende koyarım yazdan ama eşim yemez işde ona kahvaltı de hiç hayır demez, bende sulu salçalı yemekleri seviyorum.

hafta sonu havalar soğuyacakmış kızlar, izmere gitmeyi düşünüyorduk ama sanırım biz kalırız eşim gider, mevsim norlamllerinin altındaymış hava sıcaklıkları.

evetya beya sogudu hava valla bendegidecektim annelre bakalım ne yapacam bi düzelmediya

slm ben geldimmm

ayşecim izmir çok sıcakmış şu anda inan sokaktan içeri girmiyomuş

dışarılar sıcak canım evler soğuk, anenye gidicek evleri sobalı merti tekrar hasta ederim diye korkuyorum, antalyayada eşim çok sıcak oralar dedi ama donduk yün yorgalarla yattık gece ufo hep açıktı. bakalım artık hafta sonu gelsinde, inan kimin yanında canım, senden ayrı durabiliyormu aramıyormu seni.

canım ben haslıyorum b.lahanasını sonra suyuyla beraber rondodan gecıyorum dıger bır tarafta un ve tereyag sotelıyorum bıraz sut katıyorum sonrada rondodan gectıgım lahanaları atıyorum.. yanı bız sevıyoruz ama beyza bıraz burun kıvırıyo ama tadı guzel oluyoo aynısını brokolı ıcınde yapıyorum bazen krema koyuyorum daha guzel oluyooo vallah

eger etın yanına yapacaksam haslıyorum havuc patates falan oyle servıs edıyorum tavsıye ederım canım

sorma canım ya pazar günü bıraktık geldik annemde kalıyo arar aramaz mı ama anneme zaten alışık olduğu için şimdiye kadar hep annem baktı zaten şimdi yaz geldi işleri başladı annemlerin gidelim dediler bizde götürdük bıraktık inan çocuklarla oynuyomuş devamlı evde zaten çok sıkılıyodu evden dışarı çıkmadığı için o değilde ben zor katlanıyom eve girer girmez başlıyom zırlamaya benim için çok zor oluyo

hafta sonu havalar soğuyacakmış kızlar, izmere gitmeyi düşünüyorduk ama sanırım biz kalırız eşim gider, mevsim norlamllerinin altındaymış hava sıcaklıkları.

bizde cumadan ıstıyorduk gıtmeyı ama olmadı malesef ızın yokk bana
kuzenım evlenıyo pazar gunu artık gunu bırlık gıderız

ellerine sağlık canım bende haşlıyorum sonra soğanla kavuruyorum öyle yapıyorum

etin yanına çeşit olarak güzel olablir evet.
ama ben kremalı sütlü çorbaları sevemiyorum nedense aile olarak hiç tüketmiyorum aslında herşeyden yemek lazım am a nerde acı baharatlı salçalı şey var onlardan oluyor soframızda.

eminim zordur, kıyafetleri oyuncaklarını gördükçe daha kötü olur insan. peki ne kadar daha kalacak, bahçe işiyse 3-4 ayı bulur.

bizde cumadan ıstıyorduk gıtmeyı ama olmadı malesef ızın yokk bana
kuzenım evlenıyo pazar gunu artık gunu bırlık gıderız

malesef çaışmaın zorluklarıdabu işde bi yoönden iyi bi yönden kötü,

çok zor canım herşeyini götürdük inanın tayin olayım hayırlısı ile mayısta olursa gelmeyecek canım artık ayvalığa yerleşeceğiz hayırlısı ile kısmet bakalım

canım ben acı cok sevıyorum ama esım hayatta yıyemez alerjısı var cunku
azıcık acı oldugunda bıle hıckırmaya baslıyooo

canım cok zor olmalı ya ayrı gayrı..
ben bırakamazdım hıc... ıkı gunde gıder alırdım vallah... ne bıleyım cok sulugozluyum ben... dayanamam.. ama ıste ne yapacaksın yıne cocugun mutlu olsun dıye..

evet canım calısmak zor ama guzel yanı ne bıleyım ıste..

çok zor canım herşeyini götürdük inanın tayin olayım hayırlısı ile mayısta olursa gelmeyecek canım artık ayvalığa yerleşeceğiz hayırlısı ile kısmet bakalım

canım hayırlı olsun ıns..
bu yaz gıdıp gormek ıstedıgımız yerdı ayvalık..
belkı gorusuruz bırgun

çok zor canım gerçekten bende çok sulugözümdür ama ne yapacan canım bakıcıya emanet edemiyoz bide gideceğiz burdan bikaç aylığına bakıcıya vermektense annemin götürmesini istedik
bakalım ne kadar dayanacağım

öyle canım hayırlısı
yola çıkmadan ilaç içebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…