2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

neslihan çok geçmiş olsun cnm Allah korusun bi daha yaşatmasın inş.
kızlar sacımı siyaha boyadım pişman oldum albume resim ekledim sizce açtırayım mı

merhaba kızlar nasılsınız
bugün ben de yoruldum şimdi kızımla oynuyoruz dün akşam bizim zilli 9 da yattı nasıl olduysa ama sabah 5 te ayaktaydık o yüzden bugün hiç halim yoktu
nora canım burcum ikizler
ayşeceylin resmini görmedim ama naptın sennn diyorum buraya yazmıştım bikaç hafta önce ben de koyu kahveye boyamıştım kimse beğenmedi eee üzerine boya da tutumuyo açmak için kuaför 150 istedi ne zamandır kararsızdım bekliyodum öyle ama dün 2 kutu açıcı 2 kutu çikolata kahve aldım yarın evde açıp boyıycam inş. saçlarım kopmaz kötü olmaz.ama bence sen de bikaç kez yıka ve bekle hemen açarsan yıpranır.

neslihancım çoook geçmiş olsun allah korumuş.sayfanı okudum ağlşıycaktım nerdeyse biz de aşı olmuştuk demek koruyomuş hımm

canım koyu kahve tutar üstüne boya aslında hiç olmadı aralara balyaj attırırsın.siyahta öyle secenek yok malesef açtırmak lazım.benim o kadar çok boya varki sacımda sarıdan kahveye kahveden kızıla sonra yine kahve ve kahveden siyaha döndüm yazdan bu yana.aslında beğendi herkes siyahı ama ben bu kadar koyu renk hiç yapmamıştım alışamadım o yüzden.şimdi açmak çok yıpratacak kararsızım albume bakabilirsin cnm arkadaşız seninle

selam kızlar.
ayşecim baktım resimlerine yorumumuda yazdım cnm.
neslihan geçmiş olsun.allah birdaha yaşatmasın..

kızlar dün saçlarımı karamele boyattım kestirdm kısacık oldu.
foto koycam bakarsınız...
aslında karamel üzerine bal köpüğü balyaj düşünmüştüm ama karameli görünce kalsın biraz istedim tek renk.sonra düşünüyorum bakalım..
hava süper burda arkadaşlarla dışarı çıkıcam görüşürüz...

herkese merhabalar arkadaslar nasılsınz bakalım?
neslıhancım cok cok gecmıs olsun canım blokta yazını okudum yorumumu yaptım o ayse benım yanı :)
bugun hava cok guzel bende kızım uyansın attaaaaa gitcek bakalım:)

çok geçmiş olsun canm ya ben şimdi gördüm giredim baydır topiğede:

herkese slamalr.. nasılsınz arkadaşlar.. sinirliik maesefki bendende çok(

merhaba kızlar
kızımın test sonuçları güzel çıktı bi sorun yok yani huysuzluğuna yemiyo
bugün de hava çok güzel burda parka götürdüm içeri girmek istemiyo zilli sokakta ağladı zorla kucakladım eve getirdim şimdi uyuyo ama o kadar yoruldu yine de bişey yemedi bugün belki kalkınca yer diye umut ediyorum

canım saçların yakışmış baktım fotona bir süre böyle kullan bence sadece daha ciddi gösteriyor koyu renk.benimki de k.kahve ama siyeh oldu ve asla açılmaz dediler bakalım bu akşam deniycem evde.

selam kızlar...
özlemcim sevindim sonuçlarınızın iyi çıkmasına..
bende istiyorum ewe dönünce yaptırcam yağmura idrar ve kan.bayadır yaptırmadık.umarım bi sorun çıkmaz...
kızlar saçlarımı söyledim ama bi allahın kulu bişey dememiş.ben yineede foto ekliyorum...

Uploaded with ImageShack.us

fotonu bekliyordum ilkecim güzel olmuş ama resim karanlık ışıkta çeknseydin rengini daha net görürdük cnm

slm kızlar, iyi pazarlar,
neslicim baktım bloğuna inan içim parça parça oldu, hiç kimseye yaşatmasın Allahım, kuzularımızın gülen yüzlerini soldurmasın, tekrar çok geçmiş olsun size de

özlem cnm,tahlilleriniz iyi çıkmış, huysuzluktan yememeye de yapcak bişey yok, en azından sağlığı kilosu da yerinde, buna da şükür

bahar da geldi, saçlar yapılmaya başlandı, ayşeye yorum yapmıştım zaten, bence biraz öyle takılsahoş olur,
ilkecim sana da yakışmış saçın, bikaç yaş daha genç göstermiş gibi görünüyo burdan, güle güle kullan,
ben de epeydir bıraktım boyamayı, en son kendi rengine çevirdim, öyle devam edicem, herkes böyle daha iyi olduğunu söylüyo,

bu ara bi alışveriş çılgınlığıdır gidiyo bende de, kıyafet , mutfak eşyası derken epey bi stres attım yani

bu hafta sonu da hareketliyiz bayaa, dün istinyeye gittik, yemek yedik, sahilde gezdik, azra gördüğü kuşları kovaladı, meraba kuuuşş, deyip koştu peşlerinden,
bu sabah arkadaşlarla kahvaltıya gittik, orda pek bana rahat vermedi malesef, sürekli gezdirdi ben,
bu ara aşırı anneci oldu, bensiz oyun bile oynamak istemiyo, sıkıyo iyice beni ama bu da geçicidir heralde deyip sabrediyorum,
sanırım son azılarımız da yola çıktı, parmakları sürekli ağzında, iştahsız da zaten, inşallah yazdan önce çıkarlar da yazın diş derdimiz olmaz,

merhaba kızlar.İlke faceden yazdım dıye buraya bakmamışltım ama güzel olmuş saçın.Ayşe senın de resmıne baktım sana da çok yakışmış bence koyu renk.sarının havası başka tabı kadın güzel olunca her renk yakışıyo
mümine maşallah her pazar kahvaltıya gıdıyosunuz,bu sabah ben de nıyetlenmiştim ama geç kalkınca üşendik.bugun izmirde hava çok uyuz hiç çıkmadım evden ama yarın boş gunum.her yer tenha mıllet işte dolaşmak daha keyifli oluyo.
Derin de bugunlerde feci düşkün bana.anneeçim anneçim peşimde.hatta eşim hafiften kıskanıyo bile.
geçmişe bakmadım ama umarım herkes iyidir.

fotonu bekliyordum ilkecim güzel olmuş ama resim karanlık ışıkta çeknseydin rengini daha net görürdük cnm

saol ayşecim faceye yükledim buraya ekliyim dedim.cnm aslında resim gayet net.gündüz çektim.karanlıkmı çıkmışşş ?*

saol müminecimmm.gez anacımmm kahvaltılar alışweriş insanın hemen havası değişiyr.
yağmurda bayılıyor kuşlara peşlerinden koşuyo...
buarada bizim dişlerde felaket çıksa bitsede kurtulsak..

saol gülincim.geldim gidiyorum yine görüşemedik.bende çıkarcaktım yağmuru ama berbat.ne dıcak ne soğuk.rüzgarda vardı kaldık.akşama kuzenlerimle buluşacağım.gitmeden göreyim herkesi.gerçi 1 ay sonra tekrar gelicem kuzenimin düğünü var..

slm kızlar ay bugun cok yoruldum dısardaydık elıf sımayda cok yoruyor artık benı dısarda
yolun ortasında duruyor ölsen bır adım atmıyor kucaga alsan aglıyor sanırım bu dönemlerıde böyle gececk.
özlemcım gözunaydın cnm tahlıller ıyı cıkmıs.
lcw kızıma bırsürü şey aldık cok guzeller yaa ınsan dayanamıyor tabı faturada kabarıyor :)

güle güle kullansın inşallah.LCW nin kız kıyafetleri hem güzel hem hesaplı oluyor gerçekten.ben de gecen yaz sonu kışa gırerken sezon sonu dunyanın kıyafetını sldım Derine 2 yaş.bakalım kısmetse havalar ısındığında ne gıydırıcem derdım olmayacak.
sezon sonu almak çok hesaplı oluyor.bugunlerde de aldım çok uyguan bı kaç parrça kışı spor3 yaş kışlık.ayağından emın olsam ayakkabı da alıcam ama cesaret edemıyorum.çok pahalı çocuk ayakkabıları yaa.derın bu kışı spor ayakkabılarla geçirdi.evden çıkıyo arabaya arabadan ınıyo kapalı mekanlara.sokakta çamurda vs yurumediği için almadım bot falan.ay yaz gelsin parmak arası alıcam ona.geçen yaz görmüştüm süperdi.

merhaba kızlar ay dünden beri saçla uğraşıyporum bi daha tövbe.akşam 2 kutu açıcıyla açtık boya yetmedi yarım yamalak oldu tam da açmadı eşim gitti 2 kutu daha aldı onları da yaptım hafif kızıl gibi oldu tam açmadı bugün de çikolata kahveye boyadım koyu karamel çıktı ortaya.ilk yıkadım ay şok oldum beklediğim renk değil eşim iyi dese de içime sinmedi ama kuaföre gittim boyacaktım göze almıştım kuaföre sordum renk nasıl olmuş diye ay harika olmuş süper demez mi sakın boyama biraz kullan çok güzel olmuş dedi benim de içime sindi bakalım okulda yarın muhtemelen beğenmiycekler ya da bana öyle geliyo

özlemcim saç renginin sonucunu merakla bekliyorum cnm

canım yukarda anlattım reim eklemyi hiç bilmiyom o yüzden resim ekleyemiyorum

ilkecim çok güzel olmuş aslında benim istediğim seninkine yakındı ama daha açık oldu.senin renk neydi?

alhan mümine sağolun evet sonuçlar temiz.
gülin ben de sezon sonu alıcaktım ama bizimki uzun buylu olunca 3 yaş bile giydiği oluyo şimdi o yüzden cesaret edip alamadım

herkeseee merhabaaa kızlarrr
guzel ve sakın bır haftasonu gecırdımmmm cokk sukur
ama kızımı dr. a goturemedım ısle ılgılı bır suru gorusme cıktı falan...
kızımda cok sukur daha ıyı bu ara .
huysuzlugu bıraz gectı gıbı ama uykusuzlugumuz hala devam edıyooo bakalım ılerde anlayacak uykunun degerını ama neysee

buarada kızlar saclar falan konusulmus fotolar konulmus guzel olmus bence...
benım sacımla ılgılı hıcc degısıklıgım olmadıgından nasıl boyanır pek bılmem..
bızde dun esım ben ve kızım sahıle ındık kahvaltı falan sabah hava guzeldı ama oglen bozdu
bende haftaya bursaya gıtmek ıstıyorum
cok guzelmıs gunu bırlık gıder donerız artık ıns...
operım sızı
buaralardayım

buarada olymposs tahlıllerın ıyı cıkmasına sevındım canım
arkadasım benım burcum oglak canım
kızım ıkızler
esım aslannn
evde tam bır bayram havası anlayacagın.
aslında kızımın boga olması gerekıyordu ama gec geldı zıllı

Son düzenleme:

özlemcim bence kullan biraz dinlendir saçını.çok yıpranıyor üstüste boyanınca.
benim karamel ama 4 renk karıştırdı kuaförüm.üzaerine balyaş istiyordum ama karameli beğenince yaza doğru yapayım dedim balyajı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…