2009 Aralık Anneleri

kızlar,

gündüz uykularında yüzükoyun yatırmayı deneyin sizin kontrolnüzde tabii...ömer 5 dklık kuş uykuları uyurdu annem burda yüzükoyun yatırıyo yarım saat uyuyo artık günde 3 kere bu bile mucize bizim için...

offffffff ya gunduz uyuyoz gece uyumuyozz duzene giremedik sersem gibiyimm bu arada doktor kontrolumuz iyi masallah 1600 gr almis boyuda 6 cm uzamis masallah masallahh
maşşallah canım..

nolmuş olabilir arda iyice rahatlamış olabilir arzucum :))) bağırsak sistemi düzene giriyordur ki bu da çok iyi...merak etme canım...ömerin her bezi çok azıcıkda olsa kakalı ....

inşallah burcu ya bende birden endişelenmiştim ishal mi diye..

ilginçliğe bakın göğsümün biri resmen kaya gibi olmuştu sabah uyandığımda, yataktan kalkarken yürürken hele eğilirken bağırdım.. pıtır pıtır süt dmlıyordu.. ama diğeri öyle değildi

bende şimdi anneme dedimki göğüslerime bak anne, pazarcı tezelere benzedim:))), ben artık hiç sütyen takmıyorum siz takıyomusunuz???

bende şimdi anneme dedimki göğüslerime bak anne, pazarcı tezelere benzedim:))), ben artık hiç sütyen takmıyorum siz takıyomusunuz???
emzirmme sütyeni takıp ucunada göğüs pedi koyuyorum yoksa çok canım acıyor uçlarından dolayı.. banyo yaparken su bile değse canım yanıor sonra sıcak suyun etkisiyle geçiyor

Biz de ikinci ay aşılarımızı olduk geldik. ınşallah ateş falan yapmaz bakalım.Doktor her ihtimale karşı fitil attı. Bir kilo almış bir ayda iyi dedi doktor gelişimi için sadece akşamları 90 cc mama veriyorum gerisi anne sütü şükür artmış iyice ki kilo alımı iyi. Şimdi kucağımda uyuyor gece gündüz yapışık yaşıyoruz böyle

ebru selam
inşallah dediğin gibi ateş olmaz bende o ikinci ay aşıları için şimdiden düşünüyorum..
grçi ateş bişey değil ama bizler yeni anneyiz ve yavrucuklar çok minik daha insan kıyamıyor.. bende geceleri 60 cc veriyorum mama.. sütümde iyi şükür.. inşallah iyi gelir sütümüzde en az 6 ay emer kuzucuklar.. anne sütü altın gibi.. bazen ağzından baya bir akıtıyor da kızıyorum oğlum onlar altın altın israf ete diyorum :
:))))

sütyen işkence bebişede banada.evden çıkamadığımızdan takamıyorum

Arkadaşlarım nasılsınız iyimisiniz filan diyemiyorum ne kadar olursa o kadar yapabiliyorum durum. kusuruma bakmayın ne olur yalnız çok zor...........

maşallah ebrucum kuzuya bende çok tırsıyorum 2.ay aşılarından inşallah sorunsuz atlatırsınız bu geceyi..
aynen arzu ya şu aşıları bi atlatsak rahatlicam valla gerçi dediğin gibi bişey olmaz ama yinede korkuyo insan minicikler daha.. bu arada ardaya maşallah annesi tombik bi bebek olmuş çok tatllı maşallah tekrar.
merhabalar kuzularıma ve annelerine.. nasılsınız bakalim?
berna naber görünmüyosun artık buralarda arya çokm u yaramaz yoksa annesi söyle bize hemen ısıralım poposundan:))
evet bende aktif primaya geçtim. uyu oynası berbat.birde tavsiye üzerine almıştım.
ya daha erkendeğilmi bez değiştirmek için 6 kiloya kadar kullanılıyo bunlar? neden beğenmedin bezi

kızlar bişey sorucam benim kızım sanırım alerji oldu bütün vücudu kırmızı lekelerle dolu yüzüde öyle sizdede oldumu böyle bişey nezaman geçer acaba.. doktora sordum ya şampuanındandır yada senin yediklerinde buna ilaç veremeyiz şimdi dedi.sanki rahatsız ediyo yavrumu dün gece hiç uyumadı salladım hep kollarım kalkmıyo bugün..üfff geçsin biran önce negüzel gece uykularımız düzenliydi bozulmasa bari şimdi

selam kızlar nasılsınız bklm .bebişler nasıl biz iyice kucakçı olduk yahu uyumadığı zamanlar hep kucak istiyor sizinkiler ne durumda.mızıldamaya başladı biizmki ben yanına gidiyorumm

kıslar,

benim bu eşek ömer varya,günde 8 kere alt açıyosak en az 2 sinde etrafa işiyo:)) daha önce kulağına kafasına yapmışlığı vardı.fakat bugün olayı abartıp 3 kere işedi...tek bir seferde 3 kere hemde...yani ilk bez alındı,ikinci bez kondu kremi sürüldü hoooppp işedi bu böle sürüp gitti :)) işemesi dert deilde en sonuncuda gözünün içine işedi :)))))))))))))))
kendide çok şaşırdı, çok komikti hali :)))

selam kızlar nasılsınız bklm .bebişler nasıl biz iyice kucakçı olduk yahu uyumadığı zamanlar hep kucak istiyor sizinkiler ne durumda.mızıldamaya başladı biizmki ben yanına gidiyorumm

a.s canım...Allaha şükür iiyiyiz...Ankarada anne evinde huzurluyum :) bizimkide kucak kucak bi bebik...

sağol öznur teyzesi, öper seni oğluşum... bez değiştirmek için bana da erken gibi geliyordu ama bugün baktım bezin lastikli kısımları ardanın bacaklarına iz yapmış bu onu rahatsız edebilir bayada kızarmış.. bu paket de bitsin belki bnde bir büyüğünü alabilirim.. kırmızı beneklere gelince geçen baktığımda arda dada vardı ama şimdi baktım biraz geçmiş.. sıcaktanda olabilir diye düşündüm.. mantolama varya bizim ev baya ısınıyor.. veya benim yediklerimden de olabilir diye düşündüm.. baharat da yiyorum napiim baharatsz da yemek olmuyo.. ondan da olabilir.. inşallah düşündüğümüz gibi önemsiz şeylerdir.
aynen canım.. ama 3 ay da filan düzeliyomuş bu kucak durumu şimdi bu yeni dünyasına adapte olma aşamasında sürekli anneyi hissetmek istiyormuş.. inşallah doğrudur bu söylem.. yoksa kas yapıcam kesin..
ay sorma her seferinde özellikle fişekliyor sıpalar.. hani yeni doğan güncesii diye br yazı vardı ya orda bebeğin ağzından diyordu; özellikle altımı açtıkları zaman fişekliyorum diye.. ay çok tatlı bunlar.. ben hele kendi ağrına doğru işediği anı hiç unutmuyorum..

bende ekledim çirkin kızımın yeni fotolarını bakın bakalım büyümüşmü teyzeleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…