2009 Aralık Anneleri

sayın edidötürüm,

ben doğduğundan beri johnson kullanıyorum çok da memnunum...bide biz 3 numara beze geçtik sempatiksalakcinni bide popolin hala çok iyi yaa aklınızda olsun ))

canım ben ilk alışverişte uni baby almıştım sonra dalin nivea canbebe hepsini kullandım

valla bende uni baby ile başladım hastanede dalin verdiler şimdi nivea ya geçtik ne bulsak kullanıyoruz dayanmıyor zaten

sizi bedavacılarsempatiksalakcinni bize hastaneden bir şey vermediler biz doğduğundan beri bebedor kullanıyoruz

sayın edidötürüm,

ben doğduğundan beri johnson kullanıyorum çok da memnunum...bide biz 3 numara beze geçtik sempatiksalakcinni bide popolin hala çok iyi yaa aklınızda olsun ))

dalinde çok iyidir nazancım ok dir yani )

Çok sağolun arkadaşlarımmmopuyorumnanaktan
Eşimden nivea istedim bakalım nasıl gelecek inş.iyidir.hep uni baby kullandıım için değiştirince dokunur gibime geldi o da pahalıya geliyor yahuu.40lısı 5.5.tl burda markette.evde dalin var en başta almıştım ama kullanmadım ondan sonrada ona geçerim.çok sık kaka yapıyor benm boklu oğlumbilmiyorumkismile ne bez ne mendil ne de krem dayanıyor.
Su ve pamukla silen arkadaşlar aslında en iyisini yapıyorsunuz ablamda kızına hep öyle yapmıştı ıslak mendiller dokundu hep.kızlar daha hassas oluyormuş.ama gece falan o da zor olur gibime geliyor yaa
Biz de 2no.lu bezimiz bitmek üzere ondan sonra 3e geçecez aldık onu da geçen indirimdeydi tansaştaguclubacismile

kızlar bebekler daha kaç kiloki 3 nolu bez kullanıyorsunuz acaba ben küçük bezmi kullanıyorum uyuoyna mini boy kullanıyorum

3no.lu bez 4-9 kilo arası için.rahat olsun diye onu aldım hem benm oğlum biraccık irice kaydirigubbakcemile3

kızlar bebekler daha kaç kiloki 3 nolu bez kullanıyorsunuz acaba ben küçük bezmi kullanıyorum uyuoyna mini boy kullanıyorum

canım 5 i geçmiştir die düşünüyorum ömer...3 büyük gelmedi gayet rahat oldu :)

merhaba kızlar
ben 2010 ocak annesi olacaktım ama
kızım acele edince aralık annesi oldum
size bişey sormak istiyorum
bugün 47 günlük olduk
benim 30. gün civarında kanamam bitmişti
geçen hafta dr a gittim yumurtalıklarda folikül yok dedi
ama benim dün akşamdan beri kanamam var
biraz da adet ağrısı gibi ağrım ama çok hafif
sizde bu durumu yaşayan var mı

merhaba,
bebeğini güle güle büyüt...benimde kanamam önce tamamen kesildi sonra tekrar başladı 2 gün kadar sürdü kesildi...ama bu durumlar hangi günlerde oldu inan hiç hatırlamıyorum...

canım bebeğini güle güle büyüt.. aralık annesi oldun ve aramıza hoşgeldin.. bende bugün 41 gün oldu.. bir aylıkken filan kanamam bitti lekelenme oluyordu hafir adet bitimi gibi gibi.. şimdi 4-5 gündür yine adet olu gibi kanamam başladı hem de dediğin gibi adet ağrısı gibi de hafif bir ağryla.. ama bu nedir bilmiyorum anneme sordum.. adetinde başlamış olabilir dedi, her kadının ki 3 yada 6 ay sonra başlar diye bişey yok dedi.. doktor kontrolüne gidince bende soracağım inşallah.. artık bitse şu kanamalarda rahat etsek:kedi:bayanssulusmile

anlaşılan herkes beşik sallıyor:ecrin_bebek:
kimsecikler bayadır uğramamış.. benim oğlum günde bir kere kaka yapardı şimdi azar azar 2saat içinde 3 kere yaptı nolmuş olabilir acaba

offffffff ya gunduz uyuyoz gece uyumuyozz duzene giremedik sersem gibiyimm bu arada doktor kontrolumuz iyi masallah 1600 gr almis boyuda 6 cm uzamis masallah masallahh

anlaşılan herkes beşik sallıyor:ecrin_bebek:
kimsecikler bayadır uğramamış.. benim oğlum günde bir kere kaka yapardı şimdi azar azar 2saat içinde 3 kere yaptı nolmuş olabilir acaba

nolmuş olabilir arda iyice rahatlamış olabilir arzucum :))) bağırsak sistemi düzene giriyordur ki bu da çok iyi...merak etme canım...ömerin her bezi çok azıcıkda olsa kakalı ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…