2009 Aralık Anneleri

benimkinin de çok soyuldu yıkadıktan sonra geçti hemşire anne karnında fazla kalan bebekte soyulma çok olur demişti benimki gününü 5 gün geçirmişti

sagol canım bende kafama takıyordum benimde gecdi ilk kızımda yaşamamışdım böyle şeyler insan tedirgin oluyo.

SELAM KIZLAR,

offff bugün yine canıma okudu ya küçük ( arkadaş nasıl büyüyecek bunlar uyumadan bütün gündüz toplasan 1.5 saat uyumadı ....bakalım gecemiz nasıl geçicek??*

bende chıccco nun var, cok memnunum. cızırtı falan yapmıyo. gayet guzel duyuyorum kızımn sesını. yalnız yenı almadım, teyzem verdi, o da oglu ıcın almıstı. fıyatını bılemıyorum o yuzden.

teşekkürler burcucum weewell in fiyatıda iyiymiş bunu düşünebilirim..
herkese bebekleriyle ve kocisleriyle hayırlı huzurlu aksamlar . .
sizede canım benim sağol-

kızlar ya bu ikinci ay aşıları ne kadar geciktirilebilir yarın 2 aylık olacak perşembe aşıları vardı ve perşembe yola girebiliriz sizce napsam
1.perşembe aşıyı yaptırıp uçağa mı binsem
2.perşembe yola çıksam rizede mi aşıları yaptırsam ki hangi gün olacağını bilmiyorum gecikmenin bi sorun olup olmayağını da bilmiyorum
3.perşembe aşıyı yaptırıp cumartesi mi yola çıksam

Benimkinin de 23 ünde yapılması gerekiyordu ancak verem aşısını her zaman yapamıyorlarmış iki haftada bir perşembe günleri yapılıyormuş hastanede o yüzden 28 ine kaldı doktor beş günlük bir gecikmenin sorun olmayacağını söyledi bana.
Perşembe aşıyı yaptırıp uçağa binebilirsin ama aşının yan etkilerinden mi çekiniyorsun?

evet ya bişey olursa ağır bu ayın aşıları diye zaten yarın 2.ayını dolduruyo 2 3 gün gecikmeli olacak verem aşısı için senin gibi

o zamanen iyisi içininde rahat etmesi açısndan perşembe yaptırıp cumartesi gitmen gibi görünüyor.

gunaydinnn bugun kizim tam 1 aylik oldu masallah masallah kirkimiza 10 gun var yarinda doktor randevumuz var bakalim kilomuz boyumuz nasil insallah sutum yaramistir kizima ticker yapamiyorum neden anlamadim resimde yukleyemedim.

kızlar ben geldim herkes uyuyo galiba:))

bizde arkadaştan dondoline sallanır beşiğini aldık biraz işe yaradı gibi kendi kendine hiç uyumadığından yatırıom ona sallıyorum.

ya kızlar 2kere biberonla mama verince memeyi bırakır mı diyosunuz? aman allah korusun ya.

bide zinco ne için veriyosunuz doktor devit dışında bişi vermedi.?

sizin bebelerde emerken tıkanıyo mu bizimki nefes nefese kalıo sorada tıkanıo korkutuo beni.
bi soru daha sorcam kızlar ya geceleri uyanmasın diye alt değiştirmeye çekiniyorum zaten uyuduğu 1,5 saat en fazla siz napıosunuz?

gunaydinnn bugun kizim tam 1 aylik oldu masallah masallah kirkimiza 10 gun var yarinda doktor randevumuz var bakalim kilomuz boyumuz nasil insallah sutum yaramistir kizima ticker yapamiyorum neden anlamadim resimde yukleyemedim.

cnm bide lilypie.com dan dene bakalım ben ordan yaptım tickerı. sütünde yaramıştır inş merak etme sen.

günaydınlar
gece 02:30-03:30/ 03:30- 06:30 nöbetindeydim.. 06:30 dan sonrada bitmedi tabiki.. yarımşar saat aralıklarla nöbet devam etti.. askerler gibi hissediyorum kendimi.. uykum var... napalım görev kutsaldırDD

yaylalar.. yaylalar...

bende aynen bazen kız uyusada en fazla bünye alışmış herhalde 2 saatten fazla uyuyamıyorum uyanıyorum sorada kızıyorum yaa uyu ne kalkıosun diyorum kendi kendime:))

bide kız zaten uyurken devamlı mıkır mıkır resmen doğuruyoo gibi sesler çıkarıo ıh ıhhh diye:kedi:

kaydirigubbakcemile3ay canım ya gaz çıkarıyordur belki.. arda da ıkınıp ıkın bi gaz çıkarıyor varya gülüyorum kendi kendime.. kutsal damacanayı izlediysen bilirin fikret koltukta uyanırken ıkınıp esneyip gaz çıkarıyor ya o sahne aklıma geliyor gülüyorum

ay evet cidden aynen öle nasıda çıkıo okadar minik bebeden o ses bende anlamıormkaydirigubbakcemile3 benimki gene mıkırdanıo ben kaçtım kızlar

burcu bız gelsekde ereglıde senı bulamayacagız anlaşılan sen ilk fırsatta arkana bakmadan terk edıyorsun orayı :)

ben 2,5 aydır veriyorum gunde 1 kere bıberonla mama bırakmadı memeyı çok şukur ve maşallah
o beşikten bizdede var ama kendı basına orda sallanıp durması uyuması yalan bizim için :)
1,5 saat içinde kakasını yapmadıysa açma altını bişey olmaz
arada bızımkıde tıkanıyor merak etme cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…