2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

ayy kocaman oldu bunlar bu seferde sayfayı kapladı nerdeyse ne beceriksizim yaa bu arada bu cicişleri bebişimin cinsiyeti belli olmadan önce aldım hırka başlık vs onlarıda ördüm hoşuma giden renklerden pembelerde var arada :)) oğluşuma giydiririm artık pembe pembe dermişimm :)))

mihenk ve kuzi çok teşekkürler bilgileriniz için ama insan dayanamıyo yaa bi mağazaya gidiyosun minik minik şeyler içimm gidiyo dayanamayıp alıyorum hatta bugünde aldım yinee onalrıda resimleyip eklicem buraya anne olmak çok güzell hamiş olmak çok güzelll

evet canım ben hastane çıkışı için aldım iç ve dış zıbın 2 tanede patikli pantolon tabi yedek zıbınlarda alıcam yanıma dogumdan sonra ebeler bebege önce zıbınlarını sonra pantolonu giydiriyor ve verdigimiz battaniyeye sarıyorlar tabi bu takımlarla aldıgımız penye battaniye oluyor ama bizm gelenek haline geldi annemin ilk torununa diktigi bir battaniye var bütün bebklerimiz dogunca ilk ona sarılıyor ama ben bu gelenegi bozucam kendi battaniyesini alıcam yanıma.
buarada fazla kıyafet almıyacagım çok hediye geliyor aklınızda bulunsun şimdi diyiceksinizki hediyeleimi bekliyecegiz inanın ben hediyeleri artık koyacak yer bulamıyordum

canım aldıkların çok güzeller allah saglıkla giydirmeyi nasip etsin çok güzel şeyler örmüşsün maşallah beceriklisin ne güzel ben örgü bilmiyorum dışarı ördürücektim ama fazla pahalı geldi bende hazır alıcam artık izmirde güzel magzalar var havalar düzelsin ben aynen çarşıdayım

kayracim yesili ben de cok severim; cok guzel aldiklarin, hem unisex bi rnk..
esra o sari takima ve pembe tuluma bayildim..
kizlar iyi gunlerde giydirin cicileri.
kacak kedi ne renk guzelim ooo???

sağol norracım valla bende bayıldm onun içinde bebişimi hayal etmek bile harika :))

başakcım istersen sanada örerim bi kargoya bakar herşey iki günde elinde istedğin birşey varsa örerim gerçekten nasılsa evde oturuyoz sen renk ve tür söyle mesela hırka mı şapka eldivenmi yada yelek süeter vs.

çok teşekkür ederiz arkadaşlar..ilgilenip bilgi verdiğiniz için..

başakçık hep sana soruyorum ama kusura bakma..ben zıbın takımı alamdım alamyı da düşünmedim..5 parçalık bir set almadım..burası çok sıcak oluyor ya..çıtçıtlı badiler..penye pijama takımı..penye yelek götürsem yeter mi canım..akşama eklersem bakıp bir yorumlarsan sevinirim..nedense bu endişe sardı beni..ne götürsem ne giydirsem diye düşünüp duruyorum..o günleri görürüm inşallah

bu arad eklenen cicilerin hapisi de çok yahşiymiş...güle giysin bebeler..
boyanın rengi ne acaba?

gyps onlar ne güzel şeyler ..güle güle giysin..oğluş mu senin ki?

Son düzenleme:
yaaaa ben burayı nası kaçırmışım ya inanamoyorum kendimeÇok üzgünüm çoookçokk güzel hepsi bayıldım bütün cicilere ben daha bişi almadım çok kıskandım ayrıca.ben de alıcam hepsinden ekliyimde siz de görün bizim cicilerimizi:jeyyar:ben de şu ayrıntılı usg yi bi atlatim ondan sonra bi kesinleşşin herşey. hemen başlıyım alışverişe. arkadaşalar güle güle ve en güzel zamanlarda giydirin bebişlere cicişleri.

esracim ya super kirmizilar, evristede vardi boyle kirmizili bi takim, ayy erkek cocuktada cok hos durur, kiskandim valla:))) yazik benim garibime daha cici bakmadim, yavrum boynu bukuk kalmasin, bende aliyim bari yavas yavas...:)))

ayy esracım cokk tatlı bebişinin cicileri.bence buyuk buyuk gayet güzel olmus cok net görebılıyoruz kıafetlerını :)) ayy bende alıyımda hayırlısıyla inşallah hemen eklıycemmmhihoyyyt

Esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

O sarı hastane cıkısları ne cici ole anammmm, kot pantolon almıssınn bi dee.. ay ne gusel seyler almıssın anneesiii yaa.. güle güle giysinn oğluşun.

E al artık Norraammm, en kıyak yerdesınnn yafrumm.

teşekkür ederim canım düşünmen yeter ama senden böyle birşey istiyememki canım allah razı olsun örmüş kadar oldun aynı binada yengelerimiz oturuyor ama hiç oralı olmuyorlar annem başladı bugün birtane kazak düz örücek bakalım senin istedigin birşey varsa ben izmirden gönderiyim canım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tabiki olur canım neden olmasın sıcaktır tabi orası ama birde penye battaniye alırsın yanına canım en önemli şeyi unutma sakın tabiki nazarlık nazar degmesin bebişimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…