2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

olmuyor didenin dedği gibi yaptım aynı yolu takip ettim ama resim gözükmüyor boyutu büyük diye olabilirmi acaba

[
bu hayata merhaba setimiz,yani diğer bir tabirle hastane çıkışımız...annem almış yavruma...

ben onun o kirmizi esofmanini yerim, sonrada totosunu isiririm....cok guzel evrisim yaa...

:) fotoları görünce tamamen aynı duyguları hissettim :) çok güzel şeyler almışsınız kızlar. kayracım senin ciciler de çok şeker.. bayılırım yeşile.. Allah sağlıkla sıhhatle giydirmeyi nasip etsin...

Merhaba Arkadaşlar...
Bu da benim bebeğimin İLK CİCİCLERİ...
Lütfen bu da neymiş demeyin, çünkü biz bebişimize ilk olarak bunları aldık. Bakın bakalım, beğenecek misiniz???

[/IMG]

olmuyor didenin dedği gibi yaptım aynı yolu takip ettim ama resim gözükmüyor boyutu büyük diye olabilirmi acaba

canım bizim göbiş şov varya ben o topiğimizin ilk sayfasında ayrıntılı anlatmıstım.bi oraya gözat istersen.cok basıt eklemek.

KAYRAcım ciciler harıka.maşşalah bebişine güle güle eskıtsın üzerinde

evrişim aldıkların çok güzel güle güle giydirirsin inşallah

Evriş aldıkların çok güzel. Şöyle çok yakışıklı bi delikanlı hayal ediyorum içinde kızlar ardından ıslık filan çalsın inşallah :)

Teskkur ederım Arkadaslarımmm, saolasınız, çok zarıfsınız..

Merhaba Arkadaşlar...
Bu da benim bebeğimin İLK CİCİCLERİ...
Lütfen bu da neymiş demeyin, çünkü biz bebişimize ilk olarak bunları aldık. Bakın bakalım, beğenecek misiniz???

[/IMG]

Acıklar mısın annemm bunu, bır kutu boya mı aldınız cocugaaa:1shok:

Kayracım; pek güzelmiş oğluşunun cicileri...Ömür bebeğe de ne yakışır şimdi onlar..yeşil yeşil...

Kaçakkedi..Esrako...Taze Fasülye...
teşekkür ederim kızlar..daha daha güzelleri sizlerin bebişlerinin olsun..

canım yeşil delisiyim sanırım çocukta hep yeşil giyecek...çok severim.amin canım hepimizin bebişleri sağlıkla gelsin...

arkadaşlar ikibuçuk aylık kzım var ve tüm aldıklarım küçülmüş ve ayrılmış durumda.0/3 ay kıyafeti hiç almayın.sadece 2 yada 3 takım zıbın alın.sadeve 3 /4 tane penye battaniyelerden alın çünkü devamlı çiş yada kaka oluyor.onun dışında kıyafetler bir hafta sonra fazlasıyla her ebatta gelmeye başlıyor hatta kimini giydiremeden küçük geliyor.ben zıın takımı çok almıştım herkes çok lazım oluyor edi ama hepsi bir iki giydirmeden sonra küçüldü çok çabul büyüyorlar.hele tulumlar sözde 3 aylık bir ayın sonunda bacakları kıvrılmaya başladı.gelenleri giydirmeye yetitiremezsiniz.ki ben memleketimde değilken ve henüz memleketime gitmemişken.tecrübeli bir anne olarak size bunları söyleyebilirim.gerçi heyevcanınızı anlıyorum ama,,,

Mihenk'e aynen katılıyorum, tulum kadar kullanışsız bir kıyafet olamaz, en iyisi iki parça kıyafetler, büyüse bile yine daha fazla giydiriliyo enazından, zıbın hiçbir işe yaramıyo, 0-3 ay ve 3-6 ay çıtçıtlı badi alın en az 5'er tane, bizim daha 40'ıncı günümüz bugün ve 0-3 ay kıyafetleri bir'er iki'şer kez giydi ancak ama yinede birkaç parça alın, 3-6 ay'lar tam geliyo şuanda. Eldiven, şapka ve mendil bol olsun. Penye battaniye kesinlikle enaz 3-4 tane olsun

cok sekerler iyi günlerde giysin bebişleriniz kızlar...

Tesekkur ederiz tecrubelerinizi paylastıgınız için.. ne kadar ıyı oluyor.. en azından ne yapmamız gerektıgını goruyoruz, saolasınız.. bebişlerinizle uzun, mutlu, sağlıklı ömürler dilerim sizlere.. üşenmeyip yazmıssınız, saolasınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…