2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

didecim ne kadar yaz bebekleride olsa hastaneye giderken bir tanede kalın tulumlarından her ihtimale karşı yanınıza alın çünki hastaneler soguk olabiliyor bazen birde anne karnından yani sıcak yerden çıkıyorlar onları sıcak tutmak gerek dr ne kadar gerek yok desede inanın bebeklerin dudakları morarıyor ve üşüyorlar.
mercimekim çok güzel bebegin cicileri sanada tatlım güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin battaniyesi pek şeker maşşallah biz mavi aldık annem öyle istedi diye ama kızda olsa mecbur kullanılacak degilmi

sağol başakçığım cevabın için..öyle yaparım ben de..burası çok sıcak oluyor ama yanıma alayım uzun kollu şeyler de..üşümesin bebişim..

ayyy başakcım ve mercimekimmm bayıldım aldıklarınza.iyi günlerde kulanmak nasip olsun inşallah.ayy bi tuhaf oldum heee.maşşalah yegenlerıme,yerim ben onların kıyafetlerınıde kendılerınıde kaydirigubbakcemile2

Didecimm sorma yaa..dün bi yandan resim çekiyorum diğer yandan salya sümük ağlıyorum..içinde meleğimi görebilecekmiyim diyorum..hayal ediyorum..ellerini..kollarını...küçücük bedenini..yavrum benim...

Yerim ben senii yaa.. :)))) Salya sümük mercimeğim benimm :))) Güle güle kullan cicilerini bebişinin inşallah.

Ne güzel bak içimizde böyle tecrübeli annelerin olması, ne yapacagımızı biliyoruz en azından, saolasın Başakım.
Bu arada oğluşunun cicilerini güle güle kullan :))))

ben onun o kirmizi esofmanini yerim, sonrada totosunu isiririm....cok guzel evrisim yaa...

evrişim güle güle kullansın oğlusun buarada hayırlı olsun bi sparta annesi daha.zaten ben demiştimm senınkı erkek die :) ki hepimizin tahmını doğru cıktı

evrişim güle güle kullansın oğlusun buarada hayırlı olsun bi sparta annesi daha.zaten ben demiştimm senınkı erkek die :) ki hepimizin tahmını doğru cıktı

Değil mi? Hepinizin tahmini doğru çıktı.. Saol kuzum güzel dileklerin için..

Evriş mutlu günlerde kullansın oğluşun o cicileri...

Tesekkur ederim mercimeğim.. saolasın.

-Başak Allah gönlüne göre versin oğlunolur inş. güle güle giydirirsin
-mercimekcim çok şirin aldıkların donlu olan takımdan bende almıştım kenarları sarı : ) güzel günlerde giydir bebişine canım
-tatlı evriş çoraplar, pijaması çok şirin güle güle kullansın oğluşun mutlu günlerde

KIZLARRRRR merhaba,
Sonunda MERCİMEKİM ve NORRAA sayesinde buldum cicilerinizin yerini. AFTABRU,CUĞUM siteye cicileri ekleyemediği için hiç üzülme sakın. BAK! senden daha kötüleri de var daha topiği yeni kaşfediyorlar... Adımız da bankada bilg.işletmeni idi.(Kimse duymasın lülülülülülü)
Veeee hepsi ÇOKKK GÜSELLLERRRRR..... Allah sağlıkla iyi günlerde anne babalarıyla beraber giymek nasip etsin tüm kuzularımıza....

Ama ben hep daha küçük şeyler hayal ediyordum ya da nedense ilk hastanede giydirilecek olan kıyafeti almayı düşünüyordum. Ama burada BAŞAK 35 hariç herkesin cicicsi büyük geldi gözüme, yanlış mıyım?
Söylesenize hastanede ilk hemşire giydirsin diye neler veriliyor ona. Tecrübeli anneler HELPPP lütfennn...

Evriş aldıkların çok güzel. Şöyle çok yakışıklı bi delikanlı hayal ediyorum içinde kızlar ardından ıslık filan çalsın inşallah :)

canım ben tecrübeli anne değilim ama..benim koyduklarımın hepsi hastane çıkışı..yeni doğan yani...belki fotoğrafta gözüne büyük gelmiş olabilir..ama miniminnacıklar...

kızlar selamm
bende ilk kez baktım buraya.
erken donemde alısveris yapmaı dusunmuyorum ayrca oglumdan kalanları ablama vermistyim oda yenilerini ekleyeerk ustune bana geri vercek ve ouglumdada nası çok almısım abartmısım o yuzden dıs giyim almama gerek yok diyorum heralde mevsimde tamamen aynı çunku. ancak body ler falan sırtları tuylenmisti niye sırtı tuyleniyor diyceksiniz surekli gaz çıkarmak için sıvazlamaktan body lerin sırt kısımları tuyleniyor:)) onları vermistim ihtiyacı olanlara en guzellerisaklamıstım. ama birsuru sey var. haliyle ben oda takımı geldikten sonra yada o ndan bir ay kadar evel ablamdan ve vercek arkadaslarımdan giysi toplayıp onları hazır hale getirince ancak resim atabilirim.
simdiliksizinkileri arada izlerim.
aldıklarınız çok seker seyler hepsi gul gule giysin içlernide bebeklerinizi saglıkla gormeniz nasıp olsun insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…