2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

arkadaşlar cicileriniz hayırlı olsun..ihtiyaçlar tamamlanmış bezler biberonlar alındığına göre.güle güle kullanın.

eftelya, derya bebisler cicilerini gule gule kullansin, bezlerinizi gule gule pisletsinler

erya, eftelya.. çok güzle şeyler almışsınız. Derya yeleklere bayıldım :)

Eftelya.. odanız harıka olmuş.. cıcıler de ole..

Deryam.. güle güle kullanın kuzum cicilerinizi

Allahım içinize sindirsin inşallah.

deryacım
eftelyacım
güzel günlerde giysin kullansın bebişleriniz cicilerini

arkadaşlar cicileriniz hayırlı olsun..ihtiyaçlar tamamlanmış bezler biberonlar alındığına göre.güle güle kullanın.
hepinize tşk ederim hepinize çok saolun canlarım:1hug:

erya, eftelya.. çok güzle şeyler almışsınız. Derya yeleklere bayıldım :)

Eftelya.. odanız harıka olmuş.. cıcıler de ole..

Deryam.. güle güle kullanın kuzum cicilerinizi

Allahım içinize sindirsin inşallah.

deryacım
eftelyacım
güzel günlerde giysin kullansın bebişleriniz cicilerini

hepinize teşekkür edrim kızlar opuyorumnanaktan
ben hala çantamı hazırlamadım oğlanın yatağının içinde öyle bekliyorlar tek valize yerleşecek ikidebir dökmeyeyim diye bekletiyorumCADIARZU

eftelya derya cok guzel ciciler gule gule kulanın bebisleri icinde hayal ettimde.

eftelya yavru aslan badisini 5 aylıkken filan giyer ben aynısından yigenime almıstım cok sevimli duruyo gercekten

eftelya derya cok guzel ciciler gule gule kulanın bebisleri icinde hayal ettimde.

eftelya yavru aslan badisini 5 aylıkken filan giyer ben aynısından yigenime almıstım cok sevimli duruyo gercekten
tşk ederim canım inş o günleride görürüz ben çok seviorum böle fanatik şeleri eşimin amcasının oğluda tam gsli saolsun o almış

hepside birbirinden şeker yaa opuyorumnanaktan allah inşallah bebişinize sağlıkla qiydirmeyi nasi:CüvCüv etsin

deryacım, eftelyacım güzel günlerde kullansın oğullarınız..allahım içinize sindirsin..

Eftelye ve Deyra çok beğendim aldıklarınızı güle güle giyin kullanın
o arslandan bende istiyorum

teşekkürler kızlar kaydirigubbakcemile3 Allah sağlıkla kullanmayıda nasip etsin hepimize :Saruboceq:

Güle güle kullanın.. Allahım ıcınıze sındırsın.. bence de renk secımı gayet gusel.. neden abes olsun ki..

hayırlı olsun güle güle kullan canım lila krem güzel tercih

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…