2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

rabbim hevesini hiç bitirmesin.bu heyecanını güzelliklerle donatıp kuzunu koynuna göndersin...amin...

DİDE,BURKO,AFTABRU
güle güle giysin bebişleriniz.içinde koca güzel bir ömüre adım atsınlar...

kaydirigubbakcemile5 aynen canım bende özellıkle içgiyiminde cok titiz davranacagım gercı ben daha görmedım adam nasıl bişeler satıyor,9.ayına kadar olan bişe almam muhtemelen ordan hatta ablamada söyledım dökme ürünlerse ben almam belkı dedım ama ablamda tutup bebeklık ürünlerı alma canım dedı.bahara gıyebılecegı cok güzel esofman takımlar var onlardan al dedı ve paketli ürünlerıde varmıs.bı bakalım belkı işe yarar bişler bulurum.delikafadulden ama bıan önce hayırlısıyla bı ay daha gecse ve hersey yolundaysa inşallah bebegimiz için alısverıse gidicez cok heycanlıyımkaydirigubbakcemile2,bizim buralarda pek fazla bebek magazası yok olanda acayıp pahalı.oyüzden acil olmadıkca almam burdan bişe

Son düzenleme:
rabbim hevesini hiç bitirmesin.bu heyecanını güzelliklerle donatıp kuzunu koynuna göndersin...amin...

Bal dudaklım,güzel yürekli Kayram benim.. adının insanısın sen be kadın. Tesekkur ederim, taaa ciğerden gelen bu güzel dileklerin için, amin, hepimizin bebişlerinin inşallah, cümlemize kuzum.

Kelebekim.. bazen gercekten de sık sık gıttıgın zaman cok guzel seylere rastlayabılıyorsun, ben yürüyüş olsun diye cıkıyorum pazara.. böyle böyle göre göre neler bulursun elbette. Zaten onlar yıkanacak, hiç paketli, poşetli durumlarına takılma.. almana değecekse al derim.

bu nasıl bir stoktur arkadaşım..önlük suluk falan da vardır Allah bilirsırnaşık şey
oyyy yerim ben o çorapları..aslan burcu tabiki gs'li olacak..bu arada 1 ağustosta doğarsa yeğenim benimle aynı gün doğmuş olacak..en üstteki takımın çıtçıtlı badisini almıştım ben de..ceylan bebeden almışsın sanırım.
DİDE,BURKO,AFTABRU
güle güle giysin bebişleriniz.içinde koca güzel bir ömüre adım atsınlar...
bu güzel dieklerin için çok teşekkür ederim..cümlemizin inşallah.
tesekkurler, aslan burcu olucak diye, cok orijinal geldi, bulunca dayanamadim aldim:))

çok güzelmiş emziği..küçük aslancıklarımız bizim.

Son düzenleme:

kuyruklu tuluma bayıldım.gerçi hepsi güzel güle güle giysin bebişin.

Tesekkur ederim güzel yorumların için Ecetuba.. daha iyileri, daha guselleri sizlere nasip olsun inşallah.

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

bunlarda benim bebegime aldıgım ilk ciciler teyzeleri battaniyede aldım ama onu nasıl çekicem resmini bakalım

kızlar buda battaniyemiz ama bilgisayarın kamerasından çektigim için katlamak zorunda kaldım annanemiz nedense hep mavi aldırdı bunları erkek olsun istiyormuş

mercimekim valla o donu yirim ben yav..ne güzel bir dondur o öyle
başakçık çok güzelmiş ciciler..sen tecrübeli bir anne olarak bize anlatsana hastaneye giderken ne götürmeliyiz..yazın da olacak bizim doğumlar..kalın mı ince mi ne götürsek acaba?

Didecimm sorma yaa..dün bi yandan resim çekiyorum diğer yandan salya sümük ağlıyorum..içinde meleğimi görebilecekmiyim diyorum..hayal ediyorum..ellerini..kollarını...küçücük bedenini..yavrum benim...

BAŞAKK...allah o cicileri giydirmeyi de nasip etsin..sağlıklı sıhhatli günlerde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…