2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

işte beşiğimiz : ) süslü saten sepetlere çok hevesim vardı ama bunlar daha uygundu, içime sindi arada sallayıp nenni nenni diyoruz : )))

anakucağımız

anne bakım çantamız, eşim anneler günü hediyesi olarak almıştı :)

-

kışlıklar çok uygundu dayanamadım aldım : ) montuda oğlumun teyzoşu aldı
-

bunları kayınvalidem yaptı

battaniyesinide küçük eltim ördü

nesrin hepsi çok güsel..ii günlerde kullanır oğluşun inşallah.ç..battaniyede çok güselmiş ..tabi hırakası patiğide...

nesrin güle güle mutlulukla kullanın inşallah. ben de totomu kaldırıp puset ve oto koltuğumuzu eklesem..

nesrin hepsi çok güsel..ii günlerde kullanır oğluşun inşallah.ç..battaniyede çok güselmiş ..tabi hırakası patiğide...

Çok güzel Nesrincim... Güle güle kullansın Çağan Kemal. Ayrıca sepetin çok hoş :)

nesrin güle güle mutlulukla kullanın inşallah. ben de totomu kaldırıp puset ve oto koltuğumuzu eklesem..

nesrincim çağan sağlıkla büyüsün tüm bu cicilerin içinde

teşekkür ederiz teyzeleri oğluşda tekmesiyle teşekkür etti şimdi kaydirigubbakcemile3 bu akşamda mobilyamız geelcek inş. onuda eklerim ama daha perde almadım işten çıkınca yaptırırım artık

Güle güle kullan canım - çok şirinler

canım cok güzeller güle güle kullan

Deryam.. kuzumm,güle güle kullan annem.. cok ciciler.

deryam, kız bu kremler çok güzel yav.. Güle güle giy, emzir, bol bol sütün aksın inşallah :)

teşekkürler tonton hamişler bugün hepsini yıkadım ütüleyip çantamızı hazırlayacağım artıkın opuyorumnanaktan

kızlar eltim dün gece doğum yapmış haziran annesiydi kızımız oldu normal doğum darısı bizlerin başına

deryacım lohusa takımın çok güzelmiş canım güle güle kullan
nesrinim seninde ciciler çok güzellll güzel günlerde giysin çağanımızzz

deryacim takimlar cok cici, hele kirmizili olan:))digerleinide iyi gunlerde kullanin..
nesrin canim iyi gunlerde kullanin cicilerinizi..

Nesrin'cim sağlıklı güzel günlerde kullanın..hepsi çok cici bici..

petrik güle güle kullan canım kuzun içini doldursun inşallah

deryacım lohusa takımın çok güzelmiş canım güle güle kullan
nesrinim seninde ciciler çok güzellll güzel günlerde giysin çağanımızzz

Nesrinim.. cicilerini güle güle kullan.. gercekten cok guseller.

deryacim takimlar cok cici, hele kirmizili olan:))digerleinide iyi gunlerde kullanin..
nesrin canim iyi gunlerde kullanin cicilerinizi..

nesrin canım güle güle kullan aldıklarınız cok güzel.iyi günlerde kullansın Çağan bebek

teşekkürler teyzeleri, mobilyamızda geldi kokusu geçsin kıyafetleri nevresimini yıkarım serer çekerim resimlerini
sizler nevresimini yıkadınızmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…