2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

70 ne??? bebek arabası mı 70 ? ben mi anlamadım?
pardon canımya 2 kaynamıs arada kaydirigubbakcemile3
len minik 70 demişsin linç olur burada ona göre.başında 2 var de mi? yoksa atarım kendimi

dur kız atlama bıyerden,2 kaynamıs arada kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

peşin 270 aldım canım

hehe 70 diyon senden adres isticektim para yollicaktım banada al diye
ama şaka bi yana 270 çok iyi almışın bana dün 430 dediler peşim 390 olurmuş
bu para gönderme işini bir daha düşünim ben

hehe 70 diyon senden adres isticektim para yollicaktım banada al diye
ama şaka bi yana 270 çok iyi almışın bana dün 430 dediler peşim 390 olurmuş
bu para gönderme işini bir daha düşünim ben

canım burdan almıs olsam alır kargolar yollardım ama istanbuldan aldık.ama eger alcak olursan bana söle ben sana site adresı veırıyım havaleyle 290a verıyolar.sakın 390 dıyen yerden alma

canım burdan almıs olsam alır kargolar yollardım ama istanbuldan aldık.ama eger alcak olursan bana söle ben sana site adresı veırıyım havaleyle 290a verıyolar.sakın 390 dıyen yerden alma

yok kız sen 270 almışsın bende 390 verecek göz var mı :) İstanbulda annemler oturuyo - onlar alır getirir doğuma gelirken - nerden aldınız canım?

yok kız sen 270 almışsın bende 390 verecek göz var mı :) İstanbulda annemler oturuyo - onlar alır getirir doğuma gelirken - nerden aldınız canım?

unkapanında bişe han vardı hani.hmmm neydı haşim işcan,bebek alısverısı için eminönne gittigimiz zaman aldık.ya bilmiyomkı adını orası cok buyuk bıyerdı dükkanın adına bakmadım.bence sen bu siteye bı bak sanırım burdaydı 290 havaleyle eniyibebek.com

Ben en iyisi bi babama ödev verim - arasın tarsın - istanbul hertürlü daha ucuz olur Bu arada havale için de para alınıyo ya yine yükseliyo fiyat Bi bakalım...

minik kelebek aldıkların çok güzel.. güle güle giysin kız kuşun... Özellikle dantelli tayta bayıldım :) arabalarımız renk olarak da aynı olmuş :)

Denizyıldızı ay benim oturma grubum kırmızı, ondan mı böyleyim ben acep :)))

FASULYEKO siz de güle güle kullanın canım..

tesekkurler burcu teyzesı,evet arabaarımız aynı renk.unisex bı renk olsun dedık,zaten bu modelın pembelı falan olanı yoktu

sırnaşık şey

bende prensesli, ayıcıklı falan var ama bunu daha çok beğendim :)

bizim evimizde kira ve sözleşmede oda renkleri değiştirilemez falan yazıyor çok titiz ev sahibi o yüzden bu rengi sevmiyorum bari bunlarla canlandırayım dedim kolayca çıkarabilme özelliği varmış ve silinebiliyormuş ödül almış bir ürünmüş bakalım alınca göreceğim nasıl olduğunu :1rolleyes:

ben de bunu beğenmiştim.ama duvar boyasına alçıya zarar veri mi bilemedik.malum kendi evimiz değil.bir de tayinimiz çıkıp duruyor bunu da boş verdik.

maalesef bizimde kira,bizde oyüzden oda bile yapmaıyoruz sadece yatagı okadar.aslında yapmak istedıgım cok sey var ama inşallah 2 _3 sene sonra.:1closedeyes:

canım biz 500 tl ye aldık 12 taksitle kargo da bedava ayrıca bursa firmasıymış ama 1 günde geldi
www.avantajliurunler.com diye bir siteden aldık çok piyasa araştırması yaptı haşim işcanda nakite 500 dediler en son biz de netten taksitle aldık

Meltem araba anakucağı nı ne kadara aldın ? hangi siteden park yatakın rengide gzüelmiş güzel günlerde kullanın

canım 500 e aldım chicco ct 0.2 yi
avantajlı ürünler diye bir site var nette oradan 12 taksitle kargo bedava
park yatagı haşim işcandan 175 e aldım nakit piyasa fiyatı ortalama 230-250 arası iyi pazarlık yaptım

Serap&halil070.jpg
Serap&halil071.jpg
bunlarda kızımn cicileri aslında dolabı elbiseleri herşeyi tamamlandı bitti doldu artık bişey almıcazda ben buraya ekliyemiyorum

Eklentiler

• $Serap&halil070.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 37
  • $Serap&halil071.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…