2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

esrako cnm çok güseller ii günlerde giyersin inşallah...ya bende yarın gitcem alışverişe emin önüne çok beğendim pijamalarını ,,, bana anlatırmısın nerden aldın ,,nerde bulabilirim ...ve ne kadara aldın

heeh tuana tam adamına sordun be anacım :)) ben eminonunde yer tarif etcem daha neler:)))

ya simdi soyle diyim misir carsısından girdin iskele yonunden çıktın ordan kapalı çarsı yonune giderken hani sunnetlik falan satılan yerler var oralarrda iste ana yol usutnde bir suru iç çamasırcı gecelikci magaza var sora sora fiyatları ilerleyeceksin. istersen aksam bakayım evden aldıgım yerin torbasının ustunde magaza adını kapı no sunu falan yazayım sana. torbayı kullanmadı isek tabi..
yoksa hayatta hatırlamam hangi magaza zaten butun magzaalrda aynı urunleri gorceksin hemen heemn
bir resimdeki o desenli gullu altı ustu aynı desen olanı hiç biryerde basak gormedim hem çok ince tiril tiril kuması hem modeli çok hosuma gitti onun dıısnad pek çok model birsuru yerde satılıyor

50 den baslıyor ilk girdggim 50 edi sonraki aynı urune 40 ilerledikce 35 deyip 30 abırakanlar oldu hatta netten baktım beinm 25 e baktıklarım 5 0 t l nette satısta

yani fiyatlar çok oynak ama 25-30 a buludun begendigin pijamayı al daha ucuzu yok onu bilmen yeter

kelebekim yerim ben o cicileri, hele o ayakkabilar cok seker yaa..iyi gunlerde giysin..
saol canımcımm :1hug:
oyy bende bebikimi onların içinde hayal edıyorum bitiyorum o halınee kaydirigubbakcemile3 ama onun altına mecbur beyaz külotlku corapsız olmasss üşür sonra bebişimmm dimi teyzesı :))
senin cicilerrr harikaa o patiklerrr ay o tuluma bayıldım maşallah nazar değmesin kelebeğine çok şirinler annesiiii
saol canımcımm,hele bı dogsunlar hayırlısıyla giydiripte cekerız fotolarınııı
Minik Kelebek bayılıyorum kız kıyafetlerine papuçları çok şirin, çok güzel aldıkların
saol canımm devamı bugun gelıyo inşalah fotoların
minik kelebekk.....anam ne öle onlar..o papiler ve o pembe tulum..yerim ben onun totosunu..bi parça da bana bırak ısırmaya.....
bırakırıım teyzesı resmınden kaparsın bı makas kaydirigubbakcemile3
minik kelebek yesinler pembis elbiseleri ve cici patişleri cok guzelmis gercekten bayıldım ne tatlı olur kızın icinde
saol canımcımm :1hug:
Minik kelebek güle güle giysin bebişin. Ayakkabılara bittim.

tesekur edereız teyzesı

Bende şaşırıdm Esra, Burko hastane için aldım deyince merak ettim
ceyo16 da yazmış CADIARZU
büyük boy orkid alırız yeter heralde

mayon çok şık, geceliklerde güzel güle güle kullan, bende birini kısa kol birini uzun kol aldım

evrişim gecelıkler harıka,zaten o kırmızıya hastayım burcudada vardı.o yesıl geceklık cok hoş ne güzel omusdan çıtçıtlı

serrnicim ohh almıssın bebeişin ihtiyaclarını güle güle kullanın

burkocum cantan gercekten güzelmıs,kullanıslı gözüküyor güle güle kullan

eftalya güle güle kullan canım,bebişin mşıl mışıl uyusun yatagında

evrim pijamalar harika

seerni sizin cicilerde maşallah hakkaten eksişk yok gibi.:)
esrako ayyy gayet guzeller bende ssalı gunu önce dagi ye bakayım olivyumda sonra eminönune gittiğimde bunlardandan bakarım. ama işin komık yanı şu hani izmirli kızlar genelde aynı yerden aynı pijamaları alıyolar ya istanbullularda öyle olcak snaırım vee pijama partisi yapsak herkes aynı delikafadulden

Aaaaaaa artık burayı takip edemiyorum bile..Süper aldıklarınız.. Esrako mayon bende açılmıyo şeker... Deneyeyim bikaçkez daha.. pijamaların güzelmiş...
Hah açıldı gördüm, benim de almam gerek bi tane..Çok güzelmiş güle güle eskit

Son düzenleme:
kanama için hasta bezimi almak gerkiyor? o kadar çok kanama oluyormu peki ? Başak Esra siz tecrübelisiniz ne kdar kanıyor, ays o halde düşünemem hastanenin yatagını

ben hastaneme sordum petrik...hasta bezi ihtiyacını hastanem karşılıyor..ilk etapta kullanacağım pedimi de veriyor..1 paket uzun olanlarından ped bulundurmanız yeterli dediler..sen de bir sor doğum yapıcağın yere..

Esrako..gerçekten bayıldım..bikinindeki renklerin uyumu çok hoş..geceliklerin de gayet rahat ve kullanışlı gözüküyo..güle güle kullan..tatilin tadını çıkar..

Burko cum cicilerin hayırlı olsun..çantan kullanışlı bişiye benziyo..

kızlar uzun kollu pijamayı bilerek isteyerek almadım
modelini begendim uzun kollu idi kestiririm terziye dedim o nedenle
yani yokas agustos sıcagında ince askılı pijama satılsa ondan alcam yani :)) uzun kollu falan giyemessiniz almayın bile bile yahu sıcaklarda piscez zatenn

çok teşşekkürler teyzeleri güzel yorumlarınız için sizlerde tamamlarsınız inşallah bir an önce
esrako mayona bayıldım çok şık güle güle kullan

Hepinise tek tek tesekkur ederım.. güzel dıleklerınız ıcın... en gusellerı hepımıze daim olsun ınsallahh, saolasınız.

Esracım, sende gule gule kullan kuzum..

kızlar ben tek tek yorum yapmıyorm surekli ciciler ekleniyor hepsine bakıyorum girip arada bilginiz olsunnn.

kızlar hastanede pijama altına terlik ne sekil giyceksiniz :) ben herseyde uyumul ugiyinmeye çok duskunumde aklıma geldi kapri falan olsa pijamalar parmak arası normal terlikler giyerdim ama eyere kadar pijama olunca acık terlik tipsiz dururmu altında:)

kızlar bunlarda bana hediye geldi zaten almayı düşünüyoduk hediye gelceğini bildiğim için almadım

.jpg

ben anakucağı almayı düşünmüyorum hastane çıkışında bununla taşıyacağım bebeği sonra zaten arabasına alırız. bide anakucağı ve bu tür taşıma çantalarında çok zor oluyomuş taşımak çok ağır geliyomuş

ben hasta bezi derken altımız serilen hasta bezinden bahsetmiştim,yoksa bana 2 kere bbek bezi kullandım,ilk anda işinize yarar,ben de yaradı,ben gece yapmmıştım doğumumu,sbahında orkid kullandım gece boyu,ama ilk anda bebek bezi kullandım,onu da hastabakıcım istedi,yoksa ben de orkid almıştım,hastabezi değil.

sedaaa
çok şekermiş hediyeleriniz
bende böyle bi takım yapayım çok hoşuma gitti güzel günlerde kullan canım

bu gün sipariş verdiğim bir kaç şey geldi.lansinoh ve bu emzirme yastığı da vardı..pek sevinemedim ama ekleyip biraz normal davranmaya çalışıyorum..herşey iyi olacak..
[/URL][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…