2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

kaçakkedi nasılsın canım?
keyifle bebişinin odasını hazırlamışsın.süper olmuş.bitmiş halini de çek.cicileriniz de çok güzel canım.Allah güle güle giymeyi nasip etsin...

esracım valla maşşalah annene,neler örmüş öyle.hele o kusmuk mendıllerı kac tane yapmıs maşşalah.ama battabıye gerekten cok güzel,baya bı ugrasmaıs olmalı

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
my.php
[/URL][/IMG]

buda annemın yıllar önce hacıdan getırdıgı bı elbıse.yegenıme uymamıstı bizde saklamıstık kızıma nasipmiş
my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
ayyhh darall geldı iyicene.uleyynn 1.5 saattır şukadarcık şey yükleyebuıldım,bune anacım yaa.cinnet gecırewcem şimdi.devamı sonra kızlar

Hastane cıkısında gıymek ıcın aldım bunu..

93403854.jpg

Ve ünlü kırmızı gecelik :))))

s7301349.jpg

s7301351c.jpg

Emzirme gecelıgı, omuzlarından cıtcıtlı..
s7301354.jpg

s7301355.jpg

Yedek geceliğim, çiçekleri transparan dan yapmıslar, acayıp seksı hıssettım kendımı "ama bır anlıktı" :))

s7301356.jpg

Bu da oğluşumun kapı süsü.. annesinin kuzusunun..

s7301357.jpg

Kelebekim.. nası gusel patiler onlar yaff.. cok cok cok ciciler, hakıkaten resmen yemelik.. o tulum gıbı pembe olanın altına mı gıydıreceksın sımdı sen bu ayakkabıları? aman dısarı falan cıkarma gosunu sefeyımm :)) nazar deger cocugumaa.

Evrim hepsi çok güzel... Ama en çok yeşile bayıldım, geceliğe... Bence sen onu lohusalıktan sonra başka ! amaçlar için de kullanırsın =)

Evrim hepsi çok güzel... Ama en çok yeşile bayıldım, geceliğe... Bence sen onu lohusalıktan sonra başka ! amaçlar için de kullanırsın =)

Kendi amacına hizmet etsin, yeter bana.. yemişim baska amacını.. karnım burnumda, canım burnumda.. hatunun derdı hala orada, püüüüüüüüüüüü

esracım valla maşşalah annene,neler örmüş öyle.hele o kusmuk mendıllerı kac tane yapmıs maşşalah.ama battabıye gerekten cok güzel,baya bı ugrasmaıs olmalı
sağol canımm
senin cicilerrr harikaa o patiklerrr ay o tuluma bayıldım maşallah nazar değmesin kelebeğine çok şirinler annesiiii
Kendi amacına hizmet etsin, yeter bana.. yemişim baska amacını.. karnım burnumda, canım burnumda.. hatunun derdı hala orada, püüüüüüüüüüüü
delikafadulden delikafadulden
tazeye katılıom sonuna kadarrr delikafadulden
çok güzelmiş yeşil olan ama kırmızıda süper ne demişler 3 kuruş fazla olsun kırmızıı olsunn güle güle giy kuzummm

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

buda annemın yıllar önce hacıdan getırdıgı bı elbıse.yegenıme uymamıstı bizde saklamıstık kızıma nasipmiş
my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]
minikim gerçekten çok güzeller..nedir bu internetin sana attığı kazık yhaaaçyazzık sana..sen yine de yılma zimlw ekle bebem.

93403854.jpg

s7301349.jpg

s7301351c.jpg

s7301354.jpg

s7301355.jpg

Yedek geceliğim, çiçekleri transparan dan yapmıslar, acayıp seksı hıssettım kendımı "ama bır anlıktı" :))

s7301356.jpg

s7301357.jpg
tam jübilene tüpüpürecektim ki.hadi bir kapı süsü yüzünden tüpürmeyeyim dedim..hayırlı uğurlu olsun da niye gül yüzünden mahrum ettin bizi.
he he katılıyorum gülmekten..ha haaaaaa
sağol canımm
senin cicilerrr harikaa o patiklerrr ay o tuluma bayıldım maşallah nazar değmesin kelebeğine çok şirinler annesiiii

delikafadulden delikafadulden
tazeye katılıom sonuna kadarrr delikafadulden
çok güzelmiş yeşil olan ama kırmızıda süper ne demişler 3 kuruş fazla olsun kırmızıı olsunn güle güle giy kuzummm

çingen seniiii.ben de kırmızı beğendim alacağım

Minik Kelebek bayılıyorum kız kıyafetlerine papuçları çok şirin, çok güzel aldıkların

Evriş gecelikler çok güzel seksi :) yeşil geceliği çok beğendim güle güle giy cnm

93403854.jpg

s7301349.jpg

s7301351c.jpg

s7301354.jpg

s7301355.jpg

s7301356.jpg

s7301357.jpg
evrişim kızzz seni bu geceliklerin içinde görseydik yaa gözümüz gönlümüz açılırdı ne güsel..:KK70::KK70: hepsi birbirinden güsel canım ii günlerde giy:1hug:

minik kelebekk.....anam ne öle onlar..o papiler ve o pembe tulum..yerim ben onun totosunu..bi parça da bana bırak ısırmaya...

Evrim...oğlanın jübilesi bitti dedik seninki ne zaman bitiyo,bitmez bu gidişlee....neysem hepsi çok güzel şeyler, güle güle giyin..

minik kelebek yesinler pembis elbiseleri ve cici patişleri cok guzelmis gercekten bayıldım ne tatlı olur kızın icinde

evrişşş aldıkların super cok lohusalıga gore cok zevkli seyler almıssın kesinlikte tazeme ve gypsyme katılıorum anladın sen onu :)))

X