2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

ohhhh beeeee. nihayet. sinirden gülmeye başladım arkadaşlar. evet PİNKY bu bir takım. işte EVRİŞ benim hastane çıkış takımı diye hatırladığım buydu ama galiba o takımlar böyle olmuyor di mi?

Şükür................ valla bende kurdesen dökecektım sımdı hee..

Yafrum bu daha cok sünnetten sonra hastane cıkısı buyuklugunde, olmas bunlar kuzu, büyük bu takım

Yafrum bu daha cok sünnetten sonra hastane cıkısı buyuklugunde, olmas bunlar kuzu, büyük bu takım

saol evriş arkadaşım. ama şu son eklediğim hastane çıkış takımı diyip de eklediğim mavi takım , hatta ekleyene kadar fıtık olduğum takım , benim rezil olduğumun resmidir. di mi? ayyy çok utanıyorum valla. ama çok da eğleniyorum.

:dance: benzetmeye bak ya aman Allahım bu kadınlar beni öldurcek gülmekden...

bravoo aftabru a.s.:lepi:

[/IMG]
[/IMG]

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

Son düzenleme:
neyhse 2 gun yokum iii bakın kendinize bebişinize öptüüüm sizi bye..aftabru her gittiği yerden bişiler alıyo ya bursadnda toplar gelir bissürü ciciler naz bebek için..:)

ayyy dideson anda gördüm senn cicilerde çook dadlı..
ayy ben yerim onun babasına benzemesini ya...:)

ayyy yok yok ben bu topikten derhal çıkmalı hatta rumuzu değiştirmeliyim. kimsenin yüzüne bakacak yüzüm kalmadı. dide ye bak, sıralamış cicileri, gayet de güzel. hayır yani bi de benim ingilizcem var , tövbe anlamıyorum şu internetten yawww imageshack midir nedir deli etti beni.

Ya kuzu yavrusu, nolcak, söylemem ben kimseye.. sös sana.. :)))) Demam korkma, geçti bak, hersey yolunda :))

buarada benim en son eklediğim mavi takım gerçekten de sünnet sonrası hastane çıkışı olabilirmiş. bedenine baktım 3-6 ay yazıyor. yahu ben onu nasıl hastane çıkışı sandım ki alırken? neyse canım hastaneçıkış takımını da pembe alırım artık.

Didemmmmm, ciciclerini güle güle kullansın bebişinn kuzumm... ellerine sağlık canım benım.

canım kayınvalidem geldiğinde beraber örmüştük..arka kol ben,ön o şeklinde..şimdi canım
ImageShack® - Image Hosting adresine gir.sonra upload seçili oluyor zaten göztı tıklayıp eleyeceğin dosyayı seçiyorsun.sonra 640X480'i tıkla sonra host it yazan kutuyu tıkla sonra biraz beklemeden sonra eklediğin foto geliyor altındaki ilk kutunun içindeki urlyi kopyalayıp topikteki mesaj kutusuna grafik ekle deyip gelen kutuya kopyaladığın urlyi yapıştıroyorsun..inşallh anlatabilmişimdir.bu arad ben en çık o cici elbiseyi beğendim.çok sade ve zarif..naz bebek güle güle giysin

Didemmmmm, ciciclerini güle güle kullansın bebişinn kuzumm... ellerine sağlık canım benım.

sağol teyzesiiii.daha bunlar yarısı..görmemiş gibi lmayayım sonra ekleyeyim de mi..ben senin mindre bayıldım..çok iyi fikir ben de alamak istiyorum..markası nedir..burada bulamam ama internetten sipariş edebilirim belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…