2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

Ay ayayaya cicilere bak cicilereeee... nasıl da gusellerrr.. Aftabrucum.. iyi yapmışsın be oralardan almakla.. ne güsel oldu bak..

evet ama bunları ben hediye ederim diye almıştım, benden önce doğuran bir arkadaş filan olursa giderken ona götürüm. sonuçta ben o niyetle aldım. örneğin o pembe elbisenin sahibi çıktı bile. altında da kilotu var siz görmüyorsunuz.

demstock diye optimumda var.
bi de ben carter's ın ünlü bir marka olduğunu bilmiyordum alırken. ama çok kaliteli şeyler satan biryerden almıştım. orda hem çok kaliteli hem de indirimlerde fiyatlar müthişti. keşke bilseydim kendim için daha neler neler alırdım ben....

hadi biriniz anlatsanıza kızlar, nasıl eklersem direk resim görünür?

ImageShack® - Image Hosting sitesine giriyorsun. Bilgisayarından resmi seçip "host it" diyorsun. Çıkan linki mesajına yapıştırıyorsun "Hotlink for forums" gibi birşey yazacaktı yanlış hatırlamıyorsam

Son düzenleme:
---------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
ImageShack® - Image Hosting sitesine giriyorsun. Bilgisayarından resmi seçip "host it" diyorsun. Çıkan linki mesajına yapıştırıyorsun ".....for forums" gibi birşey yazacaktı yanlış hatırlamıyorsam

Heh bak şimdi.. burada devreye giriyorum, Çıkan linkin yanında küçük bir fotografı cıkıyor,şimdi orada fotografın ustune tıklıyorsun, fotograf büyük cıkıyor, fotografın ustune gel, mausu sağ tıkla, özelliklere gel, özelliklerdeki o uzun repliği oradan ısaretle kopyala ve pencereye grafık ekle kısmından ekle kuzu.. sana sorunsuz fotograf ekleme şekli..

AFTABRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU YASDIM BURAYAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:
alooooo? EVRİİİİİŞŞŞŞŞŞŞ? ekleyemiyorum sizin gibi. dide ile sen ne güzel eklemişsiniz. ben yapamadım.

BURKO saol canım, dediğin gibi yaptım ama minnacık oldu. resmi boşuna mı küçültmekle uğraşmışım yani.
EVRİŞ sen nasıl yapıyorsun?

Neden küçük kaldığını buldum canım. İlk sayfada "host it"in üstünde "resize image" var. Oradan daha büyük bir boyut seç ve en sonunda da hotlink for forums(1) yazan linki yapıştır

Anacım burada işteeeeee!!!!!!!!!!!!

-----------------------------------------

Son düzenleme:
yok yok ben sanal alem özürlüsüyüm. eşim bilgisayar kurdudur, ben de bi o kadar embesilim bu konuda. interneti kim icat etti yawwwww sinirlendim şimdi.

Neden küçük kaldığını buldum canım. İlk sayfada "host it"in üstünde "resize image" var. Oradan daha büyük bir boyut seç ve en sonunda da hotlink for forums(1) yazan linki yapıştır

ben acaba 2 olanı mı yapıştırmıştım. dur bi daha deneyeyim.
yalnız evriş sayemde topiğimiz hızla sayfa atlıyor.

Ya benim dediğimi yaparsan artı birseylerle ugrasmak zorunda kalmayacaksın, dediğimi aşama aşama yapsana, ya da ver telefonunu arayayım seni, oyle anlatayımm, olma mı????????? :))))))

ya aftabru bu mavi olan son eklediğin ne ilginç bişi ne o? takım galiba içinde neler var...kız siz herhaftasonu gezionusmu maşallah ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…