2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

bende bebeğime birşeyler almıştım acaba erkenmi diyordum ama seni görünce mutlu oldum.bu akşam hepsini çekip koyacağım inşallah...

maşallah pek güzelmiş Evriş...üstüne yatır mıncık mıncık mıncıkla onu...

bende bebeğime birşeyler almıştım acaba erkenmi diyordum ama seni görünce mutlu oldum.bu akşam hepsini çekip koyacağım inşallah...

Valla sizi heveslendirmek için koymak adına, çoraplara donlara baslayacagım, bir an önce cabuk olun :))))

maşallah pek güzelmiş Evriş...üstüne yatır mıncık mıncık mıncıkla onu...

Saol canım mercimeğim... inşallahhh kuzummmm,inşallah.

ya bende hemen kendimi sokaga atıp dalcam magazalara heee..hazır heryer indirimde mother and care 70 indiirme girmiş gidip alıım bi kaç bişey ayakkkabılara bende hevslendim şimdi..ayy kız olursa babet alırım kuzuma pullu pullu.. annesiin kızı oldugu belli olsun.. yaa ayrıca minder çok güzelmiş ama ben almıcam çünkü ablamın bebğinn oyun minderi var o biza miras kalcak devir teslim olcak yanii oda harika aaa bende resmini koyayım bari...bulayımda...

evrişim canım benim çok güzel bebişin cicileri allah gülerek kullanmayı nasip etsin bende bugün biraz mavi bebek yünlerinden aldım annanemiz kazak örecekmiş şimdiden bana çantasını hazırlayalım demezmi ay kadın uçuyor resmen anne dur dedim sakin ol daha 4 ay bitmedi erken daha ne dese begenirsin ne olur ne olmaz hazır kalsın anne yarın dogurmayacamki ne bu acele kaydirigubbakcemile

Eklentiler

• $P1030591.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 74
  • $P1030592.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 69
  • $P1030593.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 55
  • $P1030595.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 75
  • $P1030597.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 59
aftabru ya carter's urunlerini nerden buldun? yurtdışında var kız bunlardan hemde çook guzel kumaşları.. tulumlara bayıldım t-şhirtler tam seneye yaz için ideal ahh yerim ben o pembe elbiseyi...

hepsi o kadar mı sanmıştınız. bunlara da bi göz atabilirsiniz.

Eklentiler

• $P1030600.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 72
  • $P1030601.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 78
  • $P1030602.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 59
  • $P1030605.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 59
  • $P1030606.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 82
Ay çok kıskandım. Haftasonu hamile pantalonu alayım diyordum. Bebek kıyafetlerine de mi baksamkaydirigubbakcemile2

aftabru ya carter's urunlerini nerden buldun? yurtdışında var kız bunlardan hemde çook guzel kumaşları.. tulumlara bayıldım t-şhirtler tam seneye yaz için ideal ahh yerim ben o pembe elbiseyi...

amerikadan almıştım pinky. çoğu ya amerikadan ya da burda mothercare in outleti var ordan alınma şeyler. hepsi hesaplı yani.

didecim kim ördü bunu, çok çok şirin. ellerine sağlık kim ördüyse.
bir şey soracağım; nasıl bu şekilde ekliyorsunuz, benim ki neden eklenti şeklinde çıkıyor, mutlaka üstüne tıklamak gerekiyor? anlatır mısın arkadaşım?

Ay ayayaya cicilere bak cicilereeee... nasıl da gusellerrr.. Aftabrucum.. iyi yapmışsın be oralardan almakla.. ne güsel oldu bak..

Didemmm kim ördü annem bu ceketi.. çok beğendim ya.. kayınvalidem de örmeye başladı Başakımın annesi gibi..

kız mothercare outlet magazası nerde ? outletlerde hep daha uygun tabi... ahh sen ne şanslısın ya amerikadan gittinde carters aldın demek..benm de yiğenlerimde var hep amcaları getirmişti ama malesef adam turkiyey dönüş yaptı.. benm için spariş veremedik...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…