2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

almaya başla artık canım...sen bizden 2 ay öndesin...eksiği bitmiyo bebeğin..anca toparlarsın..

esra elbise çok hoş bayıldım ama bunu biraz da kısaltıp kol yerine de aynı tülünden askı yaptırabilirsin mavi rengi bence çok ii bi seçim :)

eftelyacigim hepsi cok zevkle secilmis ve sahane seyler..insallah bebisin saglikla ve güle güle giyer..

eftelya harika hepsi tulumlara bayıldım özellikle:)minişin güle gülle giysinnn..
mercimekim o ayakkabılar ne öle çok tatlı Allah giydirmeyi nasip etsin kuzularınıza...

eftelya harika hepsi tulumlara bayıldım özellikle:)minişin güle gülle giysinnn..
mercimekim o ayakkabılar ne öle çok tatlı Allah giydirmeyi nasip etsin kuzularınıza...
canım çok saol teyzesi daha iileri senin bebeğinin olsuna.s. inş

dimi ama çok şeker..ben de bayıldım da aldım...teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..

eftelyacım aldıklarnın hepsi çok güzel özellikle galatasarylı takımlar ve patikler,tulumlarda çok güzel çokta kullanışlı oluyo yukarı toplanmıyo.güle güle giysin bebeğin cnm...

eftelyacım aldıklarnın hepsi çok güzel özellikle galatasarylı takımlar ve patikler,tulumlarda çok güzel çokta kullanışlı oluyo yukarı toplanmıyo.güle güle giysin bebeğin cnm...
tşk ederim canım çok saol haklısın bebek için en kullanışlısı tulum oluyor bende bol bol tulum alıyorum tekrar çok saol cnma.s.

bunlarda son aldiklarimiz, dun dayanamadik bari hevesimiz kalmasin dedik:)))ah bi cinsiyeti kesinlesse, donaticam bebisimi..

Çok güzelmiş norraacım, gül güle giysin bebişin. ınşallah en kısa zamanda cinsiyetini de öğrenirsin. Ben de koyucam çok yakında, yoksa evrim parçalayacak beni :))

isilcim askı yaptırırım sanırım çünkü o kilolarla koca göbek ve memelerle staplezi biraz zor taşırım kaydirigubbakcemile3
nurdancım çok şirin yaa minicikk aldıklarınnn güzel günlerde giydir canım benim..

İyi yapmışsın Norramm almakla.. ınsan kendını daha bı yakın hıssedıyor varlıgına.. güle güle giydirmek nasıp etsin.

Çok güzelmiş norraacım, gül güle giysin bebişin. İnşallah en kısa zamanda cinsiyetini de öğrenirsin. Ben de koyucam çok yakında, yoksa evrim parçalayacak beni :))

Yok yok eve gelıcemm zaten fotograf makınemle, annenı de bır odaya kapatıp gerekenı yapıcam, as kaldı :)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 muccuk..

bencedeeeekaydirigubbakcemile3
hem daha şık olur hem rahat edersin arkadaşım:CüvCüv:

mercimekim senin ayakkabının bi değişini buldum sizinki kadar güsel deil amaa hiç yoktan iidir demi teyzesi ekliyorum bak bi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…