2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

eftelya üşenmedim baktım hepsine çooook güzeller , mutlu günlerde kullanın inşallah..

canım valla benim bi şuçum yok amcamız anneannemiz fln dolduruyor ben öle özendiklerimi alıyorum daha gelecekler var onlarıda eklerim babannemiz bursada oda getiriomuş yarısıda anneannede oda doğunca getirecek anlıyacağın bana bişi kalmıo ama beğendiğin için tşklr cnm allah hepimizin bebeğine uzun ömür versina.s.

Guzel dostum, teyzesinin tatli oglusuna neler neler almissin boyle masallah kirk bin kere
çok begendim, çok guzeller gerçekten
oyy oyyyy insani heveslendiriyorsun yahuu )
Rabbim iyi gunde saglikli gunlerinde giymesini nasip eyler insallah

Eftelya ben de üşenmedim tek tek baktım...hepsi birbirinden güzel..tulumların bir harika..2.sırada koyduğun çoraplar var ayakkabılarla birlikte..ne şeker şey onlar yaaa....güle güle giyinsin oğluşun..mutlu günlerde...
bir daha ki sefere grafik ekle var..linki oraya yapıştırırsan resimler çıkar...

Guzel dostum, teyzesinin tatli oglusuna neler neler almissin boyle masallah kirk bin kere
çok begendim, çok guzeller gerçekten
oyy oyyyy insani heveslendiriyorsun yahuu )
Rabbim iyi gunde saglikli gunlerinde giymesini nasip eyler insallah
bitanecik arkadaşımm çok saol baktığın için tşk ederim canımın içiii:):1hug:

saol canım daha iilerin senin bebişinin olsun canım eklemeye çalıştımda olmadı canım yaa ama yinede denerim:1hug:

PETRİK, çok cici şeyler almışsın. hangi mothercare den aldın? optimum outlette de mothercare. çok fazla çeşit yok ve karman çorman bir mağaza ama bazen çok ucuza çok güzel şeyler bulunabiiyor.

saol Aftabru bakırköy caruseldeki mağazasından aldım büyük bir mağaza çok çeşitvar çok mağaza gezdim en şirinler mohhercare de indiirmdeydi bunlar bi pakette 7 adet var, yeni sezon pahalı biraz, ama eski sezonada bi köşe ayırmışlar

ortadakiler varya onlara gerçekten hsata oldum.tam benlik..çok muzip kışkırtıcı havaları var.

dimi çok şirinler bakıp bakıp gülüyorum : )

PİNKY eline sağlık çok güzel olmuş, bizede babaannemiz örmeye başladı, anneannede bişey yaptırıyor kundak bohça -tatlicadiarzu-

mercimekcim bebişinin papuçlarına bayıldım çok güzeller

gypsesra elbise çok güzel gümüş rengi gibi bu renk de sana yakışır ama evrişin dediği gibi kurdaleyi kullanma bence

eftelya maşallah tüm bebeğinin çeyizi hazır gibi : ) güzel günlerde giysin oğluşun

mercimekim ne güzel şeyler öyle allah sağlıkla giydirmeyi nasip etsin.
eftelya maşallah sen bitirmişssin nerdeyse sende sağlıkla giydir inşallah.

canım yorumların için tşk ederim saol canm benima.s.

aftabru ya sorma ben hepinizden geri kaldım ama napiim ya ara renkler almak istemiyorum inş. bu kontrolumzde görürüsde ona göre alcam bebişime ozaman beni kimse tutamazzzzzzzzdelikafadulden

Yaffff... aynı benim hayallerim bunlar,annesi gibi serseri kılıklı olsun :))) aynen bunu istiyorumm bende,hele hele altını degıstırrıken bisiklet cevirir giibi habire ayaklarını hareket ettirirler ya, hiç bir sekılde altlarını baglatmak istemezler, Rabbimiz gönlümüze göre versin inşallah, düşünürken bile içimden bir seyler akıyor sanki..

ayakkabı konusunda; biliyorum samimiyetle söylediğini kuzum, saolasın, almış kadar oldum.

E artık mimlenmekten kurtuldummm Eftelyanın sayesınde :))) şükürler olsun.

Hepsi cok cok güzel Eftelya, tek tek baktım bende.. kesene bereket.. en güzel günlerde gıydırmen dılegıyle cicilerini.

eftelya inanilmaz zevklisin, allah bebisinin yeni cicilerinin icinde kipir kipir oynadigi gunleri gostersin...masallah...

E artık mimlenmekten kurtuldummm Eftelyanın sayesınde :))) şükürler olsun.

Hepsi cok cok güzel Eftelya, tek tek baktım bende.. kesene bereket.. en güzel günlerde gıydırmen dılegıyle cicilerini.
ee ii bari seni kurtardığıma sevindim canım seninkilerde çok güsel allah ii günlerde giydirmeyide nasip etsin tşk ederimm..
eftelya inanilmaz zevklisin, allah bebisinin yeni cicilerinin icinde kipir kipir oynadigi gunleri gostersin...masallah...
saol teyzesii en güselleri sizin bebişlerinizin olsun canımma.s.

sakaleyn , petrik..canım arkadaşlarım beğendiğinize çok sevindim...daha güzelleri sizlere...

Kızlar siz şimdiden almaya başlamışsınız, ben haziran annesiyim ama daha 5 tane çıtıtlı body dışında hiçbirşey almadım. Gittiğim her bebek mağazasına daha erken diyip hiçbirşey almadan çıkıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…