2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

DİDECİM kelimenin tam anlamıyla bayıldım. çok güzeller. sade ama vurucu
BAŞAKÇIM, kızına çok yakışacak bu takım. yumuk gözleriyle giyecek. hastaneden bebekle çıktığımız günler de gelecek, offf yine çok heyecanlandım

[/IMG]
[/IMG]
kızlar şimdilik bu kadar ekleyeyim babamız geldi kurt gibi acıkmış onu doyurayım sonra devam ederim

sagolun afrabru ve dide kız olacak diye farklı bir takım aldık yani pembe dışında sarı takımlarda aldım sonra ekleyeyim burçinimin dudaklarıda inşallah kiraz gibi olur

ayy canım benim yaa.bu kadar olur.tam olarak istediğim buydu vurucu biraz iddialı olur ama "sade ve şık" "sade ve güzel" .genelde herşey için böyle düşünürüm..harika bir analiz oldu

didecim çok güzel cicilerin aftabrunun dediği gibi sade ve vurucu olmuş biz rengarenk aldığımız için kaydirigubbakcemile3

başakcım ben o kirazlı tulumu yerim yaaa kırmızılar süperr prensesimizi güzel günlerde giydir canım yaa çok şirinlerr

kociş gelsin bende eklicem çünkü foto makinanın ayarları ile oynamış boyut çok büyük çektiklerimi eklemiyor

sagol gypsyesra bütün bebişler en güzeline layık onlar bizim canlarımız degilmi ama saglıklı günlerde giydiririz inşallah hepimiz

DIDECIM BASAKCIM ccileriniz cok hos,masallah kuzulara, iyi gunlerde giysinler..

EVRİŞ, bence senin listede eksik yoktur. okul önlüğünü şimdiden alma, biliyorsun sürekli değişiklik oluyor milli eğitimde... delikafadulden

Seni gelir ısırırırımmm Nazannnn, daha ne eksıkler varrr halbuki.. daha yenı baslıyorusss delikafadulden

Kraliçemmm.. gercekten de cok güseller, diğerlerini de bekliyorumm sabırsızlıkla..

Didommm, vurucu kelebegım benımm :)) hakkaten cok cici seyler.. cok begendım bende, hele hele siyah uzun kollu cıtcıtlı body harıka görünüyor.

kızlar bende bugün aldığım cicilerimizi koyuyorum benimkiler daha çok günlük amaçlı alındıı gezmelik almadım bilerek ileride yine gezmeliklere devammm :))
bunlar body-tulumlarımızz
[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

battaniyemizz
[/IMG]
çoraplarımızzzz gamyoncuiremsu
[/IMG]

pijama takımlarımızzz :içelim:

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

ve kızlar ilk papilerimizz evrişimmmm senin kaçıncı bilmem ama bizim ilk papilermizzz

[/IMG]

kızlar daha çekmediğim fotolar var desemm yoruldum vallahi onlarda zıbın önlük vs şeyler birde kendime lohusa pijama takımı iç çamaşırı emzirme südyeni vs aldım anlıcanız bugün batırdım kocişiii lülülülülülü

esracim cok guzel seyler almissin ya, hepsi birbirinden seker, icinde minnosun olsada mincirsak:))))

esra o ayakkabıları yerim ben bir de şu kurdeleli bodyler hepsi hepsi çok güzel..içinde bebiş olduğunu düşün bir de yumuk yumuk elli tontiş bacaklı..

esracımm cok güzel aldıkların,güle güle günlerde giysin senın paşan.

başakcım sarısın kızana kırmızı inanki cok yakısacak.güzel günlerde eskıtsın

didecim bebişin güzel günlere eskıtsın ciciilerini.ohh bi ben ekleyemedım.

kocişe kızdım dünaksam hala pc ya yükleyemedım resımlerı onun yüzünden kötükedihüso

canım ya cok tesekkur ederım nıye zahmet ettinki.valla bebeşimle cok duygulandık şimdi ,tesekkur nederız teyzesı,beşimiz 3.5 kilodan fazla dogsa bıle onu hatıra olarak saklıycam canım :1hug:

başakcım aldıkların ne şirin burçinine çokyakışacak yerim ben onu :)
esracım güzel günler de giydir bebişini, kısmet olursa çarşamba günü bende eminönüne gidicem
didecim senin bebişinin cicileride çok güzelmiş çok hevesleniyorum gördükçe

bir sorum vaar, kaç aylık olacak aldıklarımız hangi boyutlarda alıcam yani 3 aylık 6 aylık 1 yaş ayrı ayrımı alayım ?

kızlar teşekkür ederim tüm bebişlerimizz canlarımızzz güzel günlerde giysinlerr

gypyesra canım çok şeker aldıkların sende hazırlıkları yarılamış gibisin güle güle giysin paşamız.
benimde hemen hemen bitti sayılır işte şimdi mendilleri var yapılacak yani annem dikti bende kenarlarını oyalıycam renki ipliklerle beşik alacagız mobilyalarını hemen yaptırmakta kararsızım aldıgım beşikte en az 3 yaşına kadar ytabiliyormuş bebek olmassa büyüyünce yptırırım battaniyelerimizn hepsi tamamlandı birde dün alt açmaları vardı begendim ama almadım sonra alırım diye kızımda son ay alışverişe çıkmıştım burçinde ise 5 ayda hepsi tamamlandı ay ben kalan aylarda ne yapıcam duramam heralde daha bir dünya alışveriş yaparım biri beni durdursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…