2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

canım emınönündekı chicco nun outletını bende duydum.1.5ay sonra falan bi istanbul yapmayı düşünüyoruyz.ve emınönüne mutlaka gidicez inşalah.kolay bıyerdemı bu magazası.ben google maps tan baktım adreste çakmacıklar yokusu yazıyodu.ordan bulurum heralde delikafadulden

ah kızlar ah nasılda elim hep gitti mavi renkli kıyafetler birde mavi yün aldım annem kazak örüyor aynı kızmdaki gibi ilk mavi almıştık aynı şeyleri yaşıyorum battaniyesinide mavi aldım en kısa sürede pembe birşeyler almak zorundayım yoksa kızım olacagı fikrine alışamıyacagım

Bu biberonu ve de emziği hastane ıstedıgı ıcın aldım, bazı bebekler bıberonu yada emzıgı kesinlikle reddediyor, o yüzden gidip te sımdıden chıcco falan almadım, çünkü cogu arkadasım tam takım aldı ama bebekleri kullanmadılar. Eğer Kuzey biberon kullanırsa NUBY marka bi biberon bana yeterli olacaktır, yanında bir sürü de aparatı var.WEE markası da polikarbonattan biberon ve emzik üreten iyi bir markadır.. başlangıc için yanımızda bulunsun diye aldım koydum kenara.

evris hanim yine kendimizi asmisiz:)))
kuzu valla alisverise sene cikmak gerek, cok zevkli kadunsunnn....

canım bilgin için sağol haftasonuuu ikitellideyim desenee kaydirigubbakcemile5

norracıım bende ayakkabı almak istiyorum ama ayak nosu yok nasıl alcam ya küçük olursa kaç numara almam gerek tecrübelii arkadaşlarr bi yardımcı oluunn

esra ve telkırma bayıldım cok güzeller.

sağol canım

esracım fuardan aldıkların cok güzel gidemedegım için cok üzgünüm :çok üzgünüm:

kelebeğim eminönünü ne kadar biliyosun ona göre tarif edicem mısırçarşsının içinden giriyosun mahmutpaşaya gitmek istiyorum diceksin kime sorsan gösterirler mahmutpaşaya çıkarken çeyizcilerin olduğu bi sokak var oraya girmeden sağda ama dediğim gibi sorunca tarif ederler ve orada bitek chicco yok sevi bebe irem bebe vs birsürü bebek mağazası var diğer yerlere göre daha uygun..

Tesekkur ederim yafrusummm... sen gel de sefe sefe cıkarıs icabında :)))

bende bende bende gelicemmm evrişş aldıkların harikaaa çok şanslıyım oğlum olacak senden iyi fikirler alıyorum bu fotolarla canım,paylaşımların için sağolasınnn...

pinky mothercare in outleti avrupa yakasında yok bildiğim kadarıyla sadece anadolu yakasında kozyatağında canım

Bende gelmek ıstıyorummmmm.. bende bende bendeee... bende seninle gelmek ıstıyorummm, yolurrr sen de beni götür oraya...

Tesekkur ederim güzel iltifatların için.. nacizane almaya calısıyorum.. sadece 3 ay ya da 6 ay gıyecegı seyler ıcın dunyanın parasını vermek cok gereksız diye hep yazıyorum, o yüzden aldıklarımız gerkcekten de cok uygun fıyatlar ama yüzde yüz pamuklu seyler.. tabi ki chıcco nun bırak outletını kendi magazası bıle ayrıca olmadııgı ıcın burada, bizde böle alıyorusss :))))

cok iyyi bildigim sölenemez ama emınönü pek karısık gelmıyor bana.zaten erkenden gidip saatlerce gezmeyı planlıyoruz inşallah kısmetse delikafadulden oo irem bebe falanda var demek tam bana göre kuzu orası tesekkur ederım a.s.

evrişim döktürmüşsün yıne.ohh güzel güzel eskıtsın bebişin.bıberon hakkında aynı fikirdeyız.gercekten 5 yegenım var hıcbırıde bıberon kullanmadı.anca anneyı emmeyı bıraktıktan sonra süt içtiler,yanı 1.5 yaslarından sonra.ki inşallah biberona hıc ihtiyac duymayız enaz 1 sene.mis gibi sütümüzü içerler inşallah

İnşallahh kelebekim... inşallah oyle olur be yavrum.. hastaneden ıstıyorlar dıye bulundurmak amacıyla aldım işte.. nolmas nolmas dıye.. inşallah bizde kullanmak zorunda kalmayız.. acıkcası en az 1 sene meme emsin isterim.

Alısverıs durumları basladıgına gore topik şenlenecek demek ki.. şaşasınnn o saman :)))

evriş aldıkların çok güzelde ben en çok mavi battaniyeyi ve takımları begendim allah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin paşamıza

oooo evrişcim yine coşmuşsun.... aldıkların çok güzel bayıldım hepsine..... bende sabırsızlanıyorum sizinkileri gördükçe özeniyorum valla... ama az kaldı 10 gün sonra dr. gidicez cinsiyetini öğrenirsem atıcam kendimi mağazalara bende eklerim sonra resimlerini bol bol....

hepinizin eşyaları çok güzel... telkırma, esra, vs..... güle güle kullanın.... bayıldım hepsine....

bu arada evriş sana birşey sormak istiyorum..... burdaki fiyatları karşılaştırmak açısından gerçi bizim burda herşey pahalı ama neyse.... şu mavi takımları kaça aldın?

evriş aldıkların çook güzel döktürmüşsün
minik kelebek haftaya eminönüne gidiyorum chiccoyada bakarım saol tarif için, ortak renklerden alırım bişeyler, gecelik sabahlık emzirme sütyeni lahusa çamaşırı almayı düşünüyorum eminönünden

Hepinizin cicileri çok güzel, ben daha kendim para verip bişey almış değilim. Büyük parçalardan başlıycam, diğerleri nasıl olsa çok masraf çıkarmaz. Beşiği, puseti falan gibi... Yaaa aklıma yuvadaki bebekler geldi, bizim veletler ne şanslı değil mi...Keyfinizi kaçırdım biliyorum ama her seferinde aklıma geliyorlar. Hamile kalmadan önce, yuvadaki bebekler için gönüllü annelik yapmayı düşünüyordum. Hepsi süt kuzusu... Sonra çalışmaya başladım olmadı... Off sabah sabah neyse...

Bu arada Evriş çok zevklisin, gypsesra ne çok şey almışın fuardan, güzel günlerde kullanın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…