2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

dide aldıkların çok güzel , sağlıkla güzel günlerde giydirsin inşallah
bende ütü yaparken hayal ediyorum bebeğimin minicik kıyafetlerinide ütüleyeceğimi :1rolleyes:
henüz 1 donumuz 4 atletimiz var okadar

bir sorum var bebişe 1 tane battaniye yetermi acaba ? 1 tane örülecek birde hazırlardanmı almalı ?

[/IMG]

biraz boyut küçüldümü acaba

didecim aldıkların çok güzel canım bu önlügün mavisinden alacaktım bugün ama evrişin dedigi gibi altı muşambalı degildi ama arasında varmı bilmiyorum sonra vaz geçtim aldıklarını güle güle giydir canım bebişe yakışır

petrik bir tane battaniye yeterli olmuyor be gülüm enaz 2 tane olması gerkiyor malum bebiş kusabilir veya başka şeyden kirlenir elinin altında yedekler olursa rahat edersin sanırım pahalı olmasa gerk battaniyeler gerçi ben sadece peluş aldım şimdilik 2 tane kızımın vardı birde dantelden örmüştün sire üzerine ondan var birtane daha alırsam yeter zannediyorum

didecim cok tatlı aldıkların.bebişin kullanmaktan eskıtsın onları inşalah saglıklı
çı sağol kelebekim..sen de ekle koz cicileri çok tatlı oluyor.
Didecimm yerim ben o cicileri...allah güzel günlerde giydirsin....

Kaçakkedi...benceeeeeee turuncu...bayılırım duvarda turuncuya...
teşekkür ederim mercimekim
Didemm... yerim senii :))) Anlıyorsun değil mi?? Oğluşunu da yerim!!
anlıyorum kaliba..holey holey anlıyorum..ye bizi ye valla.
sağol canım benim

şimdi pirim başak öncelikle teşekürlerimi unarım..muşambasız olsa da yine de kullanır birzcık da olsa değil mi? evet de yolursun

arkadaşlar çok özür dilerim..çok yer kapladı.yanyana koydum ama dahamı fena oldu ne?kusurumuza bakmayın artık

arkadaşlar çok özür dilerim..çok yer kapladı.yanyana koydum ama dahamı fena oldu ne?kusurumuza bakmayın artık

Cık cık cık.. çok yer kaplamıs, hıc yakıstıramadım.. olmadı.. zatan alanımız kısıtlı, elimizdeki veriler yetersiz.. yaptıgın ayıp bacımm

Ne diyorsunn anamm sen yaaaaaaaaaaaaaaakafamçokkarıştı

İstersen karman çorman koy.. keyfine kalmıs,sen bunları hangı arada derede aldın onu söyle önce,hepsi de cok güsellerr yaaa, bayıldım,ayıldım... kesene bereket.. çok çok ciciler.. a.s.

canımsın ya evriş..evrişim kanz'da %50 indirim var bulmuşken alayım dedim..çok güzel şeyler vardı.burada bulunca atlıyorum hemen hiç bir fırsatı kaçırmıyorum..akllıyım de mi?

gyps onlar ne güzel şeyler ..güle güle giysin..oğluş mu senin ki?

didecim sağol canım seninkilerde çok tatlıı çok şirin sağlıkla güzel günlerde giydir bebişine

esracim ya super kirmizilar, evristede vardi boyle kirmizili bi takim, ayy erkek cocuktada cok hos durur, kiskandim valla:))) yazik benim garibime daha cici bakmadim, yavrum boynu bukuk kalmasin, bende aliyim bari yavas yavas...:)))

norraa bende o kırmızıları alırken bayıldım yaa erkek çocuğuna böle kırmızı şeyleri çok yakıştırıyorum sende bak hemen cicilerr

ayy esracım cokk tatlı bebişinin cicileri.bence buyuk buyuk gayet güzel olmus cok net görebılıyoruz kıafetlerını :)) ayy bende alıyımda hayırlısıyla inşallah hemen eklıycemmmhihoyyyt

sağol kelebeğm sizde alın ekleyin bi an önce bizde fikir edinelim arkadaşlar

sağol evrişim ayy kot çok güzell dimi ama 0-3 aylık eğer biraz kilolu doğarsa muhtemelen olmucak çok minik aslında fotoda büyük durduna bakmayın ama ben dayanamadım aldım yinedee

sağolasın başakcım ama ben teklifimde gayet ciddiyim seve seve örerim daha ördüğüm neler var foto çekmedim görgüsüzlük olmasın diee belki ilerleyen zamanlarda koyarım

kaçak kedi bebişinin cinsiyetini bilmiyorm ama sarı olabilir ama benim favorimm yeşilll

esra o sarı hastane çıkışlarını nerden aldın bayıldım resmen çok güzel... netten aldıysan adresini falan verirmisin?

canım netten almadım bakırköyde bi bebek mağazasından almıştım markası yoktu yani ufak bi dükkandı çok hoşuma gitmişti hatta o zaman cinsiyeti belli değildi 3 ay önce felan almıştım

Bu yelek canım kayınvalıdeme ait, o ördü, bende kurdalesi ve de arımaya düğmeleri ile renklendirdim.Tekrar tesekkur ederim annem sana..

canımsın ya evriş..evrişim kanz'da %50 indirim var bulmuşken alayım dedim..çok güzel şeyler vardı.burada bulunca atlıyorum hemen hiç bir fırsatı kaçırmıyorum..akllıyım de mi?

Ne güsel işte kuzu.. bende bebişe ıhracat fazlası mallar satan bir dukkandan aldım bunları, tabii tamamen tesaduf buldum :))

Ama neden bu kadar büyük oldu yaaa:1shok:

ayyy evirş ya senn aldıklarını görunce diorum atayım kendimi dışarıya deli gibi bişeyler alayım ama benm annem ve ablamlar zaten hep ortak renklerde almışlar..bende cinsiyet belli olsunda ona göre renkler alayım diye bekliorum...bu arada kayınvalidenin ördugu çok şirin ya ayrıca arka fondaki kırlent dikkatimi çekti ayyyh çok kokoşh tam benlik...

Tesekkur ederım arkadasım, yastıgın alt yapısı kokoşş, yastık napsın kaydirigubbakcemile3

dide ve evriş bebeklerin cicileri çok güzel evriş anacım oglan dogana kadar heralde asker kıyafetlerine kadar alıcan bayıldım aldıklarına birde dikkat ettim alırken sende benim gibi tekstilin zararlı maddelerine karşı test edilmiş ürünleri alıyorsun galiba ben en çok özdilekte buluyorum bu ürünleri henüz kemeraltına gitmedim oradada vardır heralde.
dide canım seninde ogluşun pantalonlarına bayıldım keşke üzerlerine küçücük erkek gömlekleri var ya onlardanda alsaydın tam erkekim olurdu ayyy yerim ben onları ya dışarı çıkınca inanırmısınız gözün hep bebek kıyafetlerinde allahım ne güzel duyguymuş bu

Elimden geldiğince o sekıl almaya calısıyorum.. yüzde yüz pamuklu olmasına dikkat ediyorum, bir de ihracat fazlası ürünleri buluyorum bu aralar.. onlar da içimi rahatlatıyor.. böyle işte. Dediğin gibi özdilekten de aldım çok. Yarın mothercare a gideceğim, ıc camasır olayına bakayım dıyorum, kemeraltından da şu tülbennt işini muhakkak bol bol alıp bulundurcam.. şimdilik planlar böyle.

Görmemişin oğlu olmuş Başakımm, benimkisi o hesap kaydirigubbakcemile3 ama gerekli seyleri alıyorum inan, oyle herseye saldırmıyorum (yanı dayanıyorum, tutuyorumm kendimi, ellerimi kenetliyorum birbirine,kafamı cevırıyorum, belki kızdır diye ıkna edıyordum,şimdi o da ortadan kalktı.. Allahım sen aklımı koru yarabbbbbbbbbimmmmm,sanırım ben dayanamıyorumm delikafadulden)

Sonra ki derdim de su hastane pıjamaları falan.. o konuda yardımına ıhtıyacım var,önerilerini dinleyeyim, gerekırse yer öner lütfen bana.

Son düzenleme:
canım bende kardeşimin nişan alışverişine gittigimizde gelinimizin yengesinin alışveriş yaptıgı biryer varmış iç çamaşırı gecelik pijama çocuk içinde herşey var yani kızımı kastetmiştim hem kaliteli hemde güzel modeller var ben gidince kartını alıp sana adresini veririm canım geçen yaz oradan bir pijama takımı almıştım belki diye hamile kalırsam giyerim diye valla şimdi baharda giyicem harika birşey üstü robadan dügmeli altı ise beli aynı hamile pantolonları gibi ayarlamalı karnın nekadar büyürse fark etmez ayarlanır ay çok detayamı girdim ne gidince oraya hastane için 2 tane birde evde giymek için alıcam alıcak daha çok şeyler var ama kırılmadın demi canım takıldım sana ha birde sabahlık alıcam satenler pek kullanışlı olmuyor

Yafrum niye kırılıyım.. takılmazsan kırılırım aksine.. ne demek güzel anne.. aşalı bunları cok oldu be yavrum, yaşımız buyuk artık, rahat rahat yaz sen bana.. niyet iyi, gerisi boş.. sen bize tecrübelerini yaz ki bizde kuş gibi kalmayalımm di mi ama?? Sen güzel insansın, ne yazsan benim gönlümden gecer kuzum.. için benden yana daima rahat olsun, muck.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…